پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Skype - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Skype

Skype

پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۳۲ نفر
۲,۴۴۴

نرم‌افزار Skype یک اپلیکیشن تماس صوتی و تصویری است و در واقع برای ارتباطات شخصی و کاری ساخته شده است. شما می‌توانید با استفاده از آن مکالمه‌های فرد به فرد یا گروهی داشته باشید، فارغ از این‌که در کجا هستید. اسکایپ هم‌اکنون از طریق تلفن‌های همراه، کامپیوترهای شخصی، Xbox و الکسا قابل استفاده است.

با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید جلسات کاری خود را برگزار کنید، اطلاعات‌تان را به اشتراک بگذارید یا یک مهارت یا سرگرمی جدید را با کمک یک معلم بیاموزید.

استفاده از اسکایپ برای ارسال پیام و برقراری تماس صوتی و تصویری با گروه‌های حداکثر تا ۵۰ نفر رایگان است. البته با پرداخت مبلغی شما قادر به انجام کارهای بیشتری هستید. مثل تماس‌های تلفنی، ارتباط با افراد بسیار زیاد یا ارسال پیامک.

برخی از ویژگی‌های اسکایپ به شرح زیر است:

  • تماس صوتی و تصویری HD: شما می‌توانید از طریق اسکایپ مکالمه‌های صوتی و تصویری خود را با وضوح و شفافیت مناسب انجام دهید و از کیفیت HD تصویر و صدا بهره‌مند شوید.
  • پیام‌رسانی هوشمند: با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید نسبت به پیام‌های دریافتی واکنش‌های سرگرم‌کننده و جالب داشته باشید و از گزینه mentions برای جلب توجه کسی استفاده کنید.
  • به اشتراک‌گذاری صفحه نمایش:‌ شما در هنگام مکالمه با فرد یا گروهی می‌توانید صفحه نمایش خود را که حاوی اطلاعات، تصاویر و یا فایل‌های مورد نظرتان است، به راحتی با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.
  • ضبط تماس‌ها و زیرنویس زنده:‌ برای ثبت لحظات خاص و گفتگوهای جالب مکالمات اسکایپ خود این امکان فراهم شده که شما بتوانید آن‌ها را ضبط کنید و از زیرنویس‌ زنده برای خواندن کلماتی که نوشته می‌شود، بهره ببرید.
  • با تلفن ثابت یا همراه تماس بگیرید: شما می‌توانید با استفاده از اسکایپ با دوستان یا عزیزان‌تان که به نرخ تماس‌های بین المللی مقرون به صرفه به موبایل و تلفن ثابت دسترسی ندارند، تماس تلفنی حاصل کنید.
  • مکالمات خصوصی: این امکان برای شما وجود دارد که مکالمات حساس خود را با استفاده از استاندارد مشخص اسکایپ به صورت رمزگذاری شده، خصوصی نگه دارید.
‫۳۲ نفر

درباره‌ی ‫Skype - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Skype - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Skype - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Skype - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Skype - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Skype - اندروید


اطلاعات بیشتر

Version

۸.۱۱۰.۰.۲۱۸

OS

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۹/۲۲

وبسایت سازندگان

https://www.skype.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا