پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫Express VPN - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Express VPN

Express VPN

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۵۷ نفر
۷۰,۹۰۷

شرکت اکسپرس وی‌پی‌ان - Express VPN یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه‌ی فیلترشکن (وی‌پی‌ان) است و به کاربران سراسر جهان کمک می‌کند تا به شکلی مطمئن و ناشناس در شبکه‌ی جهانی اینترنت گردش کنند. فیلترشکن اکسپرس وی‌پی‌ان - Express VPN با بیش از ۱۰۰۰ سرور در ۷۸ کشور که هر هفته به تعداد آنها اضافه می‌شوند، برد فراگیر و همراه با دسترسی بین‌المللی بدون سانسور را مهیا می‌کند. برنامه‌های تلفن هوشمند این شرکت برای ویندوز، مک، آی‌اواس (iOS)، اندروید و لینوکس ضمن اینکه جوایزی برده‌اند، حریم خصوصی مشتری را حفظ کرده و بهترین امنیت اینترنت در نوع خود را تامین می‌کنند.

این شرکت از سال ۲۰۰۹ مشغول به کار بوده است و امروز یکی از بزرگترین تامین‌کننده‌های خدمات فیلترشکن‌ باکیفیت (ویژه) در جهان است. فیلترشکن اکسپرس وی‌پی‌ان - Express VPN یکی از حامیانِ آزادی اینترنت و حریم خصوصی است که با افتخار سازمان‌های غیرانتفاعی را حمایت مالی کرده تا از این حقوق دفاع کنند. از آنجایی که هر روز به تعداد کاربران این فیلترشکن اضافه می‌شود، آن‌ها هم بدنه‌‌ی مشتریان و خدماتی که ارائه می‌دهند را مدام افزایش می‌دهند.

سوال‌های متداول

آیا Express VPN وارد اطلاعات ما می‌شود؟(بیشتر)

به نقل از وبسایت Express VPN:

"ما یک شرکت با محوریت حریم خصوصی افراد هستیم و سیاست ما در زمینه وارد نشدن به اطلاعات افراد سخت‌گیرانه است. ما فعالیت‌های کاربران را هنگامی که به ExpressVPN وصل هستند، رصد یا دنبال نمی‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر بخش سیاست‌های مرتبط با حریم خصوصی را که در بخشِ شرایط استفاده در سایت ما مطالعه نمایید."

چرا باید **ExpressVPN** را به جای بقیه‌ی VPNها انتخاب کنیم؟(بیشتر)

به نقل از وبسایت Express VPN:

"ما یک شبکه‌ی با کیفیت VPN که با سرعت بالا و پایدار بهینه شده است راه‌اندازی کرده‌ایم. (با استفاده از محصول ما) از یک پهنای باند بالا و از ۱۰۰۰ سروری که در ۷۸ کشور در سراسر دنیا حضور دارند لذت ببرید. ExpressVPN بهترین شبکه را با بهترین اپلیکیشن‌ها در استاندارد موجود این صنعت ساخته است. آیا هنوز متقاعد نشده اید؟ ما ضمانت ۳۰ روزه‌ و امکان بازگشت مبلغ شما در صورت عدم رضایت، برای همه‌ی بسته‌هایمان در نظر گرفته‌ایم، تا شما بتوانید بدون کوچک‌ترین ریسکی محصول ما را امتحان کنید."

چرا به ExpressVPN احتیاج دارم؟(بیشتر)

شما در دو حالت به ExpressVPN احتیاج دارید:

  1. اگر نمی‌خواهید، وبسایت‌ها، یا سرویس‌دهنده‌ی اینترنت (ISP) شما یا هکرها به فعالیت‌های شما دسترسی داشته باشند. در این صورت VPN از شما محافظت می‌کند. ExpressVPN اطلاعات شما را هنگامی که در حال انتقال است رمزگذاری، و برای افراد خارجی غیرقابل فهمیدن می‌کند. ExpressVPN همین‌طور نشانی اینترنتی و محل شما را پنهان کرده و نشانی شما را به نامشخص تغییر می‌دهد.
  2. اگر نیاز دارید به اطلاعات مسدودشده یا محتوای سانسورشده دسترسی داشته باشید. اگر در جایی زندگی می‌کنید که برخی سایت‌ها مسدود یا سانسور شده‌اند، در این صورت شما می‌توانید به سرورهای ExpressVPN در هر یک از ۷۸ کشوری که هستند، دسترسی داشته باشید و در وب به صورت آزادانه بچرخید.
‫۵۷ نفر

درباره ‫Express VPN - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫Express VPN - اندروید

‫۵.۰ ستاره

این فیلترشکن رایگان نیست و انکان خریدشم کاملا برای ایرانیانی که آماتور هستند کاملا غیرممکنه. معرفی کردنش جز دردسر چیزی نداره !

نسخه ۱۰.۳۴.۰


نظر درباره ‫Express VPN - اندروید

‫۳.۰ ستاره

من انواع ورژن های این ف ی لترشکن را نصب کردم ولی متصل نشد حتی مود شده و مطمئنم اینهایی که میان آموزش میدارم نسخه پولی را خریدن چونکه این برنامه خیلی خوبیه نمی ذارن کسی مفتی استفاده کنه

نسخه ۱۰.۲۷.۰


نظر درباره ‫Express VPN - اندروید

‫۲.۰ ستاره

گااایید منو ولی نصب نشد

نسخه ۱۰.۲۳.۰


نظر درباره ‫Express VPN - اندروید

‫۵.۰ ستاره

با چه وی پی انی و با چه سروری باید وارد این وی پی آن بشیم برای ساخت اکانت ؟

نسخه ۱۰.۲۲.۰


نظر درباره ‫Express VPN - اندروید


اطلاعات بیشتر

نسخه

۱۰.۳۴.۰

سیستم‌عامل

اندروید

حجم

19.8 MB

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۱/۲/۱۳

وبسایت سازندگان

https://www.expressvpn.com/

چک‌سام

452dd84198add2124197cae87d85ec48f45f9e5b81d7b183f8fa1a20279ae34e

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا