برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Tenta VPN Browser - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Tenta VPN Browser

Tenta

نسخه ۲.۱.۰۶

(۷۴)

۶,۹۲۷

توضیح

مرورگر Tenta که در حال حاضر نسخه‌ی بتای آن در دسترس کاربران است،‌ تکنولوژی وی‌پی‌ان و رمزگذاری داده‌ها را به طور همزمان در درون خود دارد. سازندگان این مرورگر اعتقاد دارند که حریم خصوصی امری مهم است و هر کسی در هر کجای دنیا باید به اطلاعات بدون سانسورِ اینترنتی دسترسی داشته باشد.

ویژگی‌های این مرورگر

  • وی‌پی‌ان درون مرورگر: وی‌پی‌ان درون این مرورگر برخلافِ مرورگرهای دیگر از پراکسی ( که از امنیت کمتری برخوردار است) استفاده نمی‌کند بلکه از پروتکلِ OpenVPN استفاده کرده است.

  • حالت ناشناس: حالت ناشناس به این معنی است که بوکمارک‌ها،‌ آدرسِ آی‌پی و سابقه‌ی گردشگری شما در اینترنت،‌ با استفاده از این حالت امن و محفوظ خواهد بود.

  • گردش‌ کردن خصوصی و امن در اینترنت به صورت پیش‌فرض: برای استفاده از این ویژگی هیچ تنظیم و یا ثبت نامی لازم نیست. Tenta -به گفته‌ی سازندگانش- شما را از چشمِ هکرها،‌ رصدکننده‌های اینترنت و شرکت ارائه دهنده‌ی اینترنتِ شما محفوظ نگه خواهد داشت تا بدون نگرانی در همه جا و به ویژه در هنگام استفاده از شبکه‌های وای‌فای عمومی (در فرودگاه‌ها و یا جاهای عمومی دیگر) در اینترنت گردش کنید.

  • رمز عبورِ رمزگذاری شده: به گفته‌ی سازندگانِ Tenta، آن‌ها رمز عبور شما را با شیوه‌ی رمزگذاری AES-256 محافطت می‌کنند. برای امنیت بیشتر، هیچ نسخه‌ای از رمز عبور شما در سرورهای آن‌ها نگهداری و ذخیره نمی‌شود.

  • باز کردنِ سایت‌های مسدود برای بعضی مناطق جغرافیایی: با استفاده از این مرورگر به آسانی می‌توانید به سرورهای مکانی مختلفِ این مرورگر متصل شوید.

  • هیچ اطلاعاتی از شما جمع‌آوری نمی‌شود: سازندگان این مرورگر می‌گویند که: « ما داده‌های شما را در هنگام گردش در اینترنت ذخیره نمی‌کنیم. و از آن‌جایی که ترافیک شما رمزگذاری شده،‌ هیچ‌کسی نمی‌تواند به سابقه‌ی گردشِ شما در اینترنت دسترسی داشته باشد.»

  • همیشه رایگان:‌ مرورگر Tenta همیشه رایگان خواهند ماند ولی شما برای حمایت از سازندگان این مرورگر،‌ می‌توانید نسخه‌ی ویژه‌ی پولی -که قابلیت‌های امنیتی بیشتری دارد- را هم خریداری کنید.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Tenta VPN Browser - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Tenta VPN Browser - اندروید

‫‫۵.۰ ستاره

واقعا بی نظیر‌و عالی. نهایت سرعت و امنیت. زیبایی ظاهری و... .واقعا دست برنامه نویسانش درد نکنه. ممنون از زحماتتون.

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://tenta.com/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۹/۱۹

چک‌سام

4badf8c23c6ad9111b94f96d272d45791708b1a6c95fa9536b63d557ff0c980a

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا