پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫Tenta VPN Browser - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Tenta VPN Browser

Tenta

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۲ نفر
۱۵,۸۱۱

مرورگر Tenta که در حال حاضر نسخه‌ی بتای آن در دسترس کاربران است،‌ تکنولوژی فیلترشکن/ وی‌پی‌ان و رمزگذاری داده‌ها را به طور همزمان در درون خود دارد. سازندگان این مرورگر اعتقاد دارند که حریم خصوصی امری مهم است و هر کسی در هر کجای دنیا باید به اطلاعات بدون سانسورِ اینترنتی دسترسی داشته باشد.

ویژگی‌های این مرورگر

  • فیلترشکن/ وی‌پی‌ان درون مرورگر: وی‌پی‌ان درون این مرورگر برخلافِ مرورگرهای دیگر از پراکسی ( که از امنیت کمتری برخوردار است) استفاده نمی‌کند بلکه از پروتکلِ OpenVPN استفاده کرده است.

  • حالت ناشناس: حالت ناشناس به این معنی است که بوکمارک‌ها،‌ آدرسِ آی‌پی و سابقه‌ی گردشگری شما در اینترنت،‌ با استفاده از این حالت امن و محفوظ خواهد بود.

  • گردش‌ کردن خصوصی و امن در اینترنت به صورت پیش‌فرض: برای استفاده از این ویژگی هیچ تنظیم و یا ثبت نامی لازم نیست. Tenta -به گفته‌ی سازندگانش- شما را از چشمِ هکرها،‌ رصدکننده‌های اینترنت و شرکت ارائه دهنده‌ی اینترنتِ شما محفوظ نگه خواهد داشت تا بدون نگرانی در همه جا و به ویژه در هنگام استفاده از شبکه‌های وای‌فای عمومی (در فرودگاه‌ها و یا جاهای عمومی دیگر) در اینترنت گردش کنید.

  • رمز عبورِ رمزگذاری شده: به گفته‌ی سازندگانِ Tenta، آن‌ها رمز عبور شما را با شیوه‌ی رمزگذاری AES-256 محافطت می‌کنند. برای امنیت بیشتر، هیچ نسخه‌ای از رمز عبور شما در سِرورهای آن‌ها نگهداری و ذخیره نمی‌شود.

  • باز کردنِ سایت‌های مسدود برای بعضی مناطق جغرافیایی: با استفاده از این مرورگر به آسانی می‌توانید به سِرورهای مکانی مختلفِ این مرورگر متصل شوید.

  • هیچ اطلاعاتی از شما جمع‌آوری نمی‌شود: سازندگان این مرورگر می‌گویند که: «ما داده‌های شما را در هنگام گردش در اینترنت ذخیره نمی‌کنیم. و از آن‌جایی که ترافیک شما رمزگذاری شده،‌ هیچ‌کسی نمی‌تواند به سابقه‌ی گردشِ شما در اینترنت دسترسی داشته باشد.»

  • همیشه رایگان:‌ مرورگر/ فیلترشکن Tenta همیشه رایگان خواهند ماند ولی شما برای حمایت از سازندگان این مرورگر،‌ می‌توانید نسخه‌ی ویژه‌ی پولی -که قابلیت‌های امنیتی بیشتری دارد- را هم خریداری کنید.

‫۲ نفر

درباره ‫Tenta VPN Browser - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫Tenta VPN Browser - اندروید

‫۵.۰ ستاره

هنوز نصب نکردم که نظر بدم

نسخه ۴.۰.۵۵


نظر درباره ‫Tenta VPN Browser - اندروید


نظر درباره ‫Tenta VPN Browser - اندروید


نظر درباره ‫Tenta VPN Browser - اندروید

‫۵.۰ ستاره

من نمیدونم چه ارسال کردین امین

نسخه ۴.۰.۳۲


نظر درباره ‫Tenta VPN Browser - اندروید

‫۳.۰ ستاره

امکانات محدود در‌نسخه رایگان فقط یکی از فیلتر‌شکناش‌کار‌میکنه ولی نسخه پرو‌عالیه

نسخه ۴.۰.۱۹


اطلاعات بیشتر

نسخه

۶.۴.۱

سیستم‌عامل

اندروید

حجم

111.0 MB

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۰/۱۰/۲۳

وبسایت سازندگان

https://tenta.com/

چک‌سام

d0b5e4311268cf0a18dafb9e43e402efb0f19f5f3026c9e9b6f95b7b6309511e

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا