پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Opera - مک

نسخه‌های دیگرِ Opera

Opera

مرورگر

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫0 نفر
۶۲۶

مرورگر اندروید شما باید کاری بیش از نمایش صفحات وبسایت انجام دهد. مرورگر Opera مخصوص اندروید یک خبرخوانِ تعبیه شده در خود دارد که به کاربر کمک می‌کند محتوای مورد علاقه‌ی بیشتری را پیدا کند. علاوه بر اینکه با مسدود ساختن تبلیغات و فشرده کردن تصاویر در مصرف اینترنت صرفه جویی می‌کند.

ویژگی‌های مهم:

  • خبرخوانِ هوشمند: با یک لمسِ بر روی صفحه، چندین شبکه‌ی خبریِ داخلِ مرورگر را ورق بزنید، مشترکِ کانال‌های مورد علاقه‌تان شوید و خبرهای جالب را برای آینده ذخیره کنید.

  • ظاهر جدید و مناسب: طراحیِ جدید و راحتِ این مرورگر، یافتنِ مطالب مورد علاقه و انجام دادنِ کارهای آنلاین‌تان را ساده‌تر می‌کند.

_ مسدود کردن تبلیغات: مرورگر Opera دارای قابلیت مسدود کردن تبلیغات به شکل یکپارچه است و همین به شما کمک می‌کند که صفحات با سرعت بالاتر بارگذاری شوند و همین باعث می‌شود تا در مصرف اینترنت شما صرفه جویی و اینترنت برای خواندن مطالب مورد علاقه‌‌تان ذخیره شود.

  • قابلیت افزودن به صفحه‌ی اصلی: وبسایت‌های مورد علاقه‌تان را به صفحه‌ی اصلی دستگاه‌تان اضافه کنید تا دسترسی به آن سریع‌تر انجام گیرد. سایت‌هایی مانند فیسبوک، دقیقا مثل اپ فیسبوک، حتی قابلیت خبررسانی به شما را دارند.

مشخصات دیگر:

  • صرفه جویی در مصرف اینترنت: با انتخاب گزینه‌ی صرفه جویی در مصرف اینترنت، حتی در شبکه‌های کُند، صفحات سریع‌تر از همیشه بارگذاری می‌شوند. مرورگر Opera با تجهیز به فناوری فشرده‌سازیِ معروف با جدیت در کار است تا اینترنت به میزان بالا ذخیره شود و اینترنت گردی را با اختلال رو به رو نکند.

  • اینترنت گردی به شکل خصوصی: با انتخاب برگه‌های (تب‌های) خصوصی، می‌توانید بدون جا گذاشتن هیچ ردی روی دستگاه‌تان، همه جا ناشناس بمانید.

  • خواندن آسان روی هر نمایشگر: با Opera، می‌توانید هر صفحه را بزرگ کنید تا خواندنِ آن آسان شود. و این مرورگر کرد کاری می‌کند که متن متناسب با صفحه باشد تا متن درهم نشود.

‫0 نفر

درباره‌ی ‫Opera - مک نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظری درباره‌ی ‫Opera - مک وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

Version

۶۸.۰.۳۶۱۸.۶۳

OS

مک

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۳/۲۸

وبسایت سازندگان

https://www.opera.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا