برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

F-Secure Freedome چیست؟

Freedome VPN یک اپلیکیشن قدرتمند آنلاین در زمینه‌های امنیت و حفظ حریم خصوصی برای همه‌ی دستگاه‌های تلفن و دسکتاپ‌های شماست. هنگامی که شما در اینترنت می‌چرخید، شرکت‌های جمع‌آوری اطلاعات فعالیت‌های آنلاین شما را بدون اطلاع شما دنبال می‌کنند و به تبلیغات‌چی‌ها می‌فروشند. Freedome VPN این گونه دنبال کردن اطلاعات شما را مسدود می‌کند تا شما بتوانید بدون مزاحم و به صورت ناشناس اینترنت را مرور کنید.

Freedome VPN بدافزارها، کوکی‌های تعقیب‌کننده و سایر تهدیدات آنلاین را روی دستگاه شما جستجو می‌کند و از شما در مقابل سایت‌های مضر، اپلیکیشن‌ها و دنبال‌کننده‌هایی که می‌خواهند اطلاعات شما را بدون اطلاع شما به دیگران برسانند، مراقبت می‌کند.

از بین ۱۵ موقعیت مکانی مجازی انتخاب کنید که نشانی اینترنتی‌تان از کجا نمایش داده شود. تغییر موقعیت‌تان هنگامی مفید است که می‌خواهید ارتباط خود را بهینه کنید، یک لایه محافظت اضافی ایجاد کنید، یا به خدمات آنلاین مورد علاقه‌تان از بیرون از خانه دسترسی داشته باشید.

Freedome VPN یک ارتباط امن و رمزگذاری‌شده را برای شما ایجاد و دستگاه شما را به ابر آنلاین F-Secure متصل می‌کند. به علاوه، ارتباط شما در شبکه‌ی وای‌فای نامرئی شده و اطلاعات شما غیرقابل خواندن می‌شود. بنابراین حتی اگر کسی بخواهد ببیند که در دنیای مجازی دیگران چه خبر است، نمی‌توانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند.

همه‌ی سوال‌های متداولِ Freedome VPN

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا