برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫HoxxVPN - کروم

نسخه‌های دیگرِ HoxxVPN

Hoxx

نسخه ۲.۱.۸

(۹۹)

۱۴,۹۹۶

توضیح

افزونه‌ی مرورگر HoxxVPN می‌تواند برای دور زدن فیلترینگ و گذر از مسدود بودن سایت‌هایی مانند نت‌فلیکس، هولو، اسپاتیفای و سایت‌هایی که توسط دولت شما یا به دلیل نداشتن گواهی‌نامه‌های لازم بسته شده‌اند، استفاده شود. همچنین برای پنهان کردن رد خود در اینترنت و محافظت از اطلاعات شخصی در وای‌فایِ مکان‌های عمومی می‌توانید از HoxxVPN استفاده کنید.

اینترنت وای‌فای، متعلق به مکان‌های عمومی برای اطلاعات شخصی شما خطرناکند. افرادی هستند که از طریق وای‌فای اشتراکی به دنبال دست‌یابی به اطلاعات شخصی شما بوده و اعتماد به این شبکه‌ها برای انتقال اطلاعات شخصی ممکن است طبیعی به نظر برسد.

سرورهای HoxxVPN می‌توانند این خطر را با چند کلیک رفع کنند. تنها چیزی که لازم دارید یک حساب کاربری Hoxx است و یک افزونه‌ی نرم‌افزاری (Plugin). هاکس رایگان است و بیش از ۱۰۰ سرور در سراسر دنیا در اختیار دارد. شما می‌توانید سایت‌ها را ظرف چند ثانیه از فیلتر خارج کرده، مکان خود را پنهان نگه داشته و از حریم خصوصی آنلاین خود مراقبت کنید. به علاوه با HoxxVPN از شر بدافزارهای سایت‌ها هم محافظت می‌شوید.

هیچ تنظیمات پیشینی لازم نیست. تنها چیزی که لازم است یک حساب کاربری است تا بتوانید از این وی‌پی‌ان استفاده کنید. سازندگان این افزونه می‌گویند که:

"ما تمام تماس‌های شما بر روی مرورگرتان را رمزگذاری می‌کنیم، تا کسی نتواند به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند یا حتی بفهمد که در فضای مجازی مشغول به چه کاری هستید."

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫HoxxVPN - کروم نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://hoxx.com/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۵/۶/۶

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا