پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Disconnect - کروم

نسخه‌های دیگرِ Disconnect

Disconnect

امنیت دیجیتال

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۳۰ نفر
۸,۶۴۱

افزونه‌ی Disconnect در سال ۲۰۱۱ بر پایه‌ی این باور که "همه‌ی ما حق داشتن حریم خصوصی داریم" و "حریم خصوصی در فضای مجازی باید پیش‌فرض باشد" تأسیس شد. این شرکت در ۴ سال گذشته یک گروه فوق‌العاده ساخته‌اند و یک نرم‌افزار کاربرپسند طراحی و آماده کرده‌اند که جوایز مختلفی را برده و توسط میلیون‌ها کاربر استفاده شده است. Disconnect یک شرکت عام‌المنفعه (Certified B) است و یکی از بهترین محیط‌های کاری در بین مجموعه‌ی این شرکت‌ها لقب گرفته است.

سوال‌های متداول

Disconnect چیست؟(بیشتر)

Disconnect یک افزونه‌ی مرورگر است که از ردیابی صفحات وب که کاربر به آنها مراجعه می‌کند، توسط دیگران جلوگیری می‌کند.

چطور می‌توانم از Disconnect استفاده کنم؟(بیشتر)

بر روی این لینک کلیک کنید و نسخه‌ی نمایشی و ویدئوی این محصول را نگاه کنید. Disconnect در پس‌زمینه اجرا می‌شود و به طور پیش‌فرض تنظیمات مناسبی دارد، تا لازم نباشد شما هیچ کاری پس از نصب انجام دهید. شما می‌توانید با کلیک روی علامت حرف D در نوار ابزارتان، درخواست‌های دیگران را مشاهده و مسدود کنید یا مجوز دهید و یا اینکه اصلاً تنظیمات ابتدایی را تغییر دهید.

Disconnect چه فرقی با وضعیت خصوصی در مرورگر وب دارد؟(بیشتر)

امروزه بسیاری از مرورگرهای متداول، در خود یک قابلیت به نام «وضعیت خصوصی» دارند. گوگل‌کروم یک صفحه‌ی "ناشناس" (Incognito) و فایرفاکس و اوپرا "پنجره‌های خصوصی" (Private Windows) دارند. درحالی‌که هرکدام متفاوتند، همه‌شان اساساً یک کار انجام می‌دهند: آنها مانع از این می‌شوند که برنامه‌ی مرورگر داخلی رایانه‌ی شما، پیشینه‌ی مرورگر را ذخیره کنند (به عبارت دیگر سایر کاربران یک رایانه نمی‌توانند پیشینه‌ی مرورگر را ببینند.) اما برخلاف Disconnect، این وضعیت خصوصی در مرورگر همچنان اجازه می‌دهد تا سایت‌هایی که به آنها سر زده‌اید، شما را ردیابی کنند و بدین ترتیب سرورهای گوگل (به عنوان مثال) همچنان به پیشینه‌ی مرورگر شما دسترسی خواهد داشت. یک روش دیگر برای فهمیدن‌اش این است که وضعیت‌های خصوصی مرورگرها از حریم خصوصی شما در مقابل کسانی که به دستگاه شما دسترسی پیدا می‌کنند، محافظت می‌کنند، ولی عموماً هیچ کاری در مقابل دنیای بیرون وقتی قصد ردیابی شما را دارند، انجام نمی‌دهند.

از کجا بفهمیم که Disconnect درست کار می‌کند؟(بیشتر)

هنگامی که به سایتی سر می‌زنید، یک شماره کنار علامت حرف D بر نوار ابزارتان می‌بینید. این شماره به شما نشان می‌دهد که چند شرکت در تلاش‌اند تا شما را در یک سایت خاص ردیابی کنند. اگر تمایل به گرفتن جزئیات بیشتر هستید، به سادگی بر روی علامت حرف D کلیک کنید و اطلاعات آمده را بخوانید.

چرا Disconnect با سرورهای disconnect.me تماس می‌گیرند؟(بیشتر)

Disconnect از طریق دریافت فایل‌های پیکربندی (configuration files) از سرورهای disconnect.me در فواصل معین به‌روز می‌ماند. فایل‌های پیکربندی مشخص می‌کنند کدام سایت‌های ردیابی‌شونده باید مسدود بشوند و آیا ویژگی‌های آزمایشی دیگر می‌توانند فعال شوند یا نه. درخواست برای فایل‌های پیکربندی ممکن است اطلاعات دیگری از زمان به‌روزرسانی شما را به همراه داشته باشد، اما این اطلاعات به صورت ناشناس خواهند بود تا سازندگان Disconnect زیرساخت‌شان و اطلاعاتی را که برای کاربران می‌فرستند بهینه‌سازی کنند. بر اساس سیاست‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی که سازندگان Disconnect می‌گویند به آن پایبندند، هیچ‌گاه نشانی اینترنتی (IP) کاربران یا اطلاعات شخصی آن‌ها را هنگامی که با سرورهای‌ Disconnect تماس برقرار می‌شود، استفاده نمی‌کنند.

‫۳۰ نفر

درباره‌ی ‫Disconnect - کروم نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Disconnect - کروم


نظر درباره‌ی ‫Disconnect - کروم

‫‫۱.۰ ستاره

لطفا.. لطفا.. حداقل نیاز آندروید برای دریافت برنامه ها را ذکر کنید.. داخل کشور مثل خارج نیست که مدام گوشی عوض کنی و بروز باشی.. تشکر تشکر

نسخه ۵.۱۸.۲۳


نظر درباره‌ی ‫Disconnect - کروم


اطلاعات بیشتر

Version

۲۰.۱.۱

OS

کروم

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۴/۱۱/۱

وبسایت سازندگان

https://disconnect.me/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا