پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

هات‌اسپات‌شیلد چه نوع از اطلاعاتی از کاربران جمع‌آوری می‌کند؟

به گفته‌ی سازندگانِ فیلترشکنِ هات‌اسپات‌شیلد (Hotspot Shield):

هنگامی که اپلیکیشن هات‌اسپات‌شیلد را دانلود می‌کنید و یا به وی‌پی‌ان هات‌اسپات‌شیلد متصل می‌شوید یا هنگامی که به وب‌سایت‌های ما مراجعه می‌کنید، ما و هم‌چنین ارائه‌دهندگانِ خدماتِ شخص ثالثِ مرتبط با ما، به طور خودکار، اطلاعات مربوط به شما یا دستگاه‌تان را جمع‌آوری می‌کنیم.

در اینجا توضیحات کاملی درباره‌ی انواع اطلاعات خصوصی جمع‌آوری شده هنگام استفاده از خدمات ما آورده شده است:

۱. هنگام اجرا کردنِ اپلیکیشن هات‌اسپات‌شیلد، قبل از اتصال به وی‌پی‌ان، ما و ارائه‌دهندگان خدماتِ ما اطلاعات خاص دستگاهِ شما مانند شناسه‌ی منحصر به فرد موبایل، مدل سخت‌افزاری، نسخه‌ی سیستم‌عامل، زبان و اطلاعات شبکه (که به آن متصل هستید) را جمع‌آوری می‌کنیم.

ممکن است ما برای به دست آوردنِ مکان تقریبی‌تان (در سطح شهری) از آدرس اینترنتی (IP) شما استفاده کنیم، اما هرگز این آی‌پی را ذخیره نخواهیم کرد.

ما از این اطلاعات برای ارائه و بهبود خدمات، عیب یابی و انجام تجزیه و تحلیل خدمات استفاده می‌کنیم. ارائه‌دهندگان خدمات ما ممکن است آدرس‌های اینترنتی (IP) را برای اهداف بازاریابی جمع‌آوری کنند.

۲. هنگامی که به وی‌پی‌انِ هات‌اسپات‌شیلد وصل می‌شوید، آدرس اینترنتی (IP) شما را جمع‌آوری می‌کنیم، بلافاصله آن را رمزگذاری کرده و فقط برای همان مدت زمان استفاده از وی‌پی‌ان ذخیره می‌کنیم. پس از قطع ارتباط شما با سِرورهای وی‌پی‌ان (VPN)، آدرس IP شما نیز حذف می‌شود. ما آی‌پی شما را به دیگر فعالیت‌های آنلاین شما مرتبط نمی‌کنیم و آدرس اینترنتی (IP) شما را پس از قطع اتصال از وی‌پی‌ان ذخیره نمی‌کنیم.

۳. ما هیچ بازدید خاصی از وب‌سایت یا استفاده از اپلیکیشن را به هیچ کاربر خاصی نسبت نمی‌دهیم. ما فعالیت‌های آنلاین شما را ذخیره نمی‌کنیم و هرگز ‌دامنه‌ها یا اپلیکیشن‌های استفاده شده توسط شما را با شما، دستگاه شما و یا ایمیل‌تان مرتبط نمی‌کنیم. وب‌سایت‌های بازدید شده از طریق سِرورهای ما، برای اهداف زیر انبوهش و ذخیره می‌شوند: (۱) انجام تجزیه و تحلیل درباره‌ی خدمات ما، از جمله محاسبه‌ی اینکه کاربران ما، در مجموع، قادر به دسترسی به وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های خاص هستند یا خیر. (۲) رفع مشکلات و بهبود کیفیت خدمات.

بررسی امنیتی

هنگامی که وی‌پی‌ان هات‌اسپات‌شیلد متصل است، ما همه‌ی ترافیکِ بین دستگاه شما و سِرورهای خودمان را با استفاده از TLS 1.2 و با ویژگی forward secrecy بی عیب و نقص (ECDHE) و با استفاده از فناوری رمزگذاری داده 128-bit/256-bit AES GCM رمزگذاری می‌کنیم.

الگوریتم ChaCha20 Poly1305 نیز، علاوه بر دیگر الگوریتم‌های امنِ در حال حاضر، در دسترس و قابل تنظیم برای بهبود عملکرد است.

ترافیک آنلاین شما در شبکه‌های ناامنی مانند شبکه‌های وای‌فای عمومی در کافه‌ها، فرودگاه‌ها و غیره همیشه با اتصال به وی‌پی‌انِ هات‌اسپات‌شیلد رمزگذاری می‌شود.

  • شرایط استفاده و حریم خصوصی این فیلترشکن به زبان انگلیسی از لینک زیر قابل دسترس است.

https://www.anchorfree.com/privacy-20180629/

همه‌ی سوال‌های متداولِ Hotspot Shield

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا