برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫CyberGhost - اندروید

نسخه‌های دیگرِ CyberGhost

CyberGhost

نسخه ۷.۰.۵.۱۳۱.۴۳۲۵

(۷)

۴۴,۵۱۳

توضیح

وی‌پی‌ان CyberGhost به شما اجازه می‌دهد که در اینترنت آزادانه و به صورت ناشناس، مستقل از اپلیکیشنی که از آن استفاده می‌کنید و مستقل از محلی که از آنجا اطلاعات‌ خود را وارد می‌کنید، بچرخید.

این وی‌پی‌ان به شما این امکان را می‌دهد که بدون اینکه توسط شرکت‌های سوم‌شخص تشخیص داده شوید، به محل‌هایی که می‌خواهید در فضای مجازی سر بزنید، تبادل اطلاعات بکنید و فایل‌های‌ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. با این وی‌پی‌ان بدون این احساس که تحت نظر هستید، با دیگران صحبت و ایمیل دریافت کنید.

سوال‌های متداول

CyberGhost چطور کار می‌کند؟ (بیشتر)

به عنوان اولین قدم برای شما یک شبکه‌ی خصوصی مجازی (وی‌پی‌ان) ایجاد می‌شود که با یک رمزگذاری قوی کار می‌کند. این رمزگذاری اطلاعات شما را در هنگام ارتباط با این شبکه امن نگه می‌دارد. هنگامی که با سرور وی‌پی‌ان CyberGhost تماس برقرار می‌کنید، یک نشانی اینترنتی (IP) جدید دریافت می‌کنید، که بر خلاف نشانی کنونی شما، نمی‌شود از آن برای پیدا کردن هویت شما استفاده کرد.

ویژگی‌های اصلی CyberGhost چه هستند؟ (بیشتر)
 • CyberGhost شما را به صورت مستقیم و امن و با یک رمزگذاری قوی، از رایانه‌تان به وی‌پی‌ان تونل می‌کند و به صورت ناشناس شما را به اینترنت هدایت می‌کند. رمزگذاری آن بر اساس SSL و بر مبنای ۲۵۶ بیت بر روی رایانه‌ی شما صورت می‌گیرد و بدین ترتیب هیچ شرکت سوم‌شخصی نمی‌تواند کلیدهای آن را دریافت کند.

 • CyberGhost به همه‌ی برنامه‌های اینترنتی شما بدون بررسی اهداف آنها اجازه کار کردن می‌دهد و نشانی اینترنتی شما را برای گشتن در اینترنت یا دانلود و یا ارتباط با دیگران به طور مطمئنی مخفی نگه می‌دارد. تنها استثنا در این مورد فرستادن ایمیل است تا کسانی که به شما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) می‌فرستند، خارج از سیستم بمانند.

 • CyberGhost در اتصال با وای‌فای محیط‌های عمومی از شما محافظت می‌کند و به هکرها و تاجران اطلاعات اجازه نمی‌دهد تا در دادوستدهای اطلاعاتی شما سرک بکشند.

 • CyberGhost یک استخر از سرورهای قدرتمند برای خدمات رایگان مشتریان‌اش دارد که به طور مداوم در حال گسترش و بهبود هستند.

 • انتخاب رایگان و آزادانه‌ی سرورها برای ثبت‌نام‌کنندگان

 • پهنای باند نزدیک به ۶۰۰۰ کیلوبایت بر ثانیه و بیشتر برای ثبت‌نام کنندگان ویژه (Premium) و ثبت‌نام‌کنندگان بسیار ویژه (Plus Premium). بسته به سرور مذکور امکان رسیدن به سرعت معمول اینترنت برای کاربران وجود دارد.

 • CyberGhost با بیشتر نرم‌افزارهای معمولی ویندوز، مک OS، اندروید، iOS کار می‌کند و به علاوه از OpenVPN، L2TP، IPSec و PPTP بر روی مک و iOS، ویندوز، لینوکس و اندروید پیشتیبانی می‌کند.

 • CyberGhost همه‌ی انواع تماس اینترنتی مانند WLAN، اینترنت کافی شاپ‌ها، UMTS، DSL، ISDN و مودم را پیشتیبانی می‌کند.

 • CyberGhost مقادیر ثابت و مشخصی را برای همه‌ی ثبت‌نام‌کنندگان در نظر می‌گیرد.

 • فایروال پیچیده (Integrated Firewall) یک امکانات توسعه‌یافته‌ی امنیتی است.

 • KillSwitch: یک روش مسدود کردن فوری ترافیک آنلاین است هنگامی که قطع اینترنت برای وی‌پی‌ان اتفاق می‌افتد.

امکانات دیگر CyberGhost برای محافظت به صورت پیشگیرانه جهت توسعه‌ی امنیت و حریم خصوصی در فضای مجازی چه هستند؟ (بیشتر)
 • Ad Blocker: یا امکانات برای برداشتن تبلیغات از وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها
 • محافظت از شر ویروس‌ها یا وبسایت‌های مزاحم: محتوای خطرناک و وبسایت‌های مزاح مسدود می‌شوند.
 • فشرده‌سازی اطلاعات: تصاویر و سایر محتوای وبسایت‌ها فشرده می‌شوند تا میزان مصرف اینترنت شما کنترل شود.
 • جلوگیری از تعقیب کردن اطلاعات شما در فضای مجازی: همه‌ی محتوای آنلاین که ممکن است در جهت تعقیب و دنبال کردن رفتار مرورگری شما استفاده شود برداشته می‌شوند.
 • اجبار به استفاده از HTTPS: به صورت خودکار استفاده از پروتکل HTTPS را برای وبسایت‌ها در صورت وجود فعال می‌کند.
آیا CyberGhost اطلاعات ورود شما را ثبت می‌کند؟ (بیشتر)

سازندگان CyberGhost با ذکر دلایل زیر اینگونه پاسخ می‌دهند:

آیا ما اطلاعات ورودی شما را ثبت و نگهداری می‌کنیم یا رفتارهای گشتن شما در اینترنت را پروتکل می‌کنیم یا محتوای وبسایت‌هایی که به آنها سر می‌زنید یا نشانی اینترنتی آنها را ثبت می‌کنیم؟ خیر! چرا؟ مردم در کشورهای غیردموکراتیک (شاید شما!) در خطر واقعی هستند، صرفاً برای اینکه نظرات‌شان را بیان کنند. اگر ما درهای پشتی ایجاد کرده و بازرسی و نظارت بسته‌های اطلاعاتی راه‌انداخته و اطلاعات کاربران را ذخیره کرده و آنها را با مقامات کشورهای مبدأ در میان بگذاریم، ما درواقع با زندگی مردم آن کشورها ریسک کرده‌ایم. ما هیچ‌گاه چنین کاری را نمی‌کنیم!

ما اطلاعات مربوط به نشانی اینترنت (IP) واقعی و سرورهای مرتبط و زمان‌های ورود و خروج به سیستم را ثبت نمی‌کنیم. ما هیچ اطلاعاتی مربوط به سخت‌افزار (مانند رایانه‌ی کاربران) و یا اطلاعات خرید (مانند شماره حساب کاربران) را ثبت نمی‌کنیم. ما اطلاعات مربوط به ترافیک آنلاین (مثلاً چه وبسایت‌هایی بازدید شده‌اند) و یا هیچ اطلاعاتی که از طریق سرورهای سایبرگوست ارسال شده‌اند را ثبت نمی‌کنیم.

در ضمن ما نمی‌خواهیم که شما با چشمانی بسته به ما اعتماد کنید. ما از شما می‌خواهیم که به همه شک داشته باشید و تنها به خودتان بیاندیشید، ولی مطمئنناً ما هرکاری خواهیم کرد که اعتماد شما را به دست بیاوریم. لطفاً در مورد موضوعات دیگر از جمله امنیت ِ هویت خودتان در هنگام استفاده از CyberGhost با ما مشورت کنید و هر زمان که به سؤالی برخوردید که احساس کردید نیاز دارید جوابش را بشنوید با ما تماس بگیرید. ما همچنین موافق دعوت از مدافعان حقوق مدنی و فعالین اینترنت و یا اعضای سازمان‌های غیرانتفاعی به دفتر مرکزی خودمان هستیم تا کد اصلی برنامه‌نویسی و مکان‌ها مختلف ما را بررسی کنند.

مشکلات حساب کاربری - گواهی‌نامه‌ی اشتباه: (بیشتر)

مطمئن شوید که گواهی‌نامه‌ی درستی را وارد کرده‌اید.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫CyberGhost - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظری درباره‌ی ‫CyberGhost - اندروید وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://www.cyberghostvpn.com/en_ca

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۱۲/۱۴

چک‌سام

f18cb7e060f48edf66ef81223e4da6f70177c0959dc5dcabed4c4ea18d1714c6

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا