پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Ouisync - لینوکس

نسخه‌های دیگرِ Ouisync

Ouisync

مقابله با قطع اینترنت

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۹ نفر
۱۵۸

اپلیکیشن وی‌سینک (Ouisync) ابزاری رایگان و متن‌باز است که با استفاده از فناوری همتا‌به‌همتا (Peer-to-Peer)، امکان همگام‌سازی و به‌ اشتراک‌گذاری فایل‌ها و همچنین دسترسی به فایل‌های پشتیبان(Backups) بین دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌کند.

با وی‌سینک Ouisync اخبار، اسناد، ویدیوها، تصاویر، مطالب آموزشی یا هر فایل دیگری را بدون محدودیت‌‌ها و موانعی که به‌طور مثال اپ‌هایی مثل DropBox یا Wetransfer با آن در ایران روبه‌رو هستند، با مخاطبان خود به‌اشتراک بگذارید.

با استفاده از Ouisync، به‌راحتی و با سرعت می‌توانید محتوا و فایل‌های خود را از طریق کدهای کیو‌آر QR یا پیوندها و لینک‌های کوتاه آپلود کنید و به اشتراک بگذارید. این نرم‌افزار کاملا رایگان و متن‌باز است و اطلاعات شما هرگز با اشخاص ثالث به‌ اشتراک گذاشته نمی‌شود و به فروش نمی‌رسد.

اپلیکیشن Ouisync از فایل‌ها و اسناد شما با استفاده از پروتکل‌های امنیتی قدرتمند و مطمئن محافظت می‌کند.

لطفاً توجه داشته باشید که Ouisync در حال حاضر در مرحله بتا و در حال توسعه فعال است و به همین دلیل برخی از ویژگی‌ها و عملکردها ممکن است طبق انتظار، عمل نکنند.

توسعه‌دهنده Ouisync از کاربران خواسته‌ تا اشکالات را گزارش کنند و ویژگی‌های جدید را از طریق Github درخواست کنند: https://github.com/equalitie/ouisync-app

ویژگی‌ها:

آسان برای استفاده

شما می‌توانید به سادگی و با سرعت فایل‌ها و پوشه‌ها خود را با دستگاه‌ها، مخاطبین یا گروه‌های مورد اعتماد همگام‌سازی کنید و به‌ اشتراک‌ بگذارید.

عملکرد آفلاین

اپلیکیشن Ouisync از یک طراحی نوآورانه و فناوری همتا‌به‌همتا استفاده می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد به فایل‌ها و پوشه‌ها حتی بدون نیاز به اینترنت، دسترسی داشته باشند و آن‌ها را به‌ اشتراک بگذارند.

امن و مطمئن

فایل‌ها و پوشه‌های شما که رمزنگاری سرتاسری‌ شده‌اند هم در حال انتقال و هم در حالت استراحت - با پروتکل‌های تثبیت‌شده و پیشرفته ایمن می‌شوند.

رایگان برای همه

بدون هیچ هزینه‌ای، بدون اشتراک، بدون تبلیغات و بدون ردیابی!

کنترل‌های دسترسی

شما می‌توانید مخازنی ایجاد کنید که بتوانند به صورت خواندنی-نوشتنی، فقط خواندنی یا به‌صورت غیرقابل دسترسی (فایل ها را برای دیگران ذخیره می‌کنید، اما نمی‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید). به اشتراک گذاشته شوند.

کد منبع باز

کد منبع اپلیکیشن Ouisync متن‌باز است و برای همیشه قابل دسترس و بررسی. همه کدها را می توان در Github پیدا کرد.

‫۹ نفر

درباره‌ی ‫Ouisync - لینوکس نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظری درباره‌ی ‫Ouisync - لینوکس وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

Version

۰.۷.۲

OS

لینوکس

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۷/۲۸

وبسایت سازندگان

https://ouisync.net/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا