پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫ArgoVPN - اندروید

نسخه‌های دیگرِ ArgoVPN

ArgoVPN

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۲ نفر
۴۵۰

آرگو وی‌پی‌ان (ArgoVPN) یک برنامه وی‌پی‌ان رایگان و فاقد محدود حجمی برای دستگاه‌های اندرویدی است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی به تمام وب‌سایت‌ها و سرویس‌های اینترنتی فیلترشده، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها دسترسی پیدا کنید. این برنامه براساس نیاز کاربران ایرانی و با توجه به سازوکار فیلترینگ اینترنت ایران طراحی شده است که امکانات متنوعی برای دسترسی به اینترنت در شرایط مختلف را برای شما فراهم می‌کند.

رایگان و نامحدود

استفاده از قابلیت‌هایی مشابه وی‌پی‌ان‌های تجاری، به‌صورت رایگان و البته نامحدود

دارای فایروال و امن

امکان پیکربندی فایروال داخل برنامه برای مدیریت اتصال برنامه‌ها به اینترنت

شخصی‌سازی وی‌پی‌ان

امکان راه‌اندازی پل‌های ارتباطی خصوصی روی دامنه‌های شخصی و...

‫۲ نفر

درباره ‫ArgoVPN - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫ArgoVPN - اندروید

‫۳.۰ ستاره

پس‌کوچه جان لطفا این نظر را به تیم توسعه دهنده فیلترشکن ArgoVPN انتقال دهید. این فیلترشکن دو مشکل اساسی داره: 1. سند حریم خصوصی با جزئیات کامل ارائه نداده و در سند حریم خصوصی مشخص نکرده که هزینه توسعه و نگهداری این VPN از کجا و چطور تامین میشه؟ 2. معمولا اکثر وی‌پی‌ان‌ها و فیلترشکنها امکان انتخاب کشور مورد نظر برای اتصال وی‌پی‌ان را به کاربران ارائه می‌دهند و این از ضروریات یک فیلترشکن خوب است. لطفا امکان انتخاب سرور کشور مورد نظر و سرورهای بیشتری را در کشورهای متفاوت اضافه کنید. 3. در سند حریم خصوصی مشخص نشده که دقیقا چه اطلاعاتی از دستگاه کاربران و اطلاعات رد و بدل شده جمع‌آوری میشه و صاحبان این وی‌پی‌ان با این اطلاعات چه می‌کنند. مکانیسمی برای اثبات صداقت این وی‌پی‌ان را ارائه دهید چون مادامی که توسعه دهندگان این وی‌پی‌ان خلافش را اثبات نکنند اصل بر این است که توسعه دهندگان این فیلترشکن اطلاعات کاربران را جمع‌آوری می‌کنند و آنها را می‌فروشند. سپاس از تیم پس‌کوچه

نسخه ۱.۳


نظر درباره ‫ArgoVPN - اندروید


نظر درباره ‫ArgoVPN - اندروید

‫‫۱.۰ ستاره

در نظر داشته باشید که ساخت و نگهداری یک وی‌پی‌ان هزینه‌هایی داره و باید بدونید که این هزینه‌ها از کجا و چرا تامین میشه؟! معمولا وی‌پی‌انهای رایگان یا توسط حکومت‌ها تغذیه و حمایت میشن و یا توسط بنگاه‌های تجارتی که در هر دو به اطلاعات کاربران نیاز دارند. دیگه کسی که عاقل باشه باید تا آخر خط را بخونه و بفهمه چی میگم. تو ایران که حکومت دست نشانده حاکمه همه چیز سیاسیه و همه کار با برنامه و سیاست پشت پرده انجام میشه یکیش همین فیلترینگ. ببینید در دنیای اطلاعات آزاد چرا یک حکومت کاربران اینترنت یک کشور را برای استفاده از خدمات معمولی اینترنت به سمت استفاده از محتوای بدون فیلتر کانالیزه میکنه. همین خط را بگیرید تا برسیم به کرونا و کوچ دادن اجباری مردم به زندگی مجازی و اونم با فیلترشکن و یک تبلت یا گوشی دست بچه هفت ساله تا پیر زن و پیر مردش. میخوام بفهمید که اصل موضوع چیه و وقتی به سمتی کانالیزه میشید بدونید چه عملیاتی دارن بر شما پیاده می‌کنند. حتی بنیادهای به اصطلاح حقوق بشری هم از طرف حکومتها حمایت میشن و همینطوری الکی پول خرج نمی‌کنند با اهداف و برنامه‌هایی پول را در اختیار افراد و مراکزی قرار میدن تا به اهدافی برسند.

نسخه ۱.۳


نظر درباره ‫ArgoVPN - اندروید

‫۵.۰ ستاره

بدون شک توی ۱۰ تای اول برای استفاده در ایران هستش

نسخه ۱.۳


نظر درباره ‫ArgoVPN - اندروید


اطلاعات بیشتر

نسخه

۱.۳

سیستم‌عامل

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹

وبسایت سازندگان

https://argovpn.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا