پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫Her - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Her

Her

اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱ نفر
۱۳۵

به بیش از پنج میلیون نفر کاربر لزبین، دوجنس‌گرا و کوییر در اپلیکیشن HER بپیوندید - یکی از بزرگ‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین نرم‌افزارهای رایگان دوست‌یابی جهان برای زنان LGBTQ+.

این اپلیکیشن به عنوان یکی از برنامه‌های اختصاصی برای زنان با گرایش‌های جنسی مختلف، اخبار LGBTQ+ را به اشتراک می‌گذارد، همه رویدادهای مرتبط با این اقلیت‌های جنسی و جنسیتی که در منطقه شما اتفاق می‌افتد را بازتاب می‌دهد و امکان یک چت امن و مطمئن را به‌طور جمعی در گروه‌های کوچک اجتماعی فراهم می‌کند.

برنامه HER میزبان مهمانی‌ها و مجالس مختلف در ۱۵ شهر در سراسر جهان (از لندن تا لس آنجلس تا نیویورک) است، بنابراین با نصب و استفاده از این اپلیکیشن از برنامه‌های مختلف در نزدیکی شما مطلع شوید و از تخفیف‌های ویژه بهره بگیرید.

با HER به جامعه افرادی که به برابری و توانمندسازی LGBTQ+ اعتقاد دارند بپیوندید. توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن با هر هدفی که دنبال می‌کنید از جمله پیدا کردن شریک یا پارتنر، ملاقات با عشق زندگی خود، قرارهای دوستانه یا پیوستن به گروه‌های دوستی، از شما استقبال و حمایت می‌کنند.

کلماتی چون دوستانه بودن، سرگرم کننده بودن و امنیت کلیدواژه‌هایی هستند که جامعه چند میلیون نفری HER برای توصیف این اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

دسترسی به ویژگی‌های اصلی این اپلیکیشن مانند مشاهده حساب‌های کاربری، دریافت اطلاعات در مورد برنامه‌ها، افزودن دوستان، شروع چت، پیوستن به انجمن‌ها رایگان است. اما برای تجربه ویژگی‌های پیشرفته می‌توانید اشتراک HER Premium را فعال کنید تا افراد آنلاین را ببینید و حساب‌های کاربری را بر اساس تمایل و سلیقه خود از لحاظ مختلف مثل جنسیت فیلتر و راحت‌تر انتخاب کنید.

‫۱ نفر

درباره ‫Her - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫Her - اندروید


اطلاعات بیشتر

نسخه

۳.۱۰.۲

سیستم‌عامل

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۰/۵/۲۵

وبسایت سازندگان

https://weareher.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا