برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫SurfEasy - اندروید

نسخه‌های دیگرِ SurfEasy

SurfEasy Inc

نسخه ۴.۱.۴

(۲۹)

۲۰,۱۲۵

توضیح

SurfEasy با هدف ساختن حریم خصوصی دست‌یافتنی برای همه در فضای مجازی به وجود آمده است. کلان‌داده یا هر چه که اسمش را بگذاریم، موجب جذب میلیاردها دلار سرمایه شده است، تا صاحبان آن پول‌ها ما را در فضای مجازی دنبال کنند و بفهمند که چه می‌کنیم تا آن را برای خود به سود تبدیل بکنند. سازندگان SurfEasy فکر می‌کنند که زمانش فرا رسیده است که یک نفر این بازی را متعادل بکند. SurfEasy اینجاست تا پیشرفته‌ترین فناوری محافظت از اطلاعات را تبدیل به یک ابزار زیبا و آسان برای زندگی روزمره‌ی شما بکند.

به نقل از وبسایت SurfEasy:

"هنگامی که ما SurfEasy را شروع کردیم بسیاری فکر کردند که ما دیوانه هستیم! ( شاید هم تا حدی درست می‌گفتند!) در زمانی که همه شخصی‌ترین لحظات زندگی‌شان را با دنیا به اشتراک می‌گذارند، چگونه ما می‌توانیم ادعا بکنیم که کسی اصلاً به حریم خصوصی مجازی خود واقعاً حساسیت داشته باشد؟ باور داریم که (حضور در فضای مجازی) به انتخاب ما، شرایط اجتماعی و اراده‌ی (ما) به کنترل آن ربط پیدا می‌کند. اگر کسی بنا بر انتخاب خود در شبکه‌های اجتماعی چیزی را منتشر می‌کند، لزوماً به این معنا نیست که او راضی ‌است تا همه‌ی آنچه در مرورگر وب رایانه‌اش بوده را با بالاترین پیشنهاد موجود ارائه دهد یا به فروش برساند. ما یک فناوری ساختیم که به شما کمک می‌کند که تصمیم بگیرید چه زمانی و چه چیزی باید با دیگران به اشتراک گذاشته شود."

سوال‌های متداول

چطور بدانم که از من محافظت می‌شود؟ (بیشتر)

سه روش وجود دارد که بدانید فعالیت آنلاین شما و مرورگری اینترنتی شما رمزگذاری‌شده و امن است.

۱. علامت آبی‌رنگ SurfEasy در نوار بالای صفحه مشاهده می‌شود.

۲. هنگامی که اپلیکیشن SurfEasy VPN را باز می‌کنید، شما یک کلید می‌بینید که با کمک آن می‌توانید محافظت را فعال یا غیرفعال کنید.

۳.علامتی که روی نقشه‌ی SurfEasy VPN نقش بسته: " محافظت می‌شوید چون:‌ اینترنت ‌می‌گوید که شما اینجایید."

موفق نشدم که کلید محافظت SurfEasy را از خاموش به روشن تغییر دهم: (اندروید)

دستگاه اندروید شما ممکن است که یک تکه نرم‌افزار ضروری به اسم گرداننده‌ی تونل یا "tun.ko" را نداشته باشد. بدون این فایل گرداننده، هیچ سرویس وی‌پی‌انی بر روی دستگاه شما کار نمی‌کند، حتی اگر نسخه‌ی ۴.۰.۳ یا بیشتر بر روی آن نصب باشد. این برای انواع برندهای مختلف (مثل Prestigio، M2M و …)، دستگاه‌های مختلف و مدل‌های قدیمی‌تر سامسونگ گلسکی اس ۲ صدق می‌کند.

متأسفانه تنها تولیدکنندگان دستگاه می‌توانند فایل‌های گرداننده را بسازند و نه سازندگان اپلیکیشن. اگر شما یک بسته‌ی SurfEasy VPN را برای مدتی مشخص خریداری کرده‌اید، می‌توانید در رایانه‌های ویندوز و مک و همین‌طور دستگاه‌های اندروید و iOS با ویژگی‌های مناسب آن را استفاده کنید. کسانی که از داخل اپلیکیشن بسته را خریداری کرده‌اند، می‌توانند در صورت نیاز از طریق Play Store خرید خود را باطل کرده و کسانی که مستقیماً بسته‌ای خریده‌اند، می‌توانند با فرستادن ایمیل به support@surfeasy.com درخواست ابطال خرید بدهند.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫SurfEasy - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://www.surfeasy.com/en/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۸/۵

چک‌سام

487d89bea08185ad62364bad568fded186bdb774cd8b97cabd6aab48e20e9832

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا