پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

سوال‌های متداولِ ‫Mullvad - آی‌اواس

این برنامه در چه سیستم‌عامل‌هایی قابل استفاده است؟(بیشتر)

در حال حاضر این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است. نسخه‌ی دسکتاپ این فیلترشکن پروتکل OpenVPN و WireGuard را پشتیبانی می‌کند.

این فیلترشکن به طور پیشفرض از پروتکل OpenVPN استفاده می‌کند.

آیا این برنامه در اندروید یا آی‌اواس (iOS) قابل دسترس است؟(بیشتر)

متاسفانه این فیلترشکن هنوز نسخه‌ای برای سیستم‌عامل اندروید و آی‌اواس (iOS) -آی‌فون و آی‌پد- ارائه نداده است اما سازندگانِ Mullvad در حال توسعه‌ی نسخه‌ی جدید برای این دو سیستم‌عامل هستند. راه‌حل جایگزین برای این دو سیستم‌عامل در حال حاضر استفاده از فایل‌های کانفیگ مخصوص WireGuard است. شما می‌توانید از طریق روبات تلگرام پس‌کوچه فایل پیکربندی یا کانفیگِ ساخته‌شده توسطِ تیم Mullvad را دانلود و در برنامه‌ی WireGuard استفاده کنید.

چگونگی دریافتِ فایل کانفیگ WireGuard(بیشتر)

برای دریافت فایل کانفیگ WireGuard، فقط کافی است به روبات تلگرام پس‌کوچه رفته و اپلیکیشن WireGuard را درخواست کنید. سپس به همراه فایل نصب، فایل پیکربندی و راهنما‌ی وارد کردن آن به برنامه را دریافت خواهید کرد.

از طریق درخواست زیر می‌توانید به پروفایل WireGuard بروید:

https://telegram.me/PaskoochehBot?start=V2lyZUd1YXJk

فیلترشکن Mullvad چه اطلاعاتی از من جمع‌آوری می‌کند؟(بیشتر)

این فیلترشکن هیچ داده یا اطلاعاتی از کاربران خود جمع‌آوری نمی‌کند. به گفته‌ی سازندگان Mullvad: هیچ اطلاعاتی از ترافیکِ اینترنت ذخیره نمی‌شود.

  • هیچ اطلاعاتی از دامین‌های درخواستی (Domains) ذخیره نمی‌شود.

  • هیچ اطلاعاتی از نوع اتصال، زمانِ برقراری اتصال و غیره ذخیره نمی‌شود.

  • آدرس‌های اینترنتی (IP) ذخیره نمی‌شوند.

  • مقدار داده‌های ردوبدل شده ذخیره نمی‌شود.

هیچ اطلاعاتی در خصوص فعالیت‌های حساب کاربری و نوع پرداخت ذخیره نمی‌شود.

آیا کُد برنامه‌ی Mullvad باز است؟(بیشتر)

به گفته‌ی برنامه‌نویسان Mullvad:

At Mullvad, we believe in the open-source model in which a program's source code is made available, or open, to anyone for viewing and using. In a broader perspective, we believe that this sharing of knowledge will advance the world more quickly and help it to become a better place.

ترجمه:

در Mullvad، ما به ساختن و استفاده از برنامه‌هایی که کُد و منبع آن‌ها برای مشاهده و استفاده‌ی همگان در دسترس است اعتقاد داریم. در یک دیدگاه گسترده‌تر، ما معتقدیم که به اشتراک گذاری دانش باعث پیشرفت سریع‌تر دنیا می‌شود و قدمی برای کمک به بهتر کردن آن است.

برای مشاهده‌ی کُد تمام برنامه‌هایی که Mullvad از آن در فیلترشکن خود استفاده کرده به لینک زیر رجوع کنید: https://github.com/mullvad/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا