برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Telegram X - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Telegram X

Telegram LLC

نسخه ۰.۲۲.۲.۱۲۴۰-armeabi-v۷a

(۲۵۶)

۸,۲۸۸

توضیح

اپلیکیشن Telegram X به تازگی توسط شرکت تلگرام و به عنوان نسخه‌ی جایگرین تلگرام اصلی معرفی شده است. این اپ که بر پایه‌ی TDLib ساخته شده، ظاهری جذاب‌تر را برای کاربران تلگرام مهیا کرده است. به گفته‌ی تلگرام، این اپلیکیشن مصرف باتری بهینه‌تری هم نسبت به نسخه اصلی دارد.

برای استفاده از Telegram X احتیاج به نام‌نویسی مجدد ندارید و قادر خواهید بود به طور هم‌زمان از هر دو اپ استفاده کنید. این اپلیکیشن در حال حاضر برای کاربرانِ آی‌آواس و اندروید در دسترس است.

ویژگی‌های Telegram X:

  • محیط جذاب و روان‌تر: محیط کلی برنامه تفاوتی با نسخه اصلی ندارد، اما به‌طور کلی محیطی سریع‌تر و انیمیشن‌های جذاب‌تری در Telegram X وجود دارد. علاوه بر این با سر زدن به کانال‌ها، شاهد بزرگتر شدن کادر پیام‌ها و عکس‌ها برای خوانایی بهتر، و هم‌چنین حذفِ نوار Mute/UnMute خواهید بود که مرور نوشته‌های کانال‌ها را ساده‌تر کرده است. صفحه اصلی برنامه هم حالا با Swipe به راستِ صفحه تماس‌ها منتقل خواهد شد.

  • سرعت بیشتر بارگذاری Telegram X: برخلاف نسخه اصلی تلگرام، این نسخه بر اساس API ویژه TDLib نوشته شده و توسعه‌دهندگان آن را برای پردازنده‌های 64 بیتی بهینه‌سازی کرده‌اند. این موضوع باعث شده که Telegram X در مقایسه با تلگرام اصلی سرعت بالاتری در تمام زمینه‌ها داشته باشد و در نتیجه شاهد افزایش سرعت بارگذاری صفحه‌ها، آپلود شدن فایل‌های مدیا و اجرای سریع‌تر انیمیشن‌های رابط کاربری خواهید بود.

  • نمایش بدون Bubble: در این نسخه Bubbleها یا همان کادر دور پیام‌ها حذف شده است. با این کار محدوده‌ی متن یا عکس گسترش پیدا کرده است. برای مثال عکس‌ها به صورت تمام صفحه نمایش داده خواهند شد.

  • پیش نمایش چت‌ها: در این نسخه اگر روی چت‌ها لمس طولانی کنید، پیش نمایشی از محتویات داخل آن به شما نمایش داده شود.

  • پخش شناور ویدیو: اگر با ویدیومسیج‌ها کار کرده باشید، می‌دانید که این ویدیوها می‌توانند به صورت شناور به پخش شدن خود ادامه دهند تا همزمان با تماشای آن‌ها امکان خارج شدن از چت و گشت زدن در برنامه نیز وجود داشته باشد. در این نسخه این ویژگی برای ویدیوها نیز در دسترس خواهد بود.

نوشته‌ها

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Telegram X - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://telegram.org/blog/telegram-x

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۹/۱۳

چک‌سام

96abc923c9ff65b03986d48043da6cae39310ffcaea599eeca7e537ce64b45cf

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا