پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫InviZible Pro - اندروید

نسخه‌های دیگرِ InviZible Pro

InviZible Pro

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱۷۱ نفر
۱۳,۰۶۵

فیلترشکن InviZible Pro در حال حاضر برای سیستم‌عامل اندروید در دسترس است.

هدف فیلترشکن InviZible Pro حفظ حریم خصوصی کاربران، جلوگیری از ردیابی فعالیت‌ها و دسترسی به منابع آنلاین مسدود و پنهان است.

این فیلترشکن از DNSCrypt ، Tor و Purple I2P برای افزایش امنیت، حفظ حریم خصوصی بیشتر و استفاده راحت‌تر از اینترنت استفاده می‌کند.

بیشتر اپلیکیشن‌ها از DNS برای ترجمه اسامی دامنه‌ها به آدرس‌های IP استفاده می‌کنند تا سِروری از راه دور برای بازکردن وب‌سایتی که قصد مراجعه به آن را دارید، بیابند. اما این نوع از ارتباط رمزگذاری نشده و قابل استفاده توسط مهاجمان ناشناس است. DNSCrypt با رمزگذاری و تایید ترافیک دی‌ان‌اس، از ردیابی و کلاهبرداری‌ از طریق دی‌ان‌اس جلوگیری می‌کند.

سیستم تور Tor ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری کرده و مکان واقعی شما را مخفی نگه می‌دارد. Tor از هزاران رایانه‌ی مختلف در سراسر جهان برای پوشاندن آدرس IP شما استفاده می‌کند و از ردیابی فعالیت‌های آنلاین برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن شما، جلوگیری می‌کند. همچنین دسترسی به خدماتی چون مرورگر پوست پیازی (Onion) را امکان‌پذیر می‌سازد.

این وب‌سایت‌ها در یک شبکه کاملاً پنهان و بدون سانسور قرار دارند. پروژه اینترنت نامرئی (I2P) یک شبکه ناشناس و پنهان است. این بخش شامل هزاران رایانه‌ای است که در سراسر جهان توزیع شده‌اند. Purple I2P ترافیک اینترنتی دستگاه شما را رمزگذاری می‌کند و آن را از طریق این رایانه‌ها عبور می‌دهد تا از حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن شما اطمینان یابد. از I2P برای دسترسی به سایت‌های I2P و سایر سرویس‌های مخفی اینترنت می‌توانید استفاده کنید.

کد برنامه: https://github.com/Gedsh/InviZible

‫۱۷۱ نفر

درباره ‫InviZible Pro - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫InviZible Pro - اندروید

‫۵.۰ ستاره

فیلتر شکن خوبیه البته من از گوگل پلی دانلود نکردم چون نسخه گوگل پلی قسمت پولی داره ولی از F-Droid دانلودش کنید رایگان رایگانه :)

نسخه ۵.۹.۰


نظر درباره ‫InviZible Pro - اندروید


نظر درباره ‫InviZible Pro - اندروید


نظر درباره ‫InviZible Pro - اندروید


نظر درباره ‫InviZible Pro - اندروید

‫‫۱.۰ ستاره

با توجه به سرعت نت و حجم اپلیکیشن اصلا امکان دانلود وجود نداره از ۲۰٪ تا نهایتا ۷۰ درصد دان میشه و بعد قفل میشه اجازه دان نمیده عزیزان اگه میخوایید کاری کنید شرایط و وضعیت نت ایران رو در نظر بگیرید ممنون

نسخه ۵.۹.۰


اطلاعات بیشتر

نسخه

۵.۹.۰

سیستم‌عامل

اندروید

حجم

21.8 MB

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۱/۶/۲۸

وبسایت سازندگان

https://invizible.net/en/

چک‌سام

de44f2c3923b20749536cad00ff4e5d258e03a3c7ca1a643e10961cc2144872a

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا