برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫HexaTech - اندروید

نسخه‌های دیگرِ HexaTech

Betternet.co

نسخه ۲.۱.۸

(۲۰)

۲۳,۱۳۱

توضیح

فیلترشکن HexaTech محصولی از گروه Betternet است. پروتکل‌های سنتی وی‌پی‌ان مانع از این می‌شوند تا به کاربران خدماتی با کیفیت ایده‌آل ارائه شود. گروه Betternet می‌گویند که با طراحی پروتکل Hexa، یک فرصت مناسب برای ارائه‌ی بهترین خدمات را به کاربران‌شان در همه جای دنیا ایجاد کرده‌اند:

ویژگی‌های HexaTech:

  • سیار و متحرک: پروتکل‌های قدیمی وی‌پی‌ان برای ارتباطات در شبکه‌ای سیار و متحرک طراحی نشده‌اند؛ اما پروتکل Hexa به طور خاص برای ارتباط آسان‌تر تلفن‌های هوشمند به سرورهای امن طراحی شده است. شما با Hexa حتی اگر ارتباط اینترنتی ضعیفی دارید، به سادگی به سرورها متصل می‌شوید.
  • جدید و مدرن: وی‌پی‌ان در دنیای امروز بسیار محبوب است و کاربران اینترنت به طور گسترده و با اهداف گوناگونی از آن استفاده می‌کنند. برخلاف خدمات وی‌پی‌ان سنتی، که محدودیت‌های خودشان را دارند، پروتکل Hexa به گونه‌ای طراحی و آماده شده است که با سرعت و امنیت بسیار بالایی به کاربران خدمات برسانَد.
  • مسدودناپذیر: پروتکل‌های وی‌پی‌ان دیگر در کشورهای مختلف به راحتی مسدود می‌شوند. مسدود کردن پروتکل Hexa به راحتی پروتکل‌های سنتی نیست. گروه Hexa در حال تلاش‌اند تا این پروتکل را به عنوان یک پروتکل مصون از مسدود شدن تبدیل کنند.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫HexaTech - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://www.betternet.co/hexatech-vpn#app

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۶/۷

چک‌سام

75ba010009971114106418c76d05e9888a632cdaeb4fc49330020dd783699d1e

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا