پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

شرایط استفاده

برنامه‌های موجود در پس‌کوچه

هدفِ پس‌کوچه ارائه انواع ابزار فیلترشکن٬ افزایش امنیت دیجیتال و حفاظت از حریم خصوصی کاربران است. تمام فایل‌ها و لینک‌های موجود در پس‌کوچه از طریق منابع معتبر از جمله توسعه‌دهندگان یا وب سایت آن ابزارها تهیه شده است. در مواردی که ما قادر به دریافت فایل نصب اپلیکیشن اندروید از منابع مطمئن نبودیم٬ به صفحه دانلود آن اپلیکیشن در گوگل پلی استور لینک داده‌ایم تا کاربران از یک منبع معتبر برنامه را نصب کنند.

با وجود تلاش تیم‌ پس‌کوچه برای اطمینان از امنیت فایل‌های موجود، دانلود و استفاده از برنامه‌های موجود با مسئولیت و ریسک خود کاربر است. تمام برنامه‌های موجود در پس‌کوچه در سرورهای خارج از ایران نگهداری می‌شوند.

اپلیکیشن‌ها با چه شرایطی وارد پس‌کوچه می‌شوند؟

پس‌کوچه بازارچه‌ای است نه فقط برای فیلترشکن. مکان امنی برای دسترسی آسان به طیف گسترد‌ه‌ای از اپ‌ها به‌علاوه‌ی هر آنچه که برای عبور از #فیلترنت می‌خواهید.

تیمِ پس‌کوچه با در نظر گرفتن شرایط زیر اپلیکیشن‌ها را به پس‌کوچه اضافه می‌کند. فهرستِ اپلیکیشن‌های موجود در پس‌کوچه ممکن است به دلیل‌های مختلف و با بررسی‌های دوره‌ای تیم پس‌کوچه در هر زمانی تغییر کند.

یک. الویت اصلی برای انتخاب اپ‌ها از نظرِ تیم پس‌کوچه تایید هویت توسعه‌دهندگان آن‌ها است و این تایید به سه مورد زیر بستگی دارد.

  • وجود وب‌سایتی معتبر به همراه سند حریم خصوصی برای اپلیکیشن‌ها
  • شفافیتِ برنامه‌نویسان این اپلیکیشن‌ها درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از اطلاعات جمع شده‌ی کاربران
  • تحقیق کلی درباره‌ی اپلیکیشن: این تحقیق، خواندن بررسی‌های انجام شده بر روی اپ‌ها توسط متخصصان و هم‌چنین نظرها و انتقادهای کاربران را دربرمی‌گیرد.

دو. میزان محبوبیت اپلیکیشن در میان کاربران ایرانی

سه. قابل استفاده بودن و هم‌خوانی اپلیکیشن با شرایط اینترنت ایران

چهار. آخرین تاریخ به‌روز رسانی اپلیکیشن: هر چه تاریخ به‌روزرسانی اپلیکیشن نزدیک‌تر به زمان حال باشد، نشان‌دهنده‌ی این موضوع است که برنامه‌نویسان آن در حال بهبود و رفع مشکلات آن اپلیکیشن‌اند.

پنج. اپلیکیشن‌های پورنوگرافی حتی در صورت پیشنهاد کاربران به پس‌کوچه اضافه نخواهند شد.

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا