پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Discord - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Discord

Discord

پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

چرا برای نصب این برنامه باید اپلیکیشن پس‌کوچه را دانلود کنید؟ بیشتر بخوانید!

‫۵ نفر
۵۱۸

دیسکورد یک بستر پیام‌رسانی و پلتفرم اجتماعی است که کاربران می‌توانند از طریق تماس صوتی، تماس ویدیویی، پیام‌های متنی و فایل در چت‌های خصوصی یا به عنوان بخشی از جوامعی تحت عنوان «سرور» ارتباط برقرار کنند. سرور مجموعه ای از اتاق‌های گفتگو و کانال‌های صوتی دائمی است که از طریق پیوندهای دعوت قابل دسترسی است. دیسکورد برای سیستم عامل‌های ویندوز، مک، لینوکس، آی‌او‌اس، اندروید و همچنین نسخه تحت وب در دسترس است.

دیسکورد از رمزنگاری استاندارد برای گفتگوی صوتی و تصویری استفاده می‌کند. این رمزنگاری با استفاده از پروتکل سیگنال که یک پروتکل منبع باز معتبر است، پیاده سازی شده است.

دیسکورد با استفاده از سرورها کار می‌کند که به عنوان راهی برای ملاقات آنلاین برای بحث و تبادل تصاویر، پیوندها و اطلاعات تنظیم شده‌اند. سرورها هم کانال‌های متنی و هم چت صوتی ارائه می‌دهند. سرورهای نشانه گذاری شده با (#) کانال‌های متنی هستند که کاربران در آن پیام‌ها و تصاویر را به اشتراک می‌گذارند. کانال‌های صوتی با نماد بلندگو نشانه‌گذاری شده‌اند و هنگامی که کاربران به آن ملحق می شوند، به‌طور خودکار مکالمات جاری را می شنوند و می‌توانند به آن بپیوندند. علاوه بر این عملکرد چت هم مانند قابلیت موجود در کانال‌های متنی به کاربران امکان می‌دهد همزمان به صورت متنی هم ارتباط برقرار کنند.

دیسکورد از احراز هویت دو مرحله‌ای پشتیبانی می‌کند. این لایه امنیتی اضافه از شما می‌خواهد هنگام ورود به سیستم علاوه بر رمز عبور، کدی را که برای شما ارسال می‌شود، وارد کنید.

برخی از ویژگی‌های دیسکورد آن را به یک سرویس منحصر بفرد تبدیل کرده است. از جمله بات‌ها که می‌توانند برای خودکار سازی وظایف استفاده شوند. به عنوان مثال، می‌توانید یک ربات ایجاد کنید که به‌روز‌رسانی اخبار را ارسال کند یا موسیقی در سرور شما پخش کند.

همچنین در دیسکورد می‌توانید ویژگی حذف محتوای نامناسب را در پیام‌های دریافتی (direct messages) خود فعال کنید. این قابلیت دارای سه گزینه است: بررسی همه پیام‌های دریافتی، بررسی همه پیام‌ها به جز دوستان و بررسی نشدن پیام‌ها.

‫۵ نفر

درباره‌ی ‫Discord - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Discord - اندروید

‫۵.۰ ستاره

برای گیمرها هستش

نسخه ۲۱۰.۱۰ - Stable


نظر درباره‌ی ‫Discord - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Discord - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Discord - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Discord - اندروید

‫۵.۰ ستاره

مرسی گه بالاخره دیسکورد رو اضافه کردید. لطفا یوتوب هم اضافه کنید

نسخه ۱۹۰.۱۷ - Stable


اطلاعات بیشتر

Version

۲۱۰.۱۰ - Stable

OS

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۱۰/۱۲

وبسایت سازندگان

https://www.discord.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا