پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫Radio Tooka - آی‌اواس

نسخه‌های دیگرِ Radio Tooka

Radio Tooka

اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱۱ نفر
۸۱۸

نوشته‌ی زیر از وبسایت رادیوتوکا است:

"محور اصلى منشور اخلاقى راديو توكا بر پايه‌ى پخش برنامه هاى پرمحتوا درچهارچوب اصول حرفه‌اى و بر صداقت و راستگويى قرار دارد. راديو توكا به هيچ دولت، حزب و گروهى وابسته نيست و به اصول دموكراسى و آزادى بيان، به دور از طرفدارى از هر نوع مذهب، عقيده، مرام، قوم و نژاد ، بنابر اعلاميه‌ى جهانى حقوق بشر استوار است.

راديو توكا در عين احترام به نظرات و اعتقادات شنوندگان خود، قصد هيچ گونه اهانت و يا تغيير عقايد شخصى افراد را ندارد، همچنين از مخاطبان خود مى‌خواهد كه به ديدگاه و نظرات ديگران، كه بر اساس اصل آزادى عقيده و بيان ارائه مى‌گردد، ارزش گذارده و تساهل و تسامح را كه از اصول بنيادين دمكراسى است بكار گيرند.

از ديگر محورهاى منشور اخلاقى راديو توكا، اجتناب از قضاوت و داورى بى اساس، دورى از نفرت پراكنى مذهبى، نژادى و قومى، همچنين دقت در اعتبار و ارائه‌ى آمار و اطلاعات است. از آنجايى كه راديو توكا طيف گوناگونى از مخاطبان را تحت پوشش قرار مى‌دهد، برهمين اساس ساخت و پخش برنامه‌هاى متنوع در زمينه‌هاى سياسى، اجتماعى، اقتصادى، ورزشى، هنر، ادبيات و موسيقى در دستور كار اين رسانه قرار دارد.

همكاران و برنامه‌سازان راديو توكا ضمن آگاهى از منشور اخلاقى و اصول حرفه‌اى اين رسانه و پايبندى به آن، سخنگوى رسانه نبوده و داراى آراء و نظرات مستقل هستند و بديهى است در اخيار گذاشتن فرصت سخن گفتن و اظهار نظر ديگران از سوى راديو توكا، لزوماً به معناى تأييد نظرات ايشان نبوده و مسئوليتى را متوجه اين رسانه نمى‌كند، در عين حال، راديو توكا ممكن است تمامى و يا بخشى از محتواى رسانه‌اى ارائه شده توسط برنامه‌سازان كه با اصول اين راديو در تضاد باشد را رد يا تعديل نمايد."

‫۱۱ نفر

درباره ‫Radio Tooka - آی‌اواس نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫Radio Tooka - آی‌اواس


نظر درباره ‫Radio Tooka - آی‌اواس

‫۵.۰ ستاره

اولا که تو اپستور امریکا نتونستم پیداش کنم ! نتونستم استفاده کنم ! نظری هم ندارم ! خواهشا توی اپستور امریکا هم منتشر کنید

نسخه ۲.۱


نظر درباره ‫Radio Tooka - آی‌اواس

‫‫۱.۰ ستاره

چرا میزنه این اپلیکیشن در استور شما وجود ندارد

نسخه ۲.۱


نظر درباره ‫Radio Tooka - آی‌اواس


اطلاعات بیشتر

نسخه

۲.۱

سیستم‌عامل

آی‌اواس

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۶/۱۱/۶

وبسایت سازندگان

https://radiotooka.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا