برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

سوال‌های متداولِ ‫Psiphon - اندروید

آیا اپلیکیشن سایفون من برای اندروید معتبر است؟ (اندروید)

هشدار: اخیراً یک شرکت امنیتی گزارش کرد که یک حفره‌ی امنیتی درسیستم عامل اندروید پیدا کرده‌اند که موجب می‌شود سیستم چک کردن امضای دیجیتالی اپلیکیشن‌های اندورید، برنامه‌های مخرب را به طور اشتباه معتبر گزارش کند. به کاربران پیشنهاد می‌کنیم که ویژگی تأیید برنامه‌های گوگل را با دنبال کردن راهنمای گوگل در اینجا فعال کنند. هر سایفون ٣ برای نرم‌افزار اندروید به عنوان یک فایل APK انتقال می‌یابد که به‌ صورت دیجیتال توسط شرکت سایفون امضا شده است.

APK ممکن است به دو صورت ارزیابی شود: یک فایل با استخراج گواهی‌نامه از آرشیو و چک کردن اینکه آیا کدهایش با عدد بالا منطبق است یا خیر. و روش دوم با شناسایی کردن گواهی‌نامه‌ی فایل و امضای آن خواهد بود. برای نمونه، با استفاده از کد یونیکس و ابزار جاوا: سایفون ۳ اندورید به طور خودکار به‌روز رسانی می‌شود و این فرآیند به‌ صورت خودکار مشخص می‌کند که به‌روزرسانی معتبر است.

سایفون چه اطلاعات کاربری را جمع آوری می‌کند؟ (اندروید)

سازندگان سایفون می‌گویند که اطلاعات زیر را برای ارزیابی چگونگی عملکرد سایفون جمع‌آوری می‌کنند. اینکه چه سایت‌هایی محبوبیت بیشتری دارند و چه استراتژی‌های تبلیغاتی کارایی بهتری دارند. این اطلاعات با شرکای آن‌ها به اشتراک گذاشته می‌شوند و آن‌ها برای نمونه می‌دانند سایت‌شان توسط سایفون چه میزان بازدیدکننده داشته و آنها از چه کشوری بوده‌اند.

 • تعداد درخواست‌های ایمیلی برای دریافت یا دانلود برنامه

 • تعداد به‌روزرسانی‌ها

 • میزان استفاده از پروتکل‌های استفاده شده و پیام‌های خطا بعد از ناکارآمدی

 • چه مدت یک‌بار سرورهای جدید کشف می‌شوند

 • میزان استفاده و دوره‌ی زمانی آنها

 • آمار بازدیدکنندگان ( اطلاعات کامل برای وبسایت‌های حامیان)

 • میزان بایت‌های انتقال‌یافته

 • تعداد درخواست‌های HTTPS

 • مشخصات بازدیدکننده‌ی شامل لیست سیستم‌عامل‌ها به‌طور نمونه که شامل جزئیات مرورگر کاربر نمی‌شود.

 • IP آدرس کاربران و ایمیل‌های آنها هرگز جمع‌آوری نمی‌شوند. کاربران نیازی به ساختن شناسه‌ی کاربری برای استفاده از سیستم ندارند

رویدادهای وارد شده شامل برچسب زمان، کدهای منطقه‌ای (کد کشور GeoIP) و صفات ناشناس شامل کد ضامن ( که با هر برنامه‌ی سایفون مشخص می‌گردد) ، نسخه‌ی برنامه، و نوع پروتوکول می‌باشد. بازدیدهای صفحات بر مبنای زمان و یا جلسه‌ی قبل از وارد شدن جمع آوری می‌گردند. کلیه‌ی آمارهای به اشتراک گذاشته شده با حامیان بر مبنای تاریخ، ضامن و منطقه دسته‌بندی می‌گردند.

آیا سایفون محدویتی در رابطه با پورت وی‌پی‌ان دارد؟ چرا نمی‌توانم درحالت وی‌پی‌ان ایمیلی را ارسال کنم؟ (بیشتر)

سایفون از پروتکل L2TP/IPSec استفاده می‌کند. فایروال شبکه‌ی شما ممکن است اجازه‌ی استفاده از وی‌پی‌ان را ندهد. تنظیمات فایروال خود را چک کنید و ببینید که مسیریاب منزل شما ممکن است برای عبوراز پروتکل VPN تنظیم نشده باشد. تنظیمات سرویس خود را چک کنید، ممکن است سرویس IPSec یا L2TP سیستم شما غیرفعال باشد. اگر جواب نداد تنظیمات فایروال خود را نیز چک کنید، ممکن است سرویس IPSec سیستم شما غیرفعال باشد. تنظیمات سرویس خود را چک کنید و این سرویس را فعال سازید تا به صورت خودکار آغاز به کار کند.

چگونه نسخه‌ی سایفون کنونی خود را چک کنم؟ (بیشتر)

بعد از شروع به کار سایفون، در خط اول برنامه می‌توانید شماره‌ی نسخه‌ی سایفون خود را مشاهده کنید.

چرا پیغام "خطا در برقراری ارتباط " را مرتباً دریافت می‌کنم؟ (بیشتر)

اگر شما پیغام "خطا در برقراری ارتباط" را به طور مداوم مشاهده کردید، به این معنی است که هیچ سرور قابل دسترسی که نرم‌افزار شما قادر به شناسایی آن باشد وجود ندارد. در این صورت باید یک نرم‌افزار جدید سایفون را دانلود و نصب نمایید.

چرا آدرس نشانی‌های اینترنتی سایفون من به طور مرتب عوض می‌شوند؟ (بیشتر)

برنامه‌ی سایفون به صورت خودکار سرورهای جدید سایفون را شناسایی می‌کند. هنگامی که آخرین سرور استفاده شده غیر قابل دسترسی باشد، سرور دیگری جایگزین می‌شود.

بازخوردها (بیشتر)

وقتی حاضر به فرستادن نظر خود از طریق سایفون می‌شوید، امکان فرستادن اطلاعات تشخیصی را نیز دارید. سایفون این اطلاعات را برای شناسایی و عیب‌زدایی ِمشکل کاربران استفاده می‌کند. فرستادن این اطلاعات کاملاً اختیاری است. این اطلاعات رمزگذاری می‌شوند و فقط توسط سایفون قابل رمزگشایی است و کس دیگری به اطلاعات دسترسی پیدا نخواهد کرد. این اطلاعات بر اساس سیستم فرق می‌کنند ولی به طور کلی شامل این اطلاعات است:

ویندوز:

 • نسخه‌ی سیستم‌عامل
 • نسخه‌ی آنتی‌ویروس
 • نحوه‌ی اتصال کاربران به اینترنت ( مثلا شما از طریق دایال‌آپ یا از طریق پراکسی به اینترنت متصل شده‌اید)
 • چه مقدار حافظه برای کامپیوتر شما باقی مانده است

اندروید:

 • نسخه‌ی ‌اندروید
 • مدل گوشی
 • گوشی روت شده است یا خیر

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا