برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Wire - لینوکس

نسخه‌های دیگرِ Wire

wire

نسخه ۳.۰.۲۸۱۶

(۴)

۱۴۵

توضیح

اپلیکیشن پیام‌رسان Wire با کدگذاریِ مرحله به مرحله، چت و مدارک و تماس‌های شخصی و کاریِ شما را ایمن می‌سازد. تمام اطلاعات، مطابق قوانینِ حریمِ شخصیِ اروپا حفاظت می‌شوند.

Wire با کدگذاریِ مرحله به مرحله‌ی قدرتمندش تجربه‌ی گران‌قدری برای کاربران فراهم می‌سازد و این ویژگیِ عالی انجام کارهای گروهی، یا گرد هم آوردن دوستان و اعضای خانواده را ممکن می‌سازد.

Wire روی تمام پلتفرم‌ها و دستگاه‌های متداول کار می‌کند و به این ترتیب، چت، مدارک و تماس‌های شما همواره در هر مکان سینک می‌گردد و قابل دسترسی است.

  • کد گذاری مرحله به مرحله: چت، تماس و مدارک ایمن هستند و کلیدِ گشودنِ مکالمات و مدارک ارسال شده، تنها در درست طرفینِ ارتباط است.
  • موقعیت در اروپا: Wire از قوانین سفت و سختِ حفاظت از اطلاعاتِ سوییس پیروی می‌کند و تمام سرورهای آن‌ها در آلمان و ایرلند قرار دارند.
  • منابع باز و ممیزی‌های مستقل: دستورالعمل‌های Wire به شکل کامل در اختیار عموم قرار دارد و به طور مداوم مورد بازنگریِ متخصصان مستقلِ امنیت قرار می‌گیرد.
  • گوشی همراه، رایانک، رایانه: مکالمات و مدارک همواره سینک می‌شوند و برای ایجاد حساب یا ورود به حساب خود، نیاز به گوشی ندارید.
  • تماس‌های صوتی و تصویری: Wire امکانِ تماس گروهی یا به اشتراک گذاشتنِ صفحه با ده نفر، یا پیغام تصویریِ شخص با شخص را امکان پذیر می‌سازد.
  • به اشتراک گذاشتنِ ایمنِ مدارک: مدارک‌تان را به وسیله‌ی دستگاهِ خود یا خدماتِ نگهداری در فضاهای آنلاین، مانند DropBox، به شکل ایمن ارسال کنید.
  • استفاده‌ی آسان: امنیتِ بیشینه‌ی Wire تجربه‌ای بی‌نظیر برای کاربر فراهم می‌آورد. بدون نیاز به هیچ آموزشی، حتی افراد مسن نیز می توانند با آن کار کنند.
  • دو کار در یک زمان: Wire اولین پیام‌رسان ایمنی است که به کاربر اجازه‌ی ورود به چند حساب را می‌دهد. با Wire به آسانی از مکالمات شخصی به مکالمات کاری تغییر مکان دهید.
  • مکالمه ارزشمند: با پیام‌های صوتی و تصویری، گیف، امکان طراحی و گزینه‌ی پسند کردن، مکالمه کنید.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Wire - لینوکس نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://wire.com/en/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۶/۱۱/۳

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا