برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Freedome VPN - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Freedome VPN

f-secure

نسخه ۲.۵.۱۳.۸۳۶۰

(۱۱)

۳۳,۴۰۲

توضیح

Freedome VPN اپلیکیشنی قدرتمند و در عین حال ساده -مخصوص دسکتاپ و دستگاه‌های تلفن همراه- برای حفظ حریم خصوصی در فضای مجازی است. هنگام وب‌گردی، شرکت‌های جمع‌آوری داده فعالیت‌های آنلاین شما را دنبال می‌کنند و داده‌های شما را به شرکت‌های تبلیغاتی می‌فروشند. Freedome VPN این تلاش‌ها برای رهگیری شما در فضای مجازی و سایر تهدیدات را مسدود می‌کند تا شما بدون مزاحمت و به صورت ناشناس در اینترنت گردش کنید. این وی‌پی‌ان به دنبال تهدیدات اینترنتی مانند بدافزارها و کوکی‌ها (Cookies) می‌گردد و از فرستادن اطلاعات شما بدون اطلاع‌تان به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خطرناک و تعقیب‌کنندگان جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این می‌توانید با انتخاب نشانی پروتکل اینترنتی خود از میان ۱۵ آدرس مجازی موجود، مکان نشان‌داده شده به وبسایت‌ها را تغییر دهید. تغییر مکان می‌تواند به شما کمک کند که ارتباط اینترنتی شما بهینه و یک لایه‌ی محافظتی به آن اضافه شود و یا هنگامی که از خانه دور هستید، بتوانید به خدمات مجازی مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. این وی‌پی‌ان یک ارتباط رمز‌گذاری‌شده و مطمئن بین (دستگاه) شما و F-Secure Cloud ایجاد و ارتباط شما را به شکلی نامرئی در شبکه‌ی وای‌فای و اینترنت برقرار می‌کند. بنابراین اگر کسانی بخواهند ببینند در دستگاه شما چه خبر است، نمی‌توانند وارد آن شوند. برای اطلاعات بیشتر به سایت Freedome VPN مراجعه کنید.

سوال‌های متداول

آیا می‌توانم بر روی دستگاه اندروید شبکه‌ای محلی از دستگاه‌های متصل به اینترنت بسازم و هنگامی که F-Secure Freedome روشن می‌شود به آن وصل شوم؟ (اندروید)

بله. شما می‌توانید شبکه‌ی وای‌فای را طوری تنظیم کنید که به عنوان یک شبکه‌ی امن، اجازه‌ی وصل شدن به سایر دستگاه‌ها را در درون آن شبکه‌ی محلی بدهد. از درون اپلیکیشن:‌ اول گزینه‌ی «منو» را در گوشه‌ی بالا سمت چپ انتخاب کرده، سپس بر روی تنظیمات (Settings) رفته و در زیر قسمت «اتصال و وضعیت» (Connection & Status) روی گزینه‌ی «شبکه‌های مطمئن وای‌فای» کلیک کنید. در آخر شبکه‌ی وای‌فای مورد نظرتان را انتخاب کنید.

F-Secure Freedome چیست؟ (بیشتر)

Freedome VPN یک اپلیکیشن قدرتمند آنلاین در زمینه‌های امنیت و حفظ حریم خصوصی برای همه‌ی دستگاه‌های تلفن و دسکتاپ‌های شماست. هنگامی که شما در اینترنت می‌چرخید، شرکت‌های جمع‌آوری اطلاعات فعالیت‌های آنلاین شما را بدون اطلاع شما دنبال می‌کنند و به تبلیغات‌چی‌ها می‌فروشند. Freedome VPN این گونه دنبال کردن اطلاعات شما را مسدود می‌کند تا شما بتوانید بدون مزاحم و به صورت ناشناس اینترنت را مرور کنید.

Freedome VPN بدافزارها، کوکی‌های تعقیب‌کننده و سایر تهدیدات آنلاین را روی دستگاه شما جستجو می‌کند و از شما در مقابل سایت‌های مضر، اپلیکیشن‌ها و دنبال‌کننده‌هایی که می‌خواهند اطلاعات شما را بدون اطلاع شما به دیگران برسانند، مراقبت می‌کند.

از بین ۱۵ موقعیت مکانی مجازی انتخاب کنید که نشانی اینترنتی‌تان از کجا نمایش داده شود. تغییر موقعیت‌تان هنگامی مفید است که می‌خواهید ارتباط خود را بهینه کنید، یک لایه محافظت اضافی ایجاد کنید، یا به خدمات آنلاین مورد علاقه‌تان از بیرون از خانه دسترسی داشته باشید.

Freedome VPN یک ارتباط امن و رمزگذاری‌شده را برای شما ایجاد و دستگاه شما را به ابر آنلاین F-Secure متصل می‌کند. به علاوه، ارتباط شما در شبکه‌ی وای‌فای نامرئی شده و اطلاعات شما غیرقابل خواندن می‌شود. بنابراین حتی اگر کسی بخواهد ببیند که در دنیای مجازی دیگران چه خبر است، نمی‌توانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند.

چه سیستم‌های عاملی F-Secure Freedome را پشتیبانی می‌کنند؟ (بیشتر)

Freedome VPN این پلتفرم‌ها را پشتیبانی می‌کند:

  • اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر
  • iOS 7.1 و بالاتر
  • ویندوز ۷ و بالاتر
  • Kindle Fire OS
  • مک OSX 10.9 و بالاتر

گوشی تلفن ویندوز در حال حاضر از وی‌پی‌ان‌ها پشتیبانی نمی‌کند و F-Secure Freedome بر اساس این فناوری ساخته شده‌اند.

آیا Freedome VPN ترافیک آنلاین SSL/TLS را قطع می‌کند؟ (بیشتر)

Freedome VPN ترافیک آنلاینِ SSL/TLS را قطع نمی‌کند. قطع کردن و گشودن رمز ترافیک آنلاین قابلیت خطرناکی است و به همین دلیل بر روی سرورهای‌شان این قابلیت موجود نیست، زیرا ممکن است تجاوز به حریم خصوصی کاربران تلقی شود.

بعد از اتمام مهلت ۱۴ روزه‌ی استفاده‌ی رایگان Freedome VPN چه اتفاقی می‌افتد؟ (بیشتر)

بعد از اتمام مهلت استفاده‌ی رایگان، Freedome VPN به طور خودکار غیرفعال می‌شود و متن روبرو به نمایش گذاشته می‌شود:

برای اینکه استفاده از Freedome VPN را ادامه دهید، گزینه‌ی Subscribe now را انتخاب کرده تا مشترک Freedome VPN شوید. می‌توانید مدت زمان مربوط به اشتراک خودتان را به صورت ماهانه یا سالانه انتخاب کرده و بر اساس قدم‌های بعدی که روی تصویر می‌بینید گزینه‌های مطلوب را انتخاب کنید.

اگر تصمیم گرفتید که مشترک Freedome VPN نشوید، می‌توانید اپلیکیشن را از دستگاه خود پاک کنید. اگر کاربر اندروید هستید، می‌توانید از بخش امنیت اپلیکیشن حتی پس از منقضی شدن مدت زمان مذکور، به صورت رایگان استفاده کنید.

به این نکته توجه کنید که اگر Freedome VPN را از گوگل‌پلی یا از اپ استور متعلق به شرکت مربوط خریداری کرده‌اید، تا زمانی می‌توانید Freedome VPN را روی دستگاه‌های‌تان نصب نگه دارید که با همان نشانی ایمیل ثبت‌نام کار می‌کنید.

اگر شما Freedome VPN را از یک فروشگاه دیگر یا فروشگاه F-Secure خریده‌اید، می‌توانید بدون محدودیت‌های قبلی گوگل‌پلی یا اپ استور، از طریق دستگاه‌های مختلف مشترک این خدمات بشوید. اما نمی‌توانید که Freedome VPN را بر روی دستگاه‌های بیشتر از آنچه که بر حسب خریدتان اجازه دارید، نصب کنید.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Freedome VPN - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://www.f-secure.com/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۸/۱

چک‌سام

c1cbea9eae2afab9ff6e808144aa0f6b28c3f28124cfacbb32af6e58deff9944

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا