پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫Hafez - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Hafez

Harana

اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۳۱ نفر
۳,۰۴۱

اپلیکیشن چند کاربردی حافظ، حاصل تلاشِ مشترک خبرگزاری هرانا، وابسته به مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران و سازمان اتحاد برای ایران طی پروژه ایران کوباتور برای توسعه جامعه مدنی است.

حافظ، اپلیکیشنی است که امنیت شما را در نظر می‌گیرد و قرار است حافظِ گردش آزاد اطلاعات در ایران باشد. حافظ را به عنوان اپلیکشنی که تست‌های امنیتی خود را به خوبی طی کرده و دارای وابستگی و هویت حقوقی روشنی به نهادهای مدافع حقوق بشر باسابقه است در نظر بگیرید.

این اپلیکیشن چند کاربردی در مهمترین ویژگی خود قابلیت ثبت و ارسال امن گزارش‌های خبری، تصویری، صوتی و ویدیویی شما را دارد.

تاریخچه‌ی فعالیت شما و نیز اطلاعاتِ تماس شما در هیچ‌جا توسط این برنامه جمع آوری یا ذخیره نمی‌شود، حتی گیرندگان گزارش‌ها نیز به اطلاعات کاربری یا تماس شما دسترسی ندارند.

به صورت پیش‌فرض خبرگزاری هرانا، به عنوان قدیمی‌ترین خبرگزاری تخصصی حقوق بشر ایران، گزارش‌های ارسالی شما را مستقیم دریافت می‌کند و به آن کاربری خبری-حقوقی می‌بخشد.

این اپلیکیشن در مقابل فیلترینگ مقاوم است، بنابراین علاوه بر بخش ارسال گزارش‌های خود، می‌توانید از بخش اخبار آن نیز برای دسترسی به آخرین گزارش‌های حقوق بشری بهره ببرید.

حافظ همچنین به شما آموزش‌های حقوقی با رویکرد خودآموزی می‌دهد، شما را با قوانین آشنا می‌کند، نمونه پرونده‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد و به شما یک استراتژی دفاع پیشنهاد می‌کند.

در آخر نیز حافظ بخش معرفی وکلا را به شما ارائه می‌کند، اطلاعات وکلا، دسته‌بندی بر اساس زمینه‌های تخصصی به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز از خدمات حقوقی وکلا بهره بجویید، مشاوره بگیرید یا وکیلی را استخدام کنید.

این اپلیکیشن برای گروه یا دسته خاصی طراحی نشده است بلکه برای استفاده روزمره‌ی تمام شهروندان ایرانی که از سانسور و فیلتر رنج می‌برند، به امنیت ارتباطات خود اهمیت می‌دهند و دل در گرو آزادی اندیشه و بیان و گردش آزاد اطلاعات دارند کاربرد دارد.

‫۳۱ نفر

درباره ‫Hafez - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫Hafez - اندروید


نظر درباره ‫Hafez - اندروید

‫۵.۰ ستاره

با یاد حضرت حافظ گزارشات جاسوسی خودم رو میفرستم تا برینم دهن رژیم

نسخه ۱.۰.۱


نظر درباره ‫Hafez - اندروید


نظر درباره ‫Hafez - اندروید

‫۵.۰ ستاره

ممنون از زحماتتون👍👍👍

نسخه ۱.۰.۱


نظر درباره ‫Hafez - اندروید


اطلاعات بیشتر

نسخه

۱.۰.۱

سیستم‌عامل

اندروید

حجم

4.6 MB

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۵/۱

وبسایت سازندگان

https://github.com/hafezapp/Hafez

چک‌سام

839d462c0bbfc555991b741a53fea34fd1f7adc8313f11ac1fc138b3e90c1693

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا