پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Brave Browser - ویندوز

نسخه‌های دیگرِ Brave Browser

Brave Software Inc.

مرورگر

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱۰۴ نفر
۷,۷۷۸

سازندگان مرورگر Brave می‌گویند که:

ماموریت ما نجات شبکه با افزایش سرعتِ مرور و ایمنی کاربران، و همچنین ایجاد درآمد بیشتر برای خالقان محتوا از آگهی‌هاست.

شبکه جای متفاوتی شده است. با افزایش بیش از حد بوم زیستِ فناوریِ تبلیغات، کاربرانِ منزجر، مسدود کردن تبلیغات را ابزاری جدید برای بهبود سرعتِ مرورِ شبکه، ایمنی و حریم خصوصی‌شان یافته‌اند. متأسفانه مسدود کردن تنها مانندِ مسابقه‌ای است که هیچ برنده‌ای ندارد. با این کار خالقان محتوا قادر به کسب درآمد برای خلق کارهای خود نیستند و همین سبب می‌گردد که سایت‌های کمتری برای مرورِ کاربران موجود باشد و تنها محتوای دست چین شده از منابعی محدود دراختیارشان قرار گیرد.

هدف Brave این است که زیسب‌بومِ تبلیغات در شبکه را با پرداخت‌های جزئی تغییر دهد و راه حل جدیدی برای درآمدزایی ایجاد کند که به کاربران و انتشاردهندگان سهم بیشتری برسد، تا جایی که مرورِ ایمن راهی به آینده‌ای روشن‌تر برای دستیابی به شبکه‌ای آزاد باشد.

برای شناخت بیشترِ مرورگرِ شبکه‌ی Brave، که جهت ردیابی و حفاظت ایمنی، مجهز به مسدودکننده‌ی تبلیغات تعبیه شده در خود است و بهینه‌سازی داده‌ها و باتری را بر عهده دارد، به اینجا سر بزنید.

مرورگر شبکه‌ی Brave، مرورگری پرسرعت، رایگان و ایمن برای اندروید است که جهت ردیابی و حفاظت ایمنی مجهز به مسدودکننده‌ی تعبیه شده در درون خود است و بهینه سازی داده‌ها و باتری را انجام می‌دهد.

مسدودکننده‌ی تبلیغات (ADBLOCK)

مرورگر Brave مجهز به یک مسدود کننده‌ است که امکانِ مرورِ شبکه را بدون تبلیغات و به شکل یکپارچه به کاربر می‌دهد.

سریع و ایمن

بدون نیاز به Pluginهای خارجی یا تنظیمات مدیریت یا پیکربندی! مرورگر Brave به سادگی سریع‌ترین و ایمن‌ترین مرورگر شبکه‌ی مخصوص به اندروید را ایجاد کرده است. Brave با دو شاخصه‌ی سرعت و ایمنی طراحی شده است و به همین دلیل کاربر می‌تواند بدون پیام‌های غافلگیر کننده، بدافزار و دیگر مزاحمت‌های رایج از مروری سریع و تند لذت ببرد.

بهینه‌سازی باتری و داده‌ها

این مرورگر زمان بارگذاری صفحات را کاهش می‌دهد، اجرا را بهبود می‌بخشد و کاربر را در برابر تبلیغات آلوده به بدافزار محافظت می‌کند. Brave در محیط اندروید سرعتی از دو تا چهار برابر بیشتر دارد، به همین دلیل کاربر از کاهشی صریح در مصرف باتری و اینترنت بهره می‌برد.

محافظت از حریم خصوصی

مرورگر Brave با ایمنی و ایجاد حریم خصوصی به شکل پیشرفته، مانند HTTPS Everywhere (ترافیکِ داده‌ها به شیوه‌ی رمزنگاری شده)، مسدود کردنِ اسکریپت، مسدود کردنِ کوکی‌های شخص ثالث و امکان ناشناس ماندن، کاربران را حفاظت می‌کند.

‫۱۰۴ نفر

درباره‌ی ‫Brave Browser - ویندوز نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Brave Browser - ویندوز


نظر درباره‌ی ‫Brave Browser - ویندوز


نظر درباره‌ی ‫Brave Browser - ویندوز


نظر درباره‌ی ‫Brave Browser - ویندوز


نظر درباره‌ی ‫Brave Browser - ویندوز


اطلاعات بیشتر

Version

latest

OS

ویندوز

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۳/۲۸

وبسایت سازندگان

https://www.brave.com/

چک‌سام

618fbdcedf51d86586a3cc960bd49549e34674d09c21b85b6d9c8be445134026

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا