پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

چه طور مشکلات برقراری ارتباطِ اینترنت را بر طرف کنم؟

  • TunnelBear را دانلود کرده و مجدداً نصب کنید: آخرین نسخه‌ی TunnelBearرا دانلود کرده و دوباره نصب کنید. با نصبِ مجدد نرم افزار، تنظیمات آن مجدد با نرم‌افزارهای موجود بر روی رایانه‌ی شما هم‌خوان خواهد شد.
  • وی‌پی‌ان‌های دیگر را حذف کنید: وی‌پی‌ان‌ها خدمات مشابه TunnelBear هستند. اگر پیش از استفاده از TunnelBear از نرم افزارهای وی‌پی‌ان دیگری استفاده می کرده‌اید، باید آنها را حذف کرده و TunnelBear را مجدداً نصب کنید.
  • در نسخه‌ی ویندوز، زمانی که از شما برای ایجاد تنظیماتِ شبکه سوال می‌کند، دکمه YES را بزنید. در صورتی که بر روی دکمه No کلیک کنید، باید مجدداً TunnelBear را دانلود کرده و نصب کنید.
  • میزان داده‌های مصرفی خود را چک کنید: توجه داشته باشید که اگر از خدمات رایگان TunnelBear استفاده می‌کنید، از کلِ حجم اینترنت ماهیانه‌تان استفاده نکرده باشید. برای تغییر به طرح‌های بدون محدودیت مصرف می‌توانید بر روی دکمه‌ی Upgrade کلیک کنید. یا می‌توانید با توییت کردن تبلیغ TunnelBear از ظرفیت 1 گیگابایت اضافه‌ی ماهانه استفاده کنید. برای این کار به آدرس https://www.tunnelbear.com/twitter-promo/ بروید.
  • نرم افزارهای شخص ثالث: لطفاً توجه داشته باشید که هر نرم افزار سوم شخصی (Third Party Apps) که بر روی رایانه‌ خود نصب کرده باشید ممکن است با کار TunnelBear تداخل داشته باشد. این نرم‌افزارها شامل آنتی‌ویروس‌ها، برنامه‌های ضدِ بدافزار (Anti-Malware)، دیوار آتش (Firewall) و همینطور ابزارهای بهینه‌سازی نیز می‌شود. در صورتی که از این قسم نرم‌افزارها استفاده می‌کنید، لطفاً در زمان بر طرف کردن مشکل ارتباط، به صورت موقت این نرم افزارها را ببندید.
  • تغییر شبکه WiFi: برخی از اماکن مانند مدرسه‌ها و یا شبکه‌های بی‌سیم عمومی، دسترسی به برخی پورت‌ها را به طور کامل مسدود می‌کنند. برای این مشکل کار چندانی نمی توان کرد جز عوض کردن شبکه بی‌سیمی که از آن استفاده می‌کنید.
همه‌ی سوال‌های متداولِ ‫TunnelBear - ویندوز

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا