پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫Brave Browser - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Brave Browser

Brave Software Inc.

مرورگر

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱۳ نفر
۴,۱۳۱

سازندگان مرورگر Brave می‌گویند که:

ماموریت ما نجات شبکه با افزایش سرعتِ مرور و ایمنی کاربران، و همچنین ایجاد درآمد بیشتر برای خالقان محتوا از آگهی‌هاست.

شبکه جای متفاوتی شده است. با افزایش بیش از حد بوم زیستِ فناوریِ تبلیغات، کاربرانِ منزجر، مسدود کردن تبلیغات را ابزاری جدید برای بهبود سرعتِ مرورِ شبکه، ایمنی و حریم خصوصی‌شان یافته‌اند. متأسفانه مسدود کردن تنها مانندِ مسابقه‌ای است که هیچ برنده‌ای ندارد. با این کار خالقان محتوا قادر به کسب درآمد برای خلق کارهای خود نیستند و همین سبب می‌گردد که سایت‌های کمتری برای مرورِ کاربران موجود باشد و تنها محتوای دست چین شده از منابعی محدود دراختیارشان قرار گیرد.

هدف Brave این است که زیسب‌بومِ تبلیغات در شبکه را با پرداخت‌های جزئی تغییر دهد و راه حل جدیدی برای درآمدزایی ایجاد کند که به کاربران و انتشاردهندگان سهم بیشتری برسد، تا جایی که مرورِ ایمن راهی به آینده‌ای روشن‌تر برای دستیابی به شبکه‌ای آزاد باشد.

برای شناخت بیشترِ مرورگرِ شبکه‌ی Brave، که جهت ردیابی و حفاظت ایمنی، مجهز به مسدودکننده‌ی تبلیغات تعبیه شده در خود است و بهینه‌سازی داده‌ها و باتری را بر عهده دارد، به اینجا سر بزنید.

مرورگر شبکه‌ی Brave، مرورگری پرسرعت، رایگان و ایمن برای اندروید است که جهت ردیابی و حفاظت ایمنی مجهز به مسدودکننده‌ی تعبیه شده در درون خود است و بهینه سازی داده‌ها و باتری را انجام می‌دهد.

مسدودکننده‌ی تبلیغات (ADBLOCK)

مرورگر Brave مجهز به یک مسدود کننده‌ است که امکانِ مرورِ شبکه را بدون تبلیغات و به شکل یکپارچه به کاربر می‌دهد.

سریع و ایمن

بدون نیاز به Pluginهای خارجی یا تنظیمات مدیریت یا پیکربندی! مرورگر Brave به سادگی سریع‌ترین و ایمن‌ترین مرورگر شبکه‌ی مخصوص به اندروید را ایجاد کرده است. Brave با دو شاخصه‌ی سرعت و ایمنی طراحی شده است و به همین دلیل کاربر می‌تواند بدون پیام‌های غافلگیر کننده، بدافزار و دیگر مزاحمت‌های رایج از مروری سریع و تند لذت ببرد.

بهینه‌سازی باتری و داده‌ها

این مرورگر زمان بارگذاری صفحات را کاهش می‌دهد، اجرا را بهبود می‌بخشد و کاربر را در برابر تبلیغات آلوده به بدافزار محافظت می‌کند. Brave در محیط اندروید سرعتی از دو تا چهار برابر بیشتر دارد، به همین دلیل کاربر از کاهشی صریح در مصرف باتری و اینترنت بهره می‌برد.

محافظت از حریم خصوصی

مرورگر Brave با ایمنی و ایجاد حریم خصوصی به شکل پیشرفته، مانند HTTPS Everywhere (ترافیکِ داده‌ها به شیوه‌ی رمزنگاری شده)، مسدود کردنِ اسکریپت، مسدود کردنِ کوکی‌های شخص ثالث و امکان ناشناس ماندن، کاربران را حفاظت می‌کند.

سوال‌های متداول

ویژگی‌های مرورگر Brave مخصوص اندروید: ( اندروید )
 • مسدود کننده‌ی تعبیه شده در مرورگر

 • مسدود کردن پیغام‌های غافلگیر کننده

 • بهینه‌سازی باتری

 • بهینه‌سازی داده‌ها

 • حفاظت از ردیابی

 • HTTPS Everywhere (جهت ایمنی)

 • مسدود کردن اسکریپت

 • مسدود کردن کوکی‌های شخص ثالث

 • بوکمارک‌ها

 • سوابق گردش‌گری در اینترنت

 • برگه (تب)های خصوصی

 • برگه‌های (تب‌های) اخیر

‫۱۳ نفر

درباره ‫Brave Browser - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫Brave Browser - اندروید

‫۵.۰ ستاره

عالی است من از این اپلیکیشن راضی هستم

نسخه ۱.۱۲.۱۱۳


نظر درباره ‫Brave Browser - اندروید

‫۳.۰ ستاره

سرعت هنوز قابل رقابت با موزیلا و کروم نیست فایل

نسخه ۱.۱۲.۱۱۳


نظر درباره ‫Brave Browser - اندروید

‫۵.۰ ستاره

ضد اثر انگشته ۵ ستاره میدم بهش

نسخه ۱.۱۲.۱۱۳


نظر درباره ‫Brave Browser - اندروید


نظر درباره ‫Brave Browser - اندروید

‫۵.۰ ستاره

مردی با پدرش در سفر بود که پدرش از دنیا رفت. از چوپانی در آن حوالی پرسید: «چه کسی بر مرده های شما نماز می خواند؟» چوپان گفت: «ما شخص خاصی را برای این کار نداریم؛ خودم نماز آنها را می خوانم». مرد گفت: «خوب لطف کن نماز پدر مرا هم بخوان!» چوپان مقابل جنازه ایستاد و چند جمله ای زمزمه کرد و گفت : «نمازش تمام شد!» مرد که تعجب کرده بود گفت: این چه نمازی بود؟ چوپان گفت: بهترازاین بلد نبودم مرد از روی ناچاری پدر را دفن کرد و رفت. شب هنگام، در عالم رؤیا پدرش را دید که روزگار خوبی دارد. از پدر پرسید: «چه شد که این گونه راحت و آسوده ای؟» پدرش گفت: «هر چه دارم از دعای آن چوپان دارم!» مرد، فردای آن روز به سراغ چوپان رفت و از او خواست تا بگوید در کنار جنازۀ پدرش چه کرده و چه دعایی خوانده؟ چوپان گفت: «وقتی کنار جنازه آمدم و ارتباطی میان من و خداوند برقرار شد، با خدا گفتم : « خدایا اگر این مرد، امشب مهمان من بود، یک گوسفند برایش زمین می زدم. حالا این مرد، امشب مهمان توست. ببینم تو با او چگونه رفتار می کنی ؟ » به نام خدای آن چوپان ... گاهی دعای یک دل صاف،از صدنماز یک دل پرآشوب بهتراست... 🗞 @tarikhe_talkh

نسخه ۱.۶.۲


اطلاعات بیشتر

نسخه

۱.۲۰.۱۰۸

سیستم‌عامل

اندروید

حجم

163.5 MB

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۹/۱۲/۱

وبسایت سازندگان

https://www.brave.com/

چک‌سام

e26080999a50361b1dc776916d956abe4929e33c49a9e44c1c188ff1583775b0

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا