برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Opera - ویندوز

نسخه‌های دیگرِ Opera

Opera

نسخه ۵۳

(۷۱)

۵۹۰

توضیح

مرورگر اندروید شما باید کاری بیش از نمایش صفحات وبسایت انجام دهد. مرورگر Opera مخصوص اندروید یک خبرخوانِ تعبیه شده در خود دارد که به کاربر کمک می‌کند محتوای مورد علاقه‌ی بیشتری را پیدا کند. علاوه بر اینکه با مسدود ساختن تبلیغات و فشرده کردن تصاویر در مصرف اینترنت صرفه جویی می‌کند.

ویژگی‌های مهم:

  • خبرخوانِ هوشمند: با یک لمسِ بر روی صفحه، چندین شبکه‌ی خبریِ داخلِ مرورگر را ورق بزنید، مشترکِ کانال‌های مورد علاقه‌تان شوید و خبرهای جالب را برای آینده ذخیره کنید.

  • ظاهر جدید و مناسب: طراحیِ جدید و راحتِ این مرورگر، یافتنِ مطالب مورد علاقه و انجام دادنِ کارهای آنلاین‌تان را ساده‌تر می‌کند.

_ مسدود کردن تبلیغات: مرورگر Opera دارای قابلیت مسدود کردن تبلیغات به شکل یکپارچه است و همین به شما کمک می‌کند که صفحات با سرعت بالاتر بارگذاری شوند و همین باعث می‌شود تا در مصرف اینترنت شما صرفه جویی و اینترنت برای خواندن مطالب مورد علاقه‌‌تان ذخیره شود.

  • قابلیت افزودن به صفحه‌ی اصلی: وبسایت‌های مورد علاقه‌تان را به صفحه‌ی اصلی دستگاه‌تان اضافه کنید تا دسترسی به آن سریع‌تر انجام گیرد. سایت‌هایی مانند فیسبوک، دقیقا مثل اپ فیسبوک، حتی قابلیت خبررسانی به شما را دارند.

مشخصات دیگر:

  • صرفه جویی در مصرف اینترنت: با انتخاب گزینه‌ی صرفه جویی در مصرف اینترنت، حتی در شبکه‌های کُند، صفحات سریع‌تر از همیشه بارگذاری می‌شوند. مرورگر Opera با تجهیز به فناوری فشرده‌سازیِ معروف با جدیت در کار است تا اینترنت به میزان بالا ذخیره شود و اینترنت گردی را با اختلال رو به رو نکند.

  • اینترنت گردی به شکل خصوصی: با انتخاب برگه‌های (تب‌های) خصوصی، می‌توانید بدون جا گذاشتن هیچ ردی روی دستگاه‌تان، همه جا ناشناس بمانید.

  • خواندن آسان روی هر نمایشگر: با Opera، می‌توانید هر صفحه را بزرگ کنید تا خواندنِ آن آسان شود. و این مرورگر کرد کاری می‌کند که متن متناسب با صفحه باشد تا متن درهم نشود.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Opera - ویندوز نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Opera - ویندوز

‫‫۱.۰ ستاره

این توضیحات بدون نرم افزار مخصوص نسخه آندروید اوپراس نه نسخه ویندوز

نظر درباره‌ی ‫Opera - ویندوز

‫‫۵.۰ ستاره

دوستیم که گفتن راست کلیک اد نداره یکی از بهترین استارت پیجهای تمام براوزرهارو داره و خیلی ازین براوزر بقیه تقلید کردند من مدتهاست لیست سایتهامو سیو کردم و دارم چون شاید ببیشتر از 200 سایت باشه

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://www.opera.com/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۳/۲۸

چک‌سام

c4719085915c6b8d9080cbbe9e1c87e2a8e96ed0d74aa34268538d2886e7e037

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا