پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫Zenmate - کروم

نسخه‌های دیگرِ Zenmate

Zenmate Inc.

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۳۵ نفر
۴,۴۲۶

سازندگان فیلترشکن Zenmate ادعا می‌کنند که:

وقتی شما به شبکه‌ی بسیار امن و جهانیِ سرورهایِ پراکسیِ ما متصل می‌شوید، اطلاعات شما رمزگذاری و از دسترس هکرها و وبسایت‌های مخرب خارج می‌شود. این فیلترشکن همچنین برای اتصال امن به اینترنت، به شما امکان انتخاب سِرور کشورهای مختلف را می‌دهد.

سوال‌های متداول

آیا می‌توانم از Zenmate به صورت رایگان استفاده کنم؟(بیشتر)

بله شما می‌توانید نسخه‌ی محدود Zenmate را به صورت رایگان استفاده کنید. با Zenmate، چه در حساب رایگان یا ویژه، از شما و اطلاعات شخصی شما مراقبت می‌شود.

ثبت‌نام کنید و حساب کاربری خودتان را از طریق صفحه‌ی کنترل Zenmate ببینید تا بتوانید از مهلت ۷ روزه‌ی حساب ویژه به شکال رایگان استفاده کنید. بعد از گذشتِ هفت روز، شما به شکل خودکار به وضعیت حساب رایگان منتقل می‌شوید.

در حساب ویژه، شما به عنوان کاربر به محصول کامل با همه‌ی ابزار دسکتاپ دسترسی خواهید داشت: سرعت زیاد، ابزار پیشرفته و گزینه‌های بیشتر برای مکان سرورها.

Zenmate از چه اطلاعاتی محافظت می‌کند و چه طور هویت کاربران را پنهان می‌کند؟ آیا من باید اقدامات بیشتری انجام دهم؟(بیشتر)

Zenmate از تمام ترافیک آنلاینِ ورودی و خروجی مرورگر و دستگاه گوشی شما محافظت می‌کند. لطفاً توجه کنید که در نسخه‌ی مرورگرتان تمام اپلیکیشن‌هایی که از اینترنت استفاده می‌کنند، توسط Zenmate محافظت می‌شوند. برای اینکه کل دسکتاپ دستگاه خود را رمزگذاری کنید باید حساب کاربری خود را به ویژه ارتقا دهید و به وی‌پی‌ان برای کاربران دسکتاپ دسترسی پیدا کنید. این کار باعث می‌شود تمام اطلاعات شما همانند عبور از یک تونل امن از دستگاه شما بگذرد. لطفاً در نظر بگیرید که Zenmate نمی‌تواند از تمام اطلاعاتی که به صورت دستی و عمداً وارد وبسایت‌ها می‌کنید مراقبت کنید یا از هویت شما در این صورت محافظت کند. همیشه (حتی وقتی زن‌میت فعال است) مراقب اطلاعاتی که در فضای آنلاین به اشتراک می‌گذارید، باشید.

چرا در Zenmate می‌توانم کشورهای مختلف را انتخاب بکنم؟(بیشتر)

با Zenmate می‌توانید نشانی اینترنتی خود را به جایی دیگر منتقل کرده تا مکان واقعی شما پنهان بماند و محدودیت‌های شبکه دور زده شود تا وبسایت‌هایی که به خاطر محل شما محدود و مسدود شده‌اند، باز شوند. بعضی از وبسایت‌ها محدودیت‌هایی برحسب موقعیت کاربر بر روی محتوا ایجاد می‌کنند. با استفاده از این قابلیت Zenamte شما مسیر فعالیت‌های خودتان را تغییر می‌دهید و این تصور را به وجود می‌آورید که در کشوری دیگر هستید.

لطفاً در نظر داشته باشید که بعضی از وبسایت‌ها ممکن است با استفاده از اطلاعات دیگری مانند اطلاعات GPS‌تان و یا اگر از وبسایتی قبلاً بازدید کرده باشید از طریق کوکی‌هایی (Cookies) که روی دستگاه شما نصب کرده‌اند،‌ مکان واقعی شما را پیدا بکنند.

تمام کاربران Zenmate می‌توانند به این مکان‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشند: آلمان، رومانی، هنگ کنگ و آمریکا.

اگر به حساب کاربری ویژه ارتقا پیدا کنید به این کشورها دسترسی خواهید یافت: اتریش، بلژیک، بلغارستان، کانادا، جمهوری چک، فنلاند، فرانسه، اسرائیل، ایتالیا، لاتویا، لوکزامبورگ، مولداوی، هلند، لهستان، سنگاپور، اسپانیا، سوئیس، اوکراین، انگلستان و آمریکا (غرب).

Zenmate چه طور کار می‌کند؟ آیا Zenmate امن است؟(بیشتر)

Zenmate برای گوگل کروم، فایرفاکس، اوپرا، مک، ویندوز، اندروید و آی‌اواس در دسترس است. این اپ همه‌ی ترافیک آنلاین مرورگر شما را ذخیره و رمزگذاری می‌کند.

بر اساس گفته‌ی‌ سازندگانِ آن، با Zenmate شما و اطلاعات شخصی شما همیشه محافظت می‌شوند! مانیفست Zenmate را برای بررسی بیشتر بخوانید.

Zenmate یک تونل مشابه آنچه که یک شبکه‌ی خصوصی مجازی (VPN) دارد، بین دستگاه شما و شبکه‌ی سرورِ Zenmate ایجاد می‌کند. این تونل از نفوذِ جاسوس‌ها، هکرها، دولت‌ها و یا شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت برای دسترسی و جاسوسی در فعالیت‌های مرورگر شما، دانلودها، اطلاعات کارت اعتباری و هرچیز دیگری که به شبکه می‌فرستید، جلوگیری می‌کند.

از Zenmate استفاده کنید تا از دستگاه خود در خانه یا شبکه‌ی عمومی وای‌فای مراقبت کنید. نشانی اینترنتی شما پنهان است، اینترنت شما محدودیتی نخواهد داشت و از حریم خصوصی شما محافظت می‌شود. این اپ از استانداردهای بالای تکنولوژی رمزگذاری استفاده می‌کنند و هیچ نیازی به پیکربندی ندارد.

اگر می‌خواهید در مورد این استانداردهای رمزگذاری و افزونه‌های مرورگرتان بیشتر بدانید، به این لینک سر بزنید.

به این نکته توجه کنید که افزونه‌ی مرورگر نمی‌تواند ترافیک آنلاینی را که سایر برنامه‌های دستگاه شما دریافت می‌کند، تحت تأثیر قرار بدهد. اگر شما به دنبال امنیت کامل دسکتاپ هستید، سری به لینک وی‌پی‌ان برای کاربران دسکتاپ در ویندوز و مک بزنید. کاربران ویژه‌ی به وی‌پی‌ان برای کاربران دسکتاپ دسترسی کامل دارند.

Zenmate را چه کسی راه انداخته است؟(بیشتر)

Zenmate یک تیم جوان و پرانرژی در برلین آلمان است که تلاش دارند اینترنت را جای بهتری کنند. در مورد شرکت و نگاه آن‌ها بیشتر بخوانید.

‫۳۵ نفر

درباره‌ی ‫Zenmate - کروم نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Zenmate - کروم


نظر درباره‌ی ‫Zenmate - کروم


نظر درباره‌ی ‫Zenmate - کروم


نظر درباره‌ی ‫Zenmate - کروم

‫۵.۰ ستاره

پرسرعت، اتصال سریع، عدم قطعی، باگ نرم افزار در نسخه کروم

نسخه ۶.۶.۵


نظر درباره‌ی ‫Zenmate - کروم

‫۵.۰ ستاره

داش رباتت باعث شد پرتاب بشم

نسخه ۶.۶.۵


اطلاعات بیشتر

Version

۶.۶.۵

OS

کروم

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۵/۲/۲۱

وبسایت سازندگان

https://zenmate.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا