پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

اطلاعاتی که از طریق استفاده‌ی شما از خدمات لنترن جمع‌آوری می‌شود.

به گفته‌ی سازندگانِ فیلترشکنِ لنترن (Lantern):

وقتی شما از خدمات ما استفاده می‌کنید، ما اطلاعاتِ ارسال شده از طریقِ کامپیوتر، تلفن همراه یا هر دستگاه دیگری برای "لنترن" را جمع‌آوری می کنیم. اطلاعاتِ ارسال شده به ما شامل موارد زیر شده اما به آن‌ها نیز محدود نیست: داده‌های مربوط به صفحه‌هایی که به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید، آدرسِ اینترنتی (IP) کامپیوتر، شناسه‌ی دستگاه یا شناسه‌ی منحصر به فرد آن، نوعِ دستگاه، اطلاعاتِ موقعیت مکانی، اطلاعاتِ کامپیوتر و اتصالات آن، اطلاعاتِ شبکه‌ی تلفن همراه، آمارهای مربوط به تعدادِ تماشای صفحه‌های وب، ترافیکِ ورودی و خروجی وب‌سایت، نشانی وبِ ارجاع‌دهنده (Referral URL)، اطلاعات مرتبط با آگهی‌ها و تبلیغ‌ها و داده‌های استانداردِ ورود به وب و اطلاعاتِ دیگر.

ما هم‌چنین اطلاعاتی را از طریق استفاده از کوکی‌ها و web beacons جمع‌آوری می‌کنیم.

اطلاعات دستگاه: ما هم‌چنین ممکن است اطلاعاتی مربوط به تلفن همراه شما را جمع‌آوری کنیم. از جمله، به طور مثال: مدلِ سخت‌افزاری، سیستم‌عامل و نسخه‌ی آن، نامِ نرم‌افزار و فایل‌ها و مدلِ آن‌ها، زبانِ ترجیحی، شناسه‌ی انحصاری دستگاه، شناسه‌های تبلیغاتی، شماره‌ی سریال دستگاه، اطلاعاتِ حرکتِ دستگاه، و اطلاعاتِ شبکه‌ی تلفن همراه.

اطلاعات وضعیت سیستم (Log Information): هنگام تبادلِ اطلاعات از طریق خدمات ما، اطلاعاتِ لاگ‌های سِرور را جمع‌آوری می‌کنیم که ممکن است حاوی اطلاعاتی هم‌چون این موارد باشد: آدرس اینترنتی (IP) دستگاه، تاریخ‌ها و زمان‌های دسترسی، ویژگی‌های مشاهده‌ شده‌ی اپلیکیشن و یا صفحه‌های مشاهده شده، اطلاعاتِ مربوط به خرابی اپلیکیشن و یا سایر فعالیت‌های سیستم، نوع ِمرورگر، و وب‌سایت‌های افراد یا موسسه‌های ثالث یا خدماتی که قبل از تعامل با خدمات ما استفاده می‌کنید.

  • شرایط استفاده و حریم خصوصی این فیلترشکن به زبان انگلیسی از لینک زیر قابل دسترس است.

https://s3.amazonaws.com/lantern/LanternPrivacyPolicy.pdf

همه‌ی سوال‌های متداولِ Lantern

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا