برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫uBlock Origin - کروم

نسخه‌های دیگرِ uBlock Origin

uBlock

نسخه ۱.۱۲.۱

(۳۵)

۳,۶۶۰

توضیح

uBlock Origin یک مسدودکننده‌ی تبلیغاتِ اینترنتی نیست؛ بلکه یک مسدودکننده‌ی عمومی است. uBlock Origin تبلیغات اینترنتی را با پشتیبانی از مقررات زبانی فیلترهای Adblock Plus مسدود می‌کند. uBlock Origin این قوانین را گسترش داده است و طراحی شده تا با قوانین و فیلترهای متداول کار کند. به علاوه، حالت پیشرفته‌ای در آن ممکن است که uBlock Origin همه‌ی درخواست‌ها برای رفتن به آدرس‌های دیگر را به صورت پیش‌فرض مسدود کند مگر اینکه مجوز رفتن به آنها توسط کاربر داده شود.

این موضوع اساسی است که استفاده از یک مسدودکننده سرقت نیست؛ در دام این فکر عجیب نیافتید! نتیجه‌ی منطقی نهایی این ایده که "مسدود کردن = سرقت" این است که حق حفظ حریم خصوصی که غیرقابل انتقال است، تبدیل به یک جرم بشود. تبلیغات چه مزاحم باشند یا نه، بخش قابل رؤیت ِدستگاه ِتجاوز به حریم خصوصی هستند که هرروزه به صورت مزاحم وارد مرورگر اینترنت شما می‌شوند، وقتی به سایت‌های مختلف سر می‌زنید. هدف اصلی uBlock Origin کمک به کاربران برای خنثی‌سازی این دستگاه تجاوز به حریم خصوصی است؛‌ به طوری که از کاربرانی که نمی‌خواهند از ابزار پیشرفته و تخصصی (مانند µMatrix) استفاده کنند هم پذیرایی می‌کند.

EasyList سرورهای تبلیغاتی پیتر لو، EasyPrivacy و دامین‌های بدافزار همه در هنگام نصب به صورت پیش‌فرض فعال هستند. لیست‌های بسیار بیشتری برای مسدود کردن تعقیب‌کنندگان آنلاین و تحلیل داده موجود هستند. فایل‌های میزبان‌‌های آنلاین نیز همگی پشتیبانی می‌شوند. هنگامی که uBlock Origin را نصب می‌کنید، می‌توانید فهرست فیلترهایی که به صورت پیش‌فرض انتخاب شده اند را تغییر دهید. مثلاً Adblock Plus فقط EasyList را در هنگام نصب فعال کرده است.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫uBlock Origin - کروم نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫uBlock Origin - کروم

‫‫۴.۵ ستاره

من نزدیک به 6 ماه هست که استفاده میکنم و خیلی خوب جواب داده

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://github.com/gorhill/uBlock

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۵/۱/۱۴

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا