پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫WhatsApp - اندروید

نسخه‌های دیگرِ WhatsApp

WhatsApp

پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱۲۶ نفر
۱۷,۳۴۶

پیام‌رسان WhatsApp، یک نرم‌افزار رایگان آمریکایی و متعلق به فیس‌بوک است. کاربران با استفاده از این پیام‌رسان می‌توانند پیام متنی و پیام‌های صوتی ارسال کنند، تماس صوتی و تصویری برقرار کنند، و تصاویر، اسناد، مکان خود را برای دیگران بفرستند. برنامه‌ی WhatsApp بر روی دستگاه‌های تلفن همراه قابل اجراست اما از طریق دسک‌تاپ نیز قابل دسترسی است، تا زمانی که دستگاه تلفن همراه کاربر در حالی که از برنامه‌ی دسک‌تاپ استفاده می‌کند به اینترنت متصل باشد.

ویژگی‌ها:

  • پیام‌رسانی ساده و قابل اعتماد: شما می‌توانید با استفاده از آن به دوستان و خانواده‌ی خود به صورت رایگان پیام دهید. واتس‌اپ از اتصال اینترنت تلفن شما برای ارسال پیام استفاده می‌کند تا بتوانید از پرداخت هزینه‌های پیامک راحت باشید.
  • ایجاد گروه‌ برای برقراری ارتباط بیشتر: از طریق گپ‌های گروهی، می‌توانید پیام‌ها، عکس‌ها و فیلم‌ها را با حداکثر ۲۵۶ نفر به طور هم‌زمان به اشتراک بگذارید. هم‌چنین قادر خواهید بود گروه خود را نام‌گذاری و موارد مختلفی را سفارشی کنید.
  • یک‌پارچه‌سازی در تمامی دستگاه‌ها: با واتس‌اپ می‌توانید همه چت‌های خود را با کامپیوتر خود هماهنگ کنید تا بتوانید در هر دستگاهی که برای شما مناسب‌ترین است، چت کنید.
  • آزادانه صحبت کنید: با تماس صوتی و تماس ویدیویی با دیگران در واتس‌اپ رایگان است. مکالمات صوتی و تصویری WhatsApp به جای محاسبه دقیقه‌ی صحبت از اتصال اینترنت تلفن شما استفاده می‌کنند و هزینه‌ای بر روی قبض تلفن شما ایجاد نمی‌کند.
  • رمزگذاری: برخی از شخصی‌ترین لحظات شما در WhatsApp به اشتراک گذاشته شده و به همین دلیل رمزگذاری سراسری به جدیدترین نسخه‌های این اپ اضافه شده است. پیا‌م‌ها و تماس‌های شما تا حد زیاد امن است. بنابراین فقط شما و شخصی که با آن ارتباط برقرار کرده‌اید می‌توانید آن‌ها را بخوانید یا گوش دهید و هیچ کس حتی واتس‌اپ نیز به این پیام‌ها دسترسی ندارد. البته توجه داشته باشید با توجه به این‌که واتس‌اپ پیام‌رسانی متن‌باز نیست، برای کارشناسان مشخص نیست که چقدر این پیام‌رسان می‌تواند امن و قابل اعتماد باشد.
  • به اشتراک گذاشتن لحظات مهم: عکس‌ها و فیلم‌ها را به راحتی در واتس‌اپ ارسال کنید. با WhatsApp، عکس‌ها و فیلم‌ها حتی اگر اتصال کندی داشته باشید به سرعت ارسال می‌شوند.
  • پیام‌های صوتی: به راحتی با ضبط پیام‌های صوتی با طرف مقابل‌تان مکالمه کنید و از نوشتن حروف و کلمات طولانی خلاص شوید. به اشتراک گذاری اسناد و فایل‌ها: می‌توانید فایل‌های PDF، مدارک، نمایش اسلاید و دیگر اسناد را تا حجم حداکثر ۱۰۰ مگابایت ارسال کنید.
‫۱۲۶ نفر

درباره‌ی ‫WhatsApp - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫WhatsApp - اندروید


نظر درباره‌ی ‫WhatsApp - اندروید


نظر درباره‌ی ‫WhatsApp - اندروید


نظر درباره‌ی ‫WhatsApp - اندروید


نظر درباره‌ی ‫WhatsApp - اندروید


اطلاعات بیشتر

Version

۲.۲۳.۲۵.۸۳

OS

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۹/۲۷

وبسایت سازندگان

https://www.whatsapp.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا