برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Freegate - ویندوز

نسخه‌های دیگرِ Freegate

Dynamic Internet Technology

نسخه ۷.۶۶

(۱۲۲)

۵۳,۴۵۶

توضیح

FreeGate یک فیلترشکن سبک برای کاربران ویندوز است که ابتدا برای دور زدن سانسور اینترنت در چین ساخته شد. سازندگان FreeGate به خاطر محبوبیت زیاد میان کاربران ایرانی، این نرم افزار را بعد از نسخه ۶.۷۶ برای استفاده آسان‌تر به فارسی نیز ترجمه کردند. FreeGate مانند سایفون، نیازی به نصب یا تغییر در تنظیمات سیستم‌عامل ندارد و از طریق یک فایل Executable اجرا می‌شود.

بعد از اجرای FreeGate، این برنامه به صورت خودکار وبسایت Dynaweb را در مرورگر Internet Explorer باز می‌کند و ترافیک اینترنت شما را از فیلترینگ عبور می‌دهد. اگر مایل به استفاده از مرورگر Internet Explorer نیستید، با تنظیم کردن دستی پراکسی http هر مرورگر دیگری به نشانی اینترنتی و پورت 127.0.0.1:8580 قادر به استفاده از آن مرورگر خواهید بود. می‌توانید از این نشانی اینترنتی و پورت برای تنظیم کردن Proxy Socks در برنامه‌های دیگر مانند Internet Download Manager نیز استفاده کنید.

سوال‌های متداول

فری‌گیت (Freegate) چیست، برای چه استفاده می‌شود؟ (بیشتر)

راحت‌ترین روش استفاده از امکانات شبکه‌ی Dynaweb از طریق برنامه‌ی ضدسانسور آن‌ها ، فری‌گیت (Freegate) است. فری‌گیت یک برنامه‌ی ضدسانسور رایگان برای دسترسی آسان و سریع است. این نرم‌افزار یک اپلیکیشن مخصوص ویندوز است که بر روی بیشتر پلتفرم‌های ویندوزهای نسخه‌های مختلف مانند ویندوز ۹۸، ویستا، لینوکس و مک از طریق Wine قابل اجراست.

چطور Freegate را نصب و اجرا کنم؟ (بیشتر)

شما می‌توانید Freegate را بدون هیچ‌گونه نصبی دانلود و اجرا کنید. فقط برای فایل executible یا قابل اجرای دانلود شده دو بار کلیک کنید. مرورگر Internet explorer باز شده و به صفحه‌ی خانگی Dynaweb هدایت می‌شوید. می‌توانید آدرسی که می‌خواهید به آنجا بروید را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی «مرورگری به صورت ناشناس» کلیک کنید.

من مرورگر پیش‌فرض خودم را فایرفاکس قرار داده‌ام، ولی Freegate برنامه‌ی Internet Explorer را به جایش باز می‌کند. (بیشتر)

به صورت پیش‌فرض هنگامی که Freegate در وضعیت پراکسی اجرا می‌شود، تنظیمات برنامه‌ی Internet Explorer را به صورت خودکار به ۱۲۷.۰.۰۱:۸۵۸۰ تغییر می‌دهد و صفحه‌ی خانگی Dynaweb را مستقل از مرورگر دلخواه شما بر روی Internet Explorer باز می‌کند. شما می‌توانید به راحتی هر آدرسی را که می‌خواهید در این مرورگر نوشته تا به طور مستقیم به آن هدایت شوید، دقیقاً مشابه وقتی که از Freegate استفاده نمی‌کنید.

آیا می‌تونم از Freegate به همراه مرورگر فایرفاکس یا سایر مرورگرها استفاده کنم؟ (بیشتر)

بله، صد البته. شما فقط نیاز دارید که پیش از شروع به گشتن در اینترنت، به طور دستی پراکسی HTTP را به ۱۲۷.۰.۰.۱:۸۵۸۰ تغییر دهید. اگر از فایرفاکس استفاده می‌کنید، شما می‌توانید افزونه‌ی GProxy را نصب کرده و از آن به راحتی استفاده کنید تا پراکسی را تنظیم کنید.

برنامه‌ی آنتی‌ویروس من Freegate را به عنوان ویروس تروجان گزارش می‌دهد. (بیشتر)

بعضی برنامه‌های آنتی‌ویروس و محصولات فایروال به اشتباه Freegate را به عنوان ویروس تروجان معرفی می‌کنند. Freegate یک ویروس تروجان نیست، اصلاً یک ویروس نیست. سازندگان Freegate در حال تماس با فروشنده‌های نرم‌افزار (آنتی‌ویروس) هستند که این سوءتفاهم را حل کنند.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Freegate - ویندوز نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

http://dit-inc.us/freegate.html

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۵/۴/۷

چک‌سام

e5dfc8224d0adea89b6bdd3f4f579593ad45ab1b150c53799660d8bd62d2ec65

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا