پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫uBlock Origin - کروم

نسخه‌های دیگرِ uBlock Origin

uBlock

امنیت دیجیتال

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۵۹ نفر
۵,۹۸۶

uBlock Origin یک مسدودکننده‌ی تبلیغاتِ اینترنتی نیست؛ بلکه یک مسدودکننده‌ی عمومی است. uBlock Origin تبلیغات اینترنتی را با پشتیبانی از مقررات زبانی فیلترهای Adblock Plus مسدود می‌کند. uBlock Origin این قوانین را گسترش داده است و طراحی شده تا با قوانین و فیلترهای متداول کار کند. به علاوه، حالت پیشرفته‌ای در آن ممکن است که uBlock Origin همه‌ی درخواست‌ها برای رفتن به آدرس‌های دیگر را به صورت پیش‌فرض مسدود کند مگر اینکه مجوز رفتن به آنها توسط کاربر داده شود.

این موضوع اساسی است که استفاده از یک مسدودکننده سرقت نیست؛ در دام این فکر عجیب نیافتید! نتیجه‌ی منطقی نهایی این ایده که "مسدود کردن = سرقت" این است که حق حفظ حریم خصوصی که غیرقابل انتقال است، تبدیل به یک جرم بشود. تبلیغات چه مزاحم باشند یا نه، بخش قابل رؤیت ِدستگاه ِتجاوز به حریم خصوصی هستند که هرروزه به صورت مزاحم وارد مرورگر اینترنت شما می‌شوند، وقتی به سایت‌های مختلف سر می‌زنید. هدف اصلی uBlock Origin کمک به کاربران برای خنثی‌سازی این دستگاه تجاوز به حریم خصوصی است؛‌ به طوری که از کاربرانی که نمی‌خواهند از ابزار پیشرفته و تخصصی (مانند µMatrix) استفاده کنند هم پذیرایی می‌کند.

EasyList سرورهای تبلیغاتی پیتر لو، EasyPrivacy و دامین‌های بدافزار همه در هنگام نصب به صورت پیش‌فرض فعال هستند. لیست‌های بسیار بیشتری برای مسدود کردن تعقیب‌کنندگان آنلاین و تحلیل داده موجود هستند. فایل‌های میزبان‌‌های آنلاین نیز همگی پشتیبانی می‌شوند. هنگامی که uBlock Origin را نصب می‌کنید، می‌توانید فهرست فیلترهایی که به صورت پیش‌فرض انتخاب شده اند را تغییر دهید. مثلاً Adblock Plus فقط EasyList را در هنگام نصب فعال کرده است.

‫۵۹ نفر

درباره ‫uBlock Origin - کروم نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫uBlock Origin - کروم


نظر درباره ‫uBlock Origin - کروم


نظر درباره ‫uBlock Origin - کروم

‫۵.۰ ستاره

خیلی شیک و عالی اون گوشه هست کارشو انجام میده هیچ انتظاری هم از ما نداره

نسخه ۱.۲۶.۰


نظر درباره ‫uBlock Origin - کروم


نظر درباره ‫uBlock Origin - کروم

‫۰.۵ ستاره

گردانندگان تور هشدار دادن که اگر از افزونه های بیشتری استفاده کنید هویت دیجیتالی شما متمایز تر خواهد شد و شنود ترافیک و ردیابی اطلاعات شما راحت تر میشود. افزاونه های uBlock Origin هیچ فایده مفیدی ندارن و فقط تبلیغاتی را در ظاهر حذف میکنن و اد بلاکر ها از ردیابی شدن جلوگیری نمیکنن و همچنین تور اعلام کرده شاید این افزاونه ها یک راه نفوذ هکرها بشوند. خود تور چند افزونه پیش فرض دارد که اگر شما جاوا و فلش و SSL را مدیریت کنید دیگر نیازی به بلکرها ندارید. نظر شخصی من درباره بلاکرها اینکه یک فریب بزرگ است و توهم امنیت به کاربر منتقل میکنه. خود تور بر اساس فایرفاکس این توانایی رو داره که تبلیغات رو استخراج کنه و مسدود کنه. البته کمی وقت گیر هست. ولی باید مراقب این افزونه ها باشید که شما رو اسب تک ساخ نکنن و از طرفی فریب اپن سورس بودنشون رو نخورید . همین که رایگان هستن خودش خطرناکه. همیشه امکان وجود درب پشتی رو در نظر بگیرید.

نسخه ۱.۱۲.۱


اطلاعات بیشتر

نسخه

۱.۲۶.۰

سیستم‌عامل

کروم

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۵/۱/۱۴

وبسایت سازندگان

https://github.com/gorhill/uBlock

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا