برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Authy - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Authy

Authy

نسخه ۲۴.۱.۰

(۲)

۳۵۱

توضیح

اپلیکیشن Authy برای احراز هویت با کارکردی ساده و در عین حال قدرتمند می‌تواند حساب‌های کاربری شما را مقابل دسترسی افراد دیگر ایمن سازد.

این اپ با ایجاد علامت‌های مشخص و کدهای لازم، سیستم تایید دو مرحله‌ای را در دستگاه شما، کمک می کند با افزودن یک لایه امنیتی بیشتر، از حساب خود در مقابل هکرها و خطرهای مرتبط با دزدی و فیشینگ محافظت کنید.

خصوصیات ویژه Authy

تهیه نسخه پشتیبان امن روی سرور:

اگر دستگاه خود را گم کردید و یا حساب‌هایتان قفل شدند، با کمک Authy که نسخه‌های پشتیبان را بر روی سرور خود به صورت امن ذخیره می‌کند، هرگز دسترسی به کدهای خودتان را از دست نخواهید داد.

همگام سازی برای چندین دستگاه مختلف:

برای اضافه کردن کدهای لازم روی تلفن هوشمند و یا تبلت خود، لازم نیست QR کدها را دوباره اسکن کنید. با استفاده از این اپ به سادگی می توانید دستگاه‌های جدید را به حساب خود اضافه کنید و همه نشانه‌های 2FA شما به طور خودکار با حساب‌های کاربری شما همگام‌سازی می شوند.

آفلاین:

با این اپ نیاز نیست که منتظر ارسال پیامک باشید. در صورتی که مرتبا سفر می‌کنید و دسترسی‌تان را به حساب‌هایتان از دست می‌دهید،Authy کدهای امن را بصورت آفلاین روی دستگاه شما ایجاد می‌کند و از این طریق می توانید حتی در حالت ‌Airplan Mode به صورت امن و مطمئن احراز هویت انجام دهید.

همه حساب‌های شما:

Authy از اکثر پلت‌فرم‌هایی که قابلیت احراز هویت دو مرحله‌ای دارند مثل Facbook، Dropbox ، Amazon ، Gmail و هزاران ارائه دهنده دیگر و کنار آن از نشانه‌های ۸ رقمی پشتیبانی می‌کند.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Authy - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Authy - اندروید

‫‫۵.۰ ستاره

برای فعالسازی این‌ برنامه می بایستی شماره تلفن به اون داده بشه ولی متاسفانه کشور ایران توی لیست این برنامه موجود نیست و ایرانی ها‌ نمیتونن استفاده کنن

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://authy.com/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۸/۲۸

چک‌سام

591cb0d41cf531256d221b70f94c24632a59b248458844cbab4ed46526d5ac4e

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا