پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

چه طور مشکلاتِ ارتباط وصل شدن به اینترنت را در نسخه‌ی اندروید بر طرف کنم؟

  • ROM دستکاری‌شده یا دستگاه‌های روت‌شده: اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید که روت (Root) شده است یا ROM دستکاری شده بر روی آن نصب شده، ممکن است TunnelBear به درستی کار نکند. متأسفانه در صورت بروز این مشکل، راه حلی برای آن وجود ندارد.
  • پروفایل دیگر وی‌پی‌ان‌ها را حذف کنید: وی‌پی‌ان‌ها خدماتی مشابه TunnelBear هستند. مطمئن شوید که پروفایل هیچ وی‌پی‌انِ دیگری بر روی دستگاه‌تان نصب نباشد.
  • میزان داده‌های مصرفی خود را چک کنید: توجه داشته باشید که اگر از خدماتِ رایگان TunnelBear استفاده می‌کنید، از کلِ حجم مصرفی اینترنت ماهیانه‌تان استفاده نکرده باشید. برای تغییر به طرح‌های بدون محدودیت مصرف می‌توانید بر روی دکمه Upgrade کلیک کنید. و یا می‌توانید با توییت کردن تبلیغ TunnelBear از ظرفیت 1 گیگابایت اضافه‌ی ماهانه استفاده کنید. برای این کار به آدرس http://www.tunnelbear.com/twitter-promo/ بروید.
  • تغییر شبکه‌ی بی‌سیم (WiFi): برخی از اماکن مانند مدرسه‌ها و یا شبکه‌های بی‌سیم عمومی، دسترسی به برخی پورت‌ها را به طور کامل مسدود می‌کنند. برای این مشکل کار چندانی نمی‌توان کرد جز عوض کردن شبکه‌ی بی‌سیمی که از آن استفاده می‌کنید.
  • زمان دیگری مراجعه کنید: TunnelBear پیشنهاد می‌کند اگر هیچ یک از راه‌های زیر مشکل را بر طرف نکرد، مدتی دیگر مجدداً تلاش کنید. ممکن است در برخی بازه‌های زمانی شبکه با مشکل مواجه شود.
همه سوال‌های متداولِ ‫TunnelBear - اندروید

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا