پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫Bridgefy - آی‌اواس

نسخه‌های دیگرِ Bridgefy

Bridgefy

پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۴ نفر
۱۲۷

اپلیکیشنِ Bridgefy یک نرم‌افزار پیام رسانِ آفلاین است. این اپ به شما این امکان را می‌دهد تا در شرایط قطع اینترنت و محدودیت‌های شدید بتوانید با روشن کردن بلوتوث موبایل خود با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنید.

در شرایط خاص مثل وضعیتی که در آبان ماه ۱۳۹۸ در ایران اتفاق افتاد، اینترنت به طور کلی از دسترس خارج شد و امکان تماس از طریق اینترنت وجود نداشت، این پیام‌رسان می‌تواند گزینه‌ی امن و مناسبی برای برقراری ارتباط باشد.

در شرایطی که قابلیت اتصال به شبکه‌های جهانی از مردم گرفته می‌شود و بسیاری از نرم‌افزارها فیلتر شده‌اند، Bridgefy پلی است قدرتمند برای متصل کردن افراد به یکدیگر.

توجه داشته باشید که اپلیکیشنِ Bridgefy، یک اپلیکیشن "متن‌باز" نیست و تا کنون هیچ گزارشی از آزمایش‌های ممیزی امنیتی به صورت عمومی در دسترس دیگران قرار نداده است. در زمان استفاده از ویژگی Broadcast در این اپلیکیشن،‌ پیام‌هایی که از طریق بلوتوث و یا شبکه وای‌فای ارسال می‌کنید رمزگذاری شده نخواهد بود. علاوه بر این در این اپلیکیشن، شما از شماره تلفن خود برای تایید هویت استفاده می‌کنید که با این کار امکانِ دسترسی فرد دیگری برای دزدیدن اطلاعات سیم‌کارت‌ و جعل هویت شما وجود خواهد داشت.

اپلیکیشن Bridgefy اپی کاربر پسند ولی در عین حال از لحاظ امنیتی تا حدودی ناامن است. این اپ برای ارسال پیغام‌های ساده و غیرحساس می‌تواند مفید باشد و به نوعی برای افرادی طراحی شده که اطلاعات زیادی از فناوری ندارند و فعالیت‌های حساسی را انجام نمی‌دهند.

Bridgefy به حالت‌های مشخص زیر کار می‌کند:

فرد به فرد

بلوتوث دستگاه خود را روشن کنید و با دوستان‌تان که در محدوده‌ی ۱۰۰ متری شما هستند، به صورت خصوصی صحبت کنید.

شبکه‌ای

برای ارتباط با افرادی که خارج از محدوده‌ی ۱۰۰ متری قرار دارند، شما می‌بایستی از امکانِ دیگر کاربران این پیام‌رسان که در «میانه» مسیر قرار دارند، استفاده کنید. به عنوان مثال اگر فرد شماره ۱ بخواهد با فرد شماره ۳ ارتباط برقرار کند، در میان این دو نفر یک فرد شماره ۲ لازم است که از این پیام‌رسان استفاده کند و این در واقع محدوده را به ۲۰۰ متر گسترش دهد. همین مورد می‌تواند برای تعداد نامحدودی از افراد و به صورت زنجیره‌ای پیش رود. البته نگران باشید، چرا که پیام‌های رد و بدل شده شما و فرد مورد نظرتان کاملا امن هستند و افراد «میانی» امکان دسترسی و خواندن آن‌ها را ندارند.

پخش عمومی

شما با وارد شدن به بخش Broadcast می‌توانید به طور هم‌زمان پیام‌های خود را برای تمامی کاربران Bridgefy در اطراف خود بفرستید، حتی اگر آن‌ها در لیست مخاطبین شما نباشند!

حالت آنلاین

شما می‌توانید از طریق اتصال به اینترنت با دوستان خود به صورت آنلاین در هر کجای دنیا که هستند، صحبت کنید. هم‌چنین اگر توسعه‌دهنده و برنامه‌نویس هستید، کاربران اپِ شما حتی اگر ارتباط اینترنتی ندارند، می‌توانند با استفاده از Bridgefy SDK از برنامه‌های شما استفاده کنند.

پیشنهاد‌ها و انتقادات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی پس‌کوچه با ما در میان بگذارید.

‫۴ نفر

درباره ‫Bridgefy - آی‌اواس نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظری درباره ‫Bridgefy - آی‌اواس وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

نسخه

۲.۰.۳۵

سیستم‌عامل

آی‌اواس

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۹/۱۸

وبسایت سازندگان

https://www.bridgefy.me/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا