پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Mattermost - ویندوز

نسخه‌های دیگرِ Mattermost

Mattermost

اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۲ نفر
۷۷۳

مترموست یک پلتفرم با کد منبع باز است که برقراری ارتباط و همکاری امن را برای تیم‌ها و افراد فراهم می‌کند. مترموست به طور خاص برای موارد استفاده فنی و عملیاتی، از جمله توسعه نرم‌افزار و سیستم‌های مهندسی ساخته شده است و توانایی ادغام با ابزارهای توسعه‌دهنده شخص ثالث را دارد. مترموست به شرکت‌ها امکان کنترل کامل بر داده‌های خود را می‌دهد.

مترموست برای ویندوز، اندروید، آی‌اواس، لینوکس و مک در دسترس است و همچنین نسخه وب دارد. در مترموست می‌توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و به یک تیم ملحق شوید. هنگامی که عضو یک تیم هستید، می‌توانید از طریق کانال‌ها با سایر اعضای تیم ارتباط برقرار کنید. کانال‌ها می‌توانند عمومی یا خصوصی باشند و می‌توانند برای اهداف مختلفی مانند بحث در مورد پروژه‌های خاص، اشتراک‌گذاری فایل‌ها یا چت کردن با سایر اعضای تیم استفاده شوند.

مترموست همچنین تعدادی ویژگی را ارائه می‌دهد که همکاری با تیم شما را آسان می‌کند. به عنوان مثال، می‌توانید پیام‌های مستقیم با سایر اعضای داشته باشید، فایل‌ها و تصاویر را به اشتراک بگذارید و نظرخواهی ایجاد کنید. همچنین می‌توانید مترموست را با سایر ابزارهایی مانند GitHub و Jira ادغام کنید.

برای تضمین بالاترین سطح امنیت در مترموست، چندین مرحله آزمایش نفوذ و تجزیه و تحلیل‌های امنیتی کامل انجام می‌شود که اینها با بررسی‌های داخلی تکمیل می‌شوند.

مترموست برنامه‌ای کاربر پسند است که بهترین ویژگی‌هایی که در اسلک و مایکروسافت تیمز ارایه می‌شوند را ترکیب می‌کند، اما ویژگی‌های منحصربه‌فردی نیز دارد. استفاده از آن آسان است، بنابراین برای چت کردن با تیم خود به آموزش خاصی نیاز نخواهید داشت و مثل مایکروسافت تیمز، طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها را برای پیگیری انطباق و یافتن سریع اطلاعات ارائه می‌دهد و با سایر ابزارها و برنامه‌ها به خوبی کار می‌کند.

چیزی که مترموست را از اسلک و مایکروسافت تیمز متمایز می‌کند، توانایی آن برای اجرا روی سرورهای شخصی در داخل مرکز داده شما است و داده‌های شما را ایمن و خصوصی نگه می‌دارد. این امر مترموست را برای سازمان‌های مهم که باید در مورد امنیت داده‌ها دقت بیشتری داشته باشند، تبدیل به یک انتخاب عالی می‌کند. راه‌اندازی متروست روی سرورهای شما سخت نیست و اگر بخواهید می‌توانید به افراد اجازه دهید از طریق اینترنت به آن دسترسی داشته باشند.

مترموست دو نسخه رایگان و تجاری ارائه می‌دهد. نسخه متن باز رایگان که Team Edition نام دارد برای همه رایگان است و دارای ویژگی‌های مفید زیادی برای ارتباط و همکاری تیمی است. نسخه تجاری که Enterprise Edition نام دارد، دارای ویژگی‌های بیشتری است و می‌توانید روی سرورهای خود در یک فضای ابری خصوصی اجرا کنید یا از سرویس ابری مترموست استفاده کنید.

‫۲ نفر

درباره‌ی ‫Mattermost - ویندوز نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Mattermost - ویندوز


اطلاعات بیشتر

Version

۵.۵.۱

OS

ویندوز

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۹/۷

وبسایت سازندگان

https://mattermost.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا