برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Wire - مک

نسخه‌های دیگرِ Wire

wire

نسخه ۳.۱

(‫0 نفر)

۱۳۱

توضیح

اپلیکیشن پیام‌رسان Wire با کدگذاریِ مرحله به مرحله، چت و مدارک و تماس‌های شخصی و کاریِ شما را ایمن می‌سازد. تمام اطلاعات، مطابق قوانینِ حریمِ شخصیِ اروپا حفاظت می‌شوند.

Wire با کدگذاریِ مرحله به مرحله‌ی قدرتمندش تجربه‌ی گران‌قدری برای کاربران فراهم می‌سازد و این ویژگیِ عالی انجام کارهای گروهی، یا گرد هم آوردن دوستان و اعضای خانواده را ممکن می‌سازد.

Wire روی تمام پلتفرم‌ها و دستگاه‌های متداول کار می‌کند و به این ترتیب، چت، مدارک و تماس‌های شما همواره در هر مکان سینک می‌گردد و قابل دسترسی است.

  • کد گذاری مرحله به مرحله: چت، تماس و مدارک ایمن هستند و کلیدِ گشودنِ مکالمات و مدارک ارسال شده، تنها در درست طرفینِ ارتباط است.
  • موقعیت در اروپا: Wire از قوانین سفت و سختِ حفاظت از اطلاعاتِ سوییس پیروی می‌کند و تمام سرورهای آن‌ها در آلمان و ایرلند قرار دارند.
  • منابع باز و ممیزی‌های مستقل: دستورالعمل‌های Wire به شکل کامل در اختیار عموم قرار دارد و به طور مداوم مورد بازنگریِ متخصصان مستقلِ امنیت قرار می‌گیرد.
  • گوشی همراه، رایانک، رایانه: مکالمات و مدارک همواره سینک می‌شوند و برای ایجاد حساب یا ورود به حساب خود، نیاز به گوشی ندارید.
  • تماس‌های صوتی و تصویری: Wire امکانِ تماس گروهی یا به اشتراک گذاشتنِ صفحه با ده نفر، یا پیغام تصویریِ شخص با شخص را امکان پذیر می‌سازد.
  • به اشتراک گذاشتنِ ایمنِ مدارک: مدارک‌تان را به وسیله‌ی دستگاهِ خود یا خدماتِ نگهداری در فضاهای آنلاین، مانند DropBox، به شکل ایمن ارسال کنید.
  • استفاده‌ی آسان: امنیتِ بیشینه‌ی Wire تجربه‌ای بی‌نظیر برای کاربر فراهم می‌آورد. بدون نیاز به هیچ آموزشی، حتی افراد مسن نیز می توانند با آن کار کنند.
  • دو کار در یک زمان: Wire اولین پیام‌رسان ایمنی است که به کاربر اجازه‌ی ورود به چند حساب را می‌دهد. با Wire به آسانی از مکالمات شخصی به مکالمات کاری تغییر مکان دهید.
  • مکالمه ارزشمند: با پیام‌های صوتی و تصویری، گیف، امکان طراحی و گزینه‌ی پسند کردن، مکالمه کنید.

نوشته‌ها

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Wire - مک نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظری درباره‌ی ‫Wire - مک وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://wire.com/en/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۶/۱۱/۳

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا