برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Hotspot Shield - مک

نسخه‌های دیگرِ Hotspot Shield

Anchorefree

نسخه ۲.۲.۰

(۷)

۳,۰۰۰

توضیح

فیلترشکنی مخصوصِ ویندوز، مک، اندروید، ویندوزفون و آی‌او‌اس که در لیست پنج فیلترشکن با بیشترین دانلود از پس‌کوچه قرار دارد.این فیلترشکن دارای دو نسخه رایگان و غیررایگان است.

هات‌اسپات شیلد از ارتباطات اینترنتی خانگی و عمومی شما محافظت می‌کند. با ایجاد ارتباطی امن، از شما محافظت می‌کند و امنیت شما را با استفاده از پروتکل OpenVPN با استفاده از الگوریتم رمزنگاری AES-256bit بالا می‌برد. این فیلترشکن از کلیه اطلاعات شما از جمله اطلاعات شخصی شما و اطلاعات خرید اینترنتی شما محافظت می‌کند.

ویژگی‌های فیلترشکن هات‌اسپات شیلد نسخه‌ی رایگان:

 • تنها از کشور آمریکا می توان به عنوان موقعیت مجازی استفاده کرد.
 • در زمان بازدید از سایت هایی مانند BBC، نت فلیکس، Hulu، سایت های پورنوگرافی و ... صفحه ارتقا به سرویس الیت را نمایش می‌دهد.
 • در بالای صفحه مرورگر، تبلیغات هات‌اسپات شیلد را نمایش می‌دهد. برای تغییر از سرویس رایگان به الیت باید وارد حساب کاربری خود شوید و این سرویس را تغییر دهید.

سوال‌های متداول

تفاوت نسخه‌ی رایگان و الیت هات‌اسپات‌شیلد در چیست؟ (بیشتر)

هات‌اسپات‌شیلد دو نسخه‌ی رایگان و الیت را برای کاربران در دسترس قرار داده است.

هاتسپات شیلد رایگان:

 • تنها از کشور آمریکا می‌توان به عنوان موقعیت مجازی استفاده کرد

 • در زمان بازدید از سایت‌هایی مانند BBC، نت فلیکس، Hulu، سایت های پورنوگرافی و ... صفحه ارتقا به سرویس الیت را نمایش می‌دهد.

 • در بالای صفحه مرورگر، تبلیغات اسپانسرهای هات‌اسپات‌شیلد را نمایش می‌دهد. برای تغییر از سرویس رایگان به الیت باید به حساب کاربری خود شوید و این سرویس را تغییر دهید.

هاتسپات شیلد الیت:

 • برای موقعیت مجازی می‌توانید یکی از کشورهای آمریکا، بریتانیا، استرالیا و یا ژاپن را انتخاب کنید.

 • می‌توانید بدون محدودیت از تمام وبسایت‌ها بازدید کنید.

 • هیچ‌گونه تبلیغاتی در صفحه‌ی شما نمایش داده نخواهد شد.

 • زمانیکه هات‌اسپات‌شیلد را برای اولین بار اجرا می‌کنید، سرویس رایگان فعال خواهد شد. برای استفاده از سرویس الیت، باید با نام کاربری و کلمه عبور حساب کاربری الیت خود وارد شوید.

آیا سرعت هات‌اسپات‌شیلد رایگان با هات‌اسپات‌شیلد الیت تفاوت دارد ؟ (بیشتر)

عموما کاربران سوال‌هایی در رابطه با تفاوت سرعت بین نسخه‌های مختلف هات‌اسپات‌شیلد می‌پرسند. پاسخ مشخصی برای این پرسش وجود ندارد، چرا که فاکتورهای زیادی مانند شرکت ارائه‌دهنده‌ی سرویس اینترنتی، سرعت واقعی آپلود و دانلود شما، فاصله فیزیکی شما با سرور، موقعیت مکانی واقعی شما، ساعتی که از سرویس استفاده می‌کنید و نوع سخت افزارهای مورد استفاده‌تان می‌تواند بر روی سرعت شما تاثیر مثبت یا منفی داشته باشد.

چرا هات‌اسپات‌شیلد وصل نمی‌شود؟ (مک)

دلایل متعددی می‌تواند باعث شود که هات‌اسپات‌شیلد بر روی پلتفرم مَک با مشکل اتصال مواجه شود. در ادامه تعدادی از دلایلی شرح داده می‌شوند.

 • کاربر بیش از یک VPN یا نرم‌افزار پراکسی بر روی سیستم نصب کرده است: زمانی که شما بیش از یک وی‌پی‌ان یا نرم‌افزار پراکسی بر روی سیستم‌تان نصب کرده باشید، همه‌ی آن‌ها تلاش می‌کنند که برای اتصال به سرورهای پاسخگوی خود، تنظیمات را تغییر دهند. به همین دلیل تنظیمات برای یکی یا همه‌ی این نرم‌افزارها به درستی انجام نمی‌شود و یکی یا همه‌ی آن‌ها از کار بازخواهند ماند. همیشه مطمئن باشید که تنها یک وی‌پی‌ان/پراکسی را در آن واحد اجرا کنید. این مساله شامل تمامی افزونه‌های مرورگر مانند Ghostery نیز می‌شود. در صورتی که تمام نرم‌افزارهای پراکسی و وی‌پی‌ان‌های اضافه را حذف کرده‌اید و همچنان برای اتصال با مشکل روبرو هستید، به بخش تنظیمات شبکه مراجعه کرده، سرویس اینترنتی که استفاده می‌کنید را حذف و مجددا آن را اضافه کنید.

 • کاربرانی که از یک کشور تحت فیلتر به هات‌اسپات‌شیلد متصل می‌شوند: در حال حاضر هات‌اسپات‌شیلد فعال بر روی پلتفرم مک در کشورهای ایران، چین، پاکستان، قطر و عمان از سوی دولت این کشورها مسدود شده است. البته ما همچنان کاربرانی از این کشورها داریم که با پلتفرم مک به سرورها متصل می‌شوند، اما این ارتباطات پایدار نیستند.

 • کاربرانی که از دیوار آتشی (Firewall) استفاده می‌کنند که هات‌اسپات را مسدود می‌کند: این یکی از رایج‌ترین دلایل برای کار نکردن هات‌اسپات‌شیلد است. در صورتی که از دیوار آتش بر روی سیستم یا روتر خود استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که قوانینی برای اجازه دسترسی هات‌اسپات‌شیلد وضع کرده باشید.

 • کاربرانی که از نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس استفاده می‌کنند و این نرم‌افزارها با هات‌اسپات‌شیلد تداخل دارد: مشهورترین نرم‌افزار آنتی‌ویروسی که با هات‌اسپات‌شیلد تداخل دارد وب روت (Webroot Anti-Virus) است. زمانی که وب روت فعال باشد، هات‌اسپات‌شیلد برای برقراری ارتباط با سرورها با مشکل مواجه می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که با پشتیبانی وب روت تماس بگیرید و از آن‌ها راه حلی برای برطرف کردن این مشکل بخواهید.

 • کاربرانی که از گوگل‌کروم یا فایرفاکس استفاده می‌کنند: این مشکلی است که کمتر کسی با آن مواجه می‌شود اما کاربرانی وجود دارند که برای استفاده از هات‌اسپات‌شیلد بر روی یکی یا هر دوی این مرورگرها با مشکل مواجه شده‌اند. در صورتی که از این دو مرورگر استفاده می‌کنید و با مشکل مواجه شدید، پیشنهاد می‌کنیم که از این پس از سافاری استفاده و این مرورگر را به مرورگر اصلی خودتان تبدیل کنید.

نوشته‌ها

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Hotspot Shield - مک نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظری درباره‌ی ‫Hotspot Shield - مک وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

http://www.hotspotshield.com/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۵/۲/۲۳

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا