برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫OpenVPN for Android - اندروید

نسخه‌های دیگرِ OpenVPN for Android

Open VPN Technologies

نسخه ۰.۷.۸

(۱۴۵)

۷,۳۶۸

توضیح

Open VPN برای اندروید یک پروژه‌ی متن‌باز بنا شده بر پروژه‌ی اصلی Open VPN است که از API خدمات وی‌پی‌ان مربوط به اندروید ۴.۰ و بیشتر استفاده می‌کند و نیازی به روت کردن یا شکستن قفل به صورت Jailbreak بر روی دستگاه گوشی شما ندارد.

Open VPN یک نرم‌افزار مشتری‌-محور است که به سرور Open VPN وصل می‌شود و یک نرم‌افزار رایگان وی‌پی‌ان نیست. به علاوه به شرکت یا دانشگاه یا تأمین‌کننده‌ی اینترنت شما مجوز لازم برای سرور Open VPN را می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان متفاوت Open VPN در PlayStore به این صفحه مراجعه کنید.

فقط خدمات به صورت tun قابل پشتیبانی است. ( tap هنوز پشتیبانی نمی‌شود ولی با اندروید ۴.۰ دسترسی به tun ممکن است.)

مجوزها: این اپلیکیشن امکانی را پشتیبانی می‌کند که با آن به پروفایل‌های حافظه‌ی داخلی یا SD Card دسترسی پیدا می‌کند. گوگل آن را به صورت "دسترسی به عکس‌ها و ویدئو و آهنگ‌های شما " طبقه‌بندی می‌کند. نسخه‌های آزمایشی در صورت درخواست با پیوستن به گروه زیر آماده است و در صورت تمایل می‌توانید صفحه‌ی ورودی OpenVPN را به صورت زبان مادری خود ترجمه کنید.

OpenSSL Heartbleed: OpenVPN برای اندروید از نسخه‌ی OpenSSL غیرشکننده‌ی خودش استفاده می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد OpenVPN و Heatbleed لطفن به اینجا مراجعه کنید.

نوشته‌ها

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫OpenVPN for Android - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫OpenVPN for Android - اندروید

‫‫۵.۰ ستاره

دوستانی که میگن بدرد نمیخوره در حقیقت طرز استفاده از این برنامه رو نمیدونن شما دوست عزیز سرور های اکسپرس و نورد رو از سایتش بگیر برای اوپن با نام کاربری وارد شو تنوع سرورهارو ببینی و پینگ و مهمتر سرعت دانلود بسیار بسیار بالا حتی ثانیه ای ۵ مگابایت میتونی دانلود کنی اونوقت میفهمی فیلتر شکن یعنی چی من حتی برای اینستاگرام از این استفاده میکنم سرعت دانلود مطالب حداقل ۸ برابر سریعتر میشه

نظر درباره‌ی ‫OpenVPN for Android - اندروید

‫‫۱.۰ ستاره

خیلی بد.در ضمن سرور های outlaineجواب وصل نمیشه

اطلاعات بیشتر

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۱۲/۲

چک‌سام

a0efc8efe0246a783facaa9aacb34ef58db3678a5e2dee740ccf3f7359ad7734

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا