پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫News Media Scan - اندروید

نسخه‌های دیگرِ News Media Scan

DW

اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۶ نفر
۳۰۰

اپلیکیشن News Media Scan که با همکاری خبرگزاری دویچه‌وله (DW) و رصدخانه باز تداخل شبکه OONI منتشر شده، سرویسی برای کشف سانسور در سراسر جهان است. بسیاری از مردم جهان با سانسور اینترنت دست و پنجه نرم می‌کنند و دسترسی آن‌ها به اخبار و اطلاعات دشوار است. از طریق این اپلیکیشن می‌توانید بررسی کنید که سایت‌های خبری در کشور شما در چه وضعیتی هستند و دسترسی به آن‌ها مسدود شده یا خیر. شما با استفاده از این سرویس می‌توانید به کشف سانسور و اطلاع‌رسانی درباره مسدود‌سازی سرویس‌ها ، کمک ارزشمندی کنید.

نحوه کار آن به این صورت است که اپلیکیشن، وب‌سایت‌های ارائه‌دهندگان اخبار و اطلاعات را فرا می‌خواند. داده‌های مربوط به قابلیت دسترسی فنی هر وب‌سایت به OONI منتقل می‌شود. سپس داده‌های تجزیه و تحلیل شده در مورد وب‌سایت‌های در دسترس یا مسدودشده به کاربران ارائه می‌شود. این داده‌ها تنها بر اساس تست و ورودی کاربران ایجاد می‌شوند و OONI و دویچه‌وله لیست‌ها را مدیریت نمی کنند. این رویکرد شفافیت کامل در مورد دسترسی به سایت‌های خبری و اطلاع‌رسانی در هر منطقه را تضمین می‌کند.

در این سرویس آزمایش‌ها را به صورت خودکار یا دستی می‌توانید انجام دهید. در آزمایش به صورت خودکار، تمام بررسی‌ها در پس زمینه و به صورت مداوم انجام می‌شود و نتیجه آن در بخش «Test Results» قابل مشاهده است همچنین در بخش داشبورد می‌توانید سایت‌های مد نظر خود را به صورت دستی وارد و بررسی کنید.

رصدخانه باز تداخل شبکه (OONI) یک پروژه نرم‌افزار رایگان است که توسط پروژه Tor با هدف ترویج تمرکززدایی تلاش‌ها برای شناسایی سانسور اینترنت در سراسر جهان توسعه یافته است. DW و OONI سال‌ها در مورد موضوع سانسور اینترنت با هم همکاری داشته‌اند.

‫۶ نفر

درباره‌ی ‫News Media Scan - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫News Media Scan - اندروید


اطلاعات بیشتر

Version

۳.۸.۳

OS

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۸/۸

وبسایت سازندگان

https://corporate.dw.com/en/about-dw/s-30688

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا