پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Hornet - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Hornet

Hornet

اجتماعی

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

چرا برای نصب این برنامه باید اپلیکیشن پس‌کوچه را دانلود کنید؟ بیشتر بخوانید!

‫۱۳ نفر
۳,۹۵۱

حساب کاربری شما در Hornet در واقع یک پرتره از شما است. نمایشی از لحظه‌های شیرین زندگی و سلیقه‌ و علاقه‌مندی‌های شما. دعوت از دوستان برای یک ارتباط معنی‌دار بر اساس آن‌که هستید و آن‌چه شما را به وجد می‌آورد.

هورنت می‌تواند نقطه اتصال شما به یک جامعه بزرگ‌تر باشد. اتفاقاتی که در دنیا ترند شده‌اند یا داستان‌های جذاب همیشه می‌توانند شروع خوبی برای ارتباط با دیگران باشند. از لایک کردن یا گذاشتن کامنت گرفته تا صحبت از طریق چت خصوصی.

سرگرمی‌ها و داستان‌های شگفت‌انگیز جامعه مردان هم‌جنس‌گرا را در کنار سردبیران خبره و متخصص Hornet، رهبران گروه‌های هم‌جنس‌گرا، دوستان خود و تمامی افراد علاقه‌مند تجربه کنید.

اپلیکیشن Hornet با فشار دادن دکمه دانلود و نصب برنامه به شما امکان دسترسی سریع به ۲۵ میلیون کاربر را می‌دهد.

اتصال

حساب‌های کاربری یک منبع قابل توجه از شما و دیگر کاربران است که شامل تصاویر و پست‌هایی هستند که تصویری کامل از شما و افرادی که می‌خواهید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید، می‌سازند. برقراری ارتباط با لایک کردن و اظهار نظر در مورد پست‌ها و حتی ارسال یک «قلب» بسیار آسان است. گفتگو با دوستان در مورد سلیقه‌ها و علاقه‌مندی‌های مشابه که به شما این امکان را می‌دهد که بدانید با چه کسانی در تماس هستید. دوستان خود و هر کسی که می‌خواهید با آن ارتباط برقرار کنید را دنبال کنید تا پست‌ها، تصاویر و ویدیوها را روی فید شخصی خود ببینید.

پیدا کردن دوستان

فیلترها شما را قادر می‌سازد دقیقا افرادی را پیدا کنید که به دنبال آن‌ها هستید و مناطق و محل‌های مناسب شما که می‌توانید دوستان مورد علاقه خود را بیابید. جستجو در سراسر جهان. هشتگ‌ها به شما اجازه می‌دهد تا کاربران دیگری را پیدا کنید که موضوعات مورد علاقه شما را دنبال می‌کنند و باعث می‌شود ارتباط نزدیک‌تری برقرار کنند.

عضویت

پیوستن به بیش از ۲۵ میلیون کاربر در سراسر جهان شما هم بخشی از بحث‌ها و گفتگوها با رهبران جامعه مردان هم‌جنس‌گرا در مورد موضوعات کنونی باشید و در مورد جذاب‌ترین ترندهایی که توسط تیم هورنت و شبکه‌های جهانی تأثیرگذار تولید می‌شود، آموزش ببینید. هر زمان امکان ملاقات کسی را دارید چون در هورنت همیشه کسی پیدا می‌شود که آنلاین باشد.

به اشتراک بگذارید

ویژگی های مرتبط با «فیدها» این امکان را به شما می‌دهد که دیگران را دنبال کنید، مطالب آن‌ها را ببینید، از دوستانتان گرفته تا کسانی که در نزدیکی شما هستند و حتی افرادی که هورنت احساس می‌کند شما سلایق و علاقه‌مندی‌های مشترک با آن‌ها دارید. این پست‌ها منعکس کننده نگاه شما و علاقه‌های شما است و به دیگران اجازه می دهد به پست‌های شما عکس‌العمل نشان دهند.

امنیت

حفاظت از حریم خصوصی قلب هورنت گنجانده شده است - این اپلیکیشن توسط تیم فنی هم‌جنس‌گرا طراحی شده است تا به کمک جامعه همجنس‌گرایان بیاید. مدیران و کارکنان هورنت این اطمینان را برای شما فراهم کرده‌اند که در یک فضای امن، خودتان را معرفی کنید و به دوست‌یابی مشغول باشید. پشتیبانی رایگان است و همیشه در دسترس.

‫۱۳ نفر

درباره‌ی ‫Hornet - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Hornet - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Hornet - اندروید


نظر درباره‌ی ‫Hornet - اندروید

‫۵.۰ ستاره

جالبه.اگه خوب استفاده بشه

نسخه ۷.۲۱.۰


نظر درباره‌ی ‫Hornet - اندروید

‫‫۱.۰ ستاره

من چطور میتونم نشان هورنت دریاف کنم

نسخه ۷.۱۹.۰


نظر درباره‌ی ‫Hornet - اندروید


اطلاعات بیشتر

Version

۸.۷.۰

OS

اندروید

آخرین به‌روزرسانی

۱۴۰۲/۱۰/۱۵

وبسایت سازندگان

https://hornet.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا