پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Shazam - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Shazam

Shazam Entertainment Ltd

خبر و سرگرمی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

چرا برای نصب این برنامه باید اپلیکیشن پس‌کوچه را دانلود کنید؟ بیشتر بخوانید!

‫۲ نفر
۲۸۳

سرویس «شازم» یک برنامه تشخیص موسیقی محبوب است که می‌تواند موسیقی را بر اساس یک نمونه کوتاه پخش شده، با استفاده از میکروفون دستگاه شناسایی کند.

در دسامبر ۲۰۱۷، شرکت اپل اعلام کرد که شازم را خریداری خواهد کرد. کمیسیون اروپا این خرید را در سپتامبر ۲۰۱۸ تأیید کرد و معامله در ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ نهایی شد. شازم به کاربران کمک می‌کند تا محتوای صوتی را کشف کنند، با آن تعامل داشته باشند و به اشتراک بگذارند. تنها چیزی که لازم است فشار روی لوگوی شازم برای یافتن یک موسیقی است!

شازم چگونه کار می‌کند؟

در وب‌سایت شازم خلاصه‌ای از سه مرحله اصلی از لحظه‌ای که اصطلاحا شازم را اجرا می‌کنید تا زمانی که موسیقی مدنظر شناسایی می‌شود، ذکر شده است.

۱- فرض کنید در یک مغازه هستید و موسیقی پخش شده نظر شما را جلب کرده. برنامه را اجرا می‌کنید و روی دکمه شازم ضربه می‌زنید.

۲- یک اثر انگشت دیجیتالی صدا ایجاد می‌شود و در عرض چند ثانیه با پایگاه داده میلیون‌ها آهنگ در شازم مطابقت داده می‌شود.

۳- سپس نام آهنگ و هنرمند و اطلاعاتی مانند شعار، ویدئو، بیوگرافی هنرمند و آهنگ های توصیه شده به شما نمایش داده می‌شود.

ویژگی‌های کلیدی:

  • کشف موسیقی: شازم می‌تواند با گوش دادن به قسمت کوتاهی از صدا، آهنگ را در عرض چند ثانیه شناسایی کند. پس از شناسایی آهنگ، جزئیاتی مانند عنوان آهنگ، هنرمند و آلبوم را ارائه می‌دهد. سپس می‌توانید آهنگ را در پلتفرم‌های مختلف پخش موسیقی مانند Apple Music یا Spotify گوش دهید.

  • ویژگی نمایش شعر: شازم شعر قطعه مدنظر را هم ارائه می‌کند، بنابراین می‌توانید به محض اینکه آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را پیدا کردید، می‌توانید همراه با آن‌ متن را نیز بخوانید!

  • نمایش موزیک‌ویدیو: همراه با اطلاعات اولیه، شازم برای مشاهده موزیک‌ویدیوی آهنگ، لینک یوتیوب قطعه مدنظر را در صورت وجود نمایش می‌دهد.

  • ادغام با پلتفرم های دیگر: شازم با پلتفرم‌های پخش موسیقی محبوب ادغام شده است. می‌توانید آهنگ‌های شناسایی شده را مستقیم به فهرست پخش اسپاتیفای خود اضافه کنید یا در اپل موزیک گوش دهید.

  • شازم آفلاین: حتی زمانی که به اینترنت وصل نیستید، شازم می‌تواند موسیقی را گوش دهد و اثر انگشت دیجیتال منحصر به فردی را برای مطابقت با آهنگ ایجاد کند. وقتی دوباره آنلاین شدید، می‌توانید آهنگ را با پایگاه داده شازم مطابقت دهید و بفهمید آهنگ چه بوده است.

  • جدول آثار پرطرفدار: شازم نمودارهایی از آهنگ‌های محبوب در منطقه و سراسر جهان ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند، موسیقی‌های پرطرفدار روز را بشناسید.

  • شازم خودکار: با استفاده از این ویژگی، شازم به طور مداوم آهنگ‌ها را حتی زمانی که برنامه را ترک کردید، کشف می‌کند و مطابقت می‌دهد تا هر آهنگ اطراف خود را بدون نیاز به فعال کردن هر باره، کشف کنید.

‫۲ نفر

درباره‌ی ‫Shazam - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Shazam - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Shazam - اندروید

‫‫۱.۰ ستاره

چرا برنامه رو نمیزارید اینجا

نسخه Latest


اطلاعات بیشتر

Version

۱۴.۷.۰-۲۴۰۱۰۵

OS

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۱۰/۱۵

وبسایت سازندگان

https://www.shazam.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا