برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫FreeBrowser - اندروید

نسخه‌های دیگرِ FreeBrowser

https://greatfire.org/

نسخه ۳.۰.۵

(۵۰)

۶۲,۳۴۳

توضیح

اپلیکیشن رایگانِ FreeBrowser مخصوص ِاندروید مانند یک مرورگر موبایل معمولی کار می‌کند، به جز این که به شما دسترسی به اینترنت بدون سانسور می‌دهد. FreeBrowser توسط شرکت GreatFire.org ساخته شده که رسالت‌اش را پایان دادن به سانسور اینترنت در چین قرار داده است.

سوال‌های متداول

آیا همه می‌توانند از ‫FreeBrowser استفاده کنند؟ (بیشتر)

هر کس که یک تلفن موبایل با سیستم عامل اندروید داشته باشد می‌تواند از ‫FreeBrowser استفاده کند. ‫FreeBrowser برای دریافت در فروشگاه گوگل‌پلی رایگان است. البته خود گوگل‌پلی در چین مسدود شده است برای همین می‌توان ‫FreeBrowser را از وبسایت گیت‌هاب (GitHub) هم دانلود کرد که در چین مسدود نیست. ‫FreeBrowser رایگان است چون سازندگان آن باور دارند که اینترنت رایگان و بدون سانسور باید در اختیار همه باشد و نباید برای آن بهایی پرداخت کرد.

چه کسانی برای GreatFire.org کار می‌کنند؟ (بیشتر)

سازنده‌ی FreeBrowser شرکت GreatFire.org است که سه بنیان‌گذار با نام مستعار دارد (مارتین جانسون، پرسی الفا و چارلی اسمیت) و یک شبکه از سازندگان آزاد (freelance) که آنها هم به صورت مستعار کار می‌کنند. محل این شرکت در چین است و به علت حساسیت هدف و کار آنها همه چیز به صورت ناشناس انجام می‌شود. تعداد کمی از سازندگان ابزار دور زدن سانسور در چین فعالیت می‌کنند؛ ولی GreatFire.org اعتقاد دارند که بسیار مهم است که در چین حضور داشته باشند تا بتوانند هر تحولی در دستگاه سانسور را به صورت زنده تجربه کنند.

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫FreeBrowser - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫FreeBrowser - اندروید

‫‫۲.۰ ستاره

سلام. من چند روز هست که میخوام Opera و free browser نسخه آندروید رو دانلود کنم ولی بعد از ۵۰ %، fail میشه و دانلود نمیشه. ممنون میشم کمک کنید

نظر درباره‌ی ‫FreeBrowser - اندروید

‫‫۰.۰ ستاره

سرعت اتصال خوب. از فیلترینگ عبور می‌کنه. اما دلیل به وجود آمدن این اپ که امنیت و حفظ حریم خصوصی هست انجام نمی‌دهند با تست مثلا iplocation.net مشخص میشه که ip ایران هست.حتی ISP هم مشخص میشه

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://freebrowser.org/en/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۴/۱۲

چک‌سام

59dc52b37bfc15e0bb32cdbca950c23aa9f59531d8584fc21db99860d953faf0

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا