پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

Zenmate چه طور کار می‌کند؟ آیا Zenmate امن است؟

Zenmate برای گوگل کروم، فایرفاکس، اوپرا، مک، ویندوز، اندروید و آی‌اواس در دسترس است. این اپ همه‌ی ترافیک آنلاین مرورگر شما را ذخیره و رمزگذاری می‌کند.

بر اساس گفته‌ی‌ سازندگانِ آن، با Zenmate شما و اطلاعات شخصی شما همیشه محافظت می‌شوند! مانیفست Zenmate را برای بررسی بیشتر بخوانید.

Zenmate یک تونل مشابه آنچه که یک شبکه‌ی خصوصی مجازی (VPN) دارد، بین دستگاه شما و شبکه‌ی سرورِ Zenmate ایجاد می‌کند. این تونل از نفوذِ جاسوس‌ها، هکرها، دولت‌ها و یا شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت برای دسترسی و جاسوسی در فعالیت‌های مرورگر شما، دانلودها، اطلاعات کارت اعتباری و هرچیز دیگری که به شبکه می‌فرستید، جلوگیری می‌کند.

از Zenmate استفاده کنید تا از دستگاه خود در خانه یا شبکه‌ی عمومی وای‌فای مراقبت کنید. نشانی اینترنتی شما پنهان است، اینترنت شما محدودیتی نخواهد داشت و از حریم خصوصی شما محافظت می‌شود. این اپ از استانداردهای بالای تکنولوژی رمزگذاری استفاده می‌کنند و هیچ نیازی به پیکربندی ندارد.

اگر می‌خواهید در مورد این استانداردهای رمزگذاری و افزونه‌های مرورگرتان بیشتر بدانید، به این لینک سر بزنید.

به این نکته توجه کنید که افزونه‌ی مرورگر نمی‌تواند ترافیک آنلاینی را که سایر برنامه‌های دستگاه شما دریافت می‌کند، تحت تأثیر قرار بدهد. اگر شما به دنبال امنیت کامل دسکتاپ هستید، سری به لینک وی‌پی‌ان برای کاربران دسکتاپ در ویندوز و مک بزنید. کاربران ویژه‌ی به وی‌پی‌ان برای کاربران دسکتاپ دسترسی کامل دارند.

همه‌ی سوال‌های متداولِ Zenmate

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا