پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

What we do

پس‌کوچه چیست؟

پس‌کوچه بازارچه‌ای است نه فقط برای فیلترشکن! مکان امنی برای دسترسی آسان به طیف گسترد‌ه‌ای از اپ‌ها به‌علاوه‌ی هر آنچه که برای عبور از #فیلترنت می‌خواهید. در نسخه‌ی ۳ سایت و اپلیکیشن اندروید پس‌کوچه علاوه بر انواع فیلترشکن‌ها، ابزارهای حفظ امنیت آنلاین، اپلیکیشن‌های خبرخوان، پیام‌رسان، شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌ها‌ی مربوط به حقوق شهروندی را نیز می‌توانید بیابید، به دوستانتان معرفی کنید، درباره‌ی آن‌ها بحث کنید و به آن‌ها امتیاز بدهید.

چرا پس‌کوچه؟

به علت تحریم یا فیلترینگ، بسیاری از برنامه‌های کاربردی برای دستگاه‌های اندرویدی در اندروید مارکت‌هایی چون گوگل‌پلی در دسترس کاربران ایرانی نیستند. مارکت‌های ایرانی نیز از ارا‌ئه‌ی برخی از برنامه‌های کاربردی اندرویدی خودداری می‌کنند چرا که با قوانین رسمی و غیررسمی ایران در تضاد است.

در این میان خلاء یک اپلیکیشن که با رعایت امنیت و حریم خصوصی کاربران، برنامه‌های کاربردی چون فیلترشکن‌ها را به دست کاربران برساند، مشهود بود.

پس‌کوچه، حاصل سال‌ها تجربه‌ی اصل۱۹ در ارائه و پشتیبانی فیلترشکن است. از سال ۱۳۹۱، ما با دریافت پیشنهادها و درک خواسته‌های کاربران، این وبسایت و اپلیکیشنِ اندروید را طراحی کردیم تا با گردآوری فیلترشکن‌ها در یک اَپ‌استور نیازهای شما در دانلود و پشتیبانی فیلترشکن‌‌ها را برآورده کنیم. نسخه‌ی ۳ پس‌کوچه که طیف گسترده‌ای از اپلیکیشن‌های جدید را در برمی‌گیرد نیز حاصل گفتگوی مداوم تیم پشتیبانی پس‌کوچه با کاربران است. در کنار وبسایت و اپ اندروید، پس‌کوچه راه‌های مختلفی را برای دریافت فیلترشکن و نرم‌افزارهای مفید دیگر از طریق ایمیل، بات تلگرام برای کاربران فراهم می‌کند.

پس‌کوچه، یک بستر کامل برای معرفی و پشتیبانی از فیلترشکن‌های معتبر و سایر اپلیکیشن‌های موجود در بازار است. گروه پس‌کوچه به منظور راحتی کاربران، این نرم‌افزارها را همراه با راهنما و سوال‌های متداول آن‌ها به فارسی ترجمه کرده و در یک جا در اختیار شما قرار می‌دهد.

پس‌کوچه تمامی تلاش خود را می‌کند تا امن‌ترین راهِ دانلود این برنامه‌ها را در اختیارتان بگذارد. ما به شعارمان ایمان داریم: «همیشه راهی هست».

تیم پس‌کوچه

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا