پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫CENO Browser - اندروید

نسخه‌های دیگرِ CENO Browser

eQualitie

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۳۸۲ نفر
۳۰,۶۰۷

پروژه CENO (نه به سانسور!) یک مرورگر وب برای تلفن‌های همراه است. از فناوری همتا به همتا (Peer to Peer) برای ارائه محتوای اینترنت استفاده می‌کند و محتوای مورد علاقه‌تان را از طریق این دستگاه‌های همتا که با شما همکاری می‌کنند، ذخیره می‌کند. از CENO می‌توان برای دور زدن سانسور اینترنت و کمک به دیگران در بازیابی صفحات مسدود شده استفاده کرد.

به سانسور نه بگویید! مرورگر CENO را همین حالا نصب کنید و برای دفعه بعد که قطع اینترنت اتفاق افتاد، آماده باشید.

به‌طور آفلاین

مرورگر CENO با در نظر گرفتن سناریوهای مختلف در مورد قطع اینترنت طراحی شده است. وب‌سایت‌ها توسط یک شبکه جهانی از همتایان به اشتراک گذاشته می‌شوند و در صورتی که شبکه‌های سنتی مسدود شوند یا از بین بروند، در دسترس قرار می‌گیرند.

🔓👀 قفل فضای وب را باز کنید!

به هر وب‌سایتی دسترسی داشته باشید. محتوایی که به‌طور مکرر درخواست شده باشد در شبکه ذخیره می‌شود و نمی توان آن را به زور حذف کرد.

💲🌐 کاهش هزینه‌های انتقال اطلاعات در اینترنت

با هدایت ترافیک اینترنتی کاربر از طریق شبکه‌های همتا به همتا، مرورگر CENO هزینه‌های داده را برای شما کاهش می‌دهد، آن هم در حالی که هنوز قابلیت دور زدن (سانسور) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

آزاد و متن‌باز.

مرورگر CENO از Ouinet پشتیبانی می‌کند، یک کتابخانه منبع که به‌طور متن‌باز طراحی شده و توسعه‌دهندگان ثالث را قادر می‌سازد تا شبکه CENO را برای اتصال همتا به همتا به اپلیکیشن‌های خود اضافه کنند.

لطفا توجه کنید: مرورگر CENO نرم افزاری آزمایشی است. ما آن را با قصد مفید بودن به شما ارائه می‌کنیم، اما به دلیل ماهیت بسیار نوآورانه و این‌که در مرحله توسعه است، شاید هنگام استفاده از آن برخی مشکلات در انتظار شما باشد.

مرورگر CENO یک ابزار ناشناس ماندن در اینترنت نیست: اطلاعات مربوط به مرورگری شما ممکن است در دسترس سایر کاربران CENO قرار گیرد، همچنین این حقیقت که اپلیکیشن شما محتوای وب خاصی را در اختیار دیگران قرار می‌دهد. محتوایی که از طریق اپلیکیشن دسترسی به آن امکان پذیر است برای مدتی در متن ذخیره می‌شود. این احتمال وجود دارد که سایر مسائل امنیتی یا حریم خصوصی وجود داشته باشد.

توصیه ما استفاده از این ابزار در محیط‌های کنترل شده است و البته در نظر گرفتن خطراتی که به‌طور منطقی ممکن است وجود داشته باشد. eQualitie و همکارانش هرگونهاین ابزار مسئولیت قانونی ناشی از استفاده از این ابزار را رد می‌کنند.

درباره eQualit.ie

eQualit.ie سیستم‌های باز و قابل استفاده مجدد را با تمرکز بر حریم خصوصی، امنیت آنلاین و مدیریت اطلاعات توسعه می دهد. هدف ما ایجاد فناوری‌های قابل دسترس است و بهبود سطح مهارت‌های مورد نیاز برای دفاع از حقوق بشر و آزادی در عصر دیجیتال است.

برای آشنایی بیشتر با مرورگر CENO و کتابخانه توزیع شده‌ی Ouinet از وب‌سایت https://censorship.no بازدید کنید.

پرسش‌ها/پشتیبانی؟ اطلاعات تکمیلی را در دفترچه راهنمای CENO بخوانید یا از طریق ایمیل cenoers@equalit.ie با ما تماس بگیرید. ما از دریافت بازخوردها از سمت شما استقبال می‌کنیم و به‌طور مداوم در حال کار در جهت بهبود عملکرد CENO برای کاربران آن هستیم!

متصل بمانید و کمک کنید تا محتوای وب به‌طور آزاد و باز در دسترس همگان باشد!

‫۳۸۲ نفر

درباره‌ی ‫CENO Browser - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫CENO Browser - اندروید


نظر درباره‌ی ‫CENO Browser - اندروید


نظر درباره‌ی ‫CENO Browser - اندروید


نظر درباره‌ی ‫CENO Browser - اندروید

‫۵.۰ ستاره

چرا برا دانلود فقط وای فای میخواد

نسخه ۲.۰.۸


نظر درباره‌ی ‫CENO Browser - اندروید

‫۵.۰ ستاره

قبلا که داشتم عالی بود ولی اخیرا خودبخود حذف شده میخوام دوباره نصب کنم ولی بارگذاری میشه ولی نصب نمیشه تمام تنظیمات گوشی رو هم چک کردم برای نصب برنامه های ناشناخته آزاد ولی نشد

نسخه ۲.۰.۷


اطلاعات بیشتر

Version

۲.۰.۸

OS

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۱۰/۱۴

وبسایت سازندگان

https://censorship.no/fa/index.html

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا