پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫IVPN - ویندوز فون

نسخه‌های دیگرِ IVPN

IVPN

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱۱۱ نفر
۳,۴۷۶

حفظ حریم خصوصی و امنیت شما نیازمند چیزی بیشتر از یک فیلترشکن یا وی‌پی‌ان است.

سازندگان فیلترشکن IVPN می‌گویند:

"ما وانمود نمی‌کنیم که شما می‌توانید با روشن کردن یک کلید امن و خیال‌تان کاملاً راحت شود. حریم خصوصی و امنیت شما نیاز به ذهنیتی دارد که در آن لایه‌های دفاعی آنلاینی در سطوح مختلف تدارک دیده شود. شما باید چندین سؤال اساسی را در نظر بگیرید، مثلاً «از کدام اطلاعات محافظت می‌کنم؟» و «آن اطلاعات را از چه کسانی محافظت می‌کنم؟». برای همین است که ما راهنمای رایگان حفظ حریم خصوصی و امنیت را برای تازه‌کاران تا ماهرترین کاربران‌مان منتشر می‌کنیم.

سازندگانِ فیلترشکن IVPN اعتقاد دارند که IVPN از هرگونه نشت شناخته‌شده‌ی نشانی‌های اینترنتی (IP) جلوگیری می‌کند و با استفاده از این فیلترشکن همه‌ی فعالیت آنلاین شما به نشانی‌های اینترنتی شبکه‌ی آن‌ها وصل می‌شوند تا امنیت درازمدت شما را تضمین کنند.

این گروه از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را شروع کرده‌اند. به گفته‌ی سازندگان این فیلترشکن، آن‌ها هیچ اطلاعاتی از کاربران را ثبت نمی‌کنند تا بتوانند از حریم خصوصی یا ناشناس بودن کاربران محافظت کنند. حریم خصوصی و امنیت شما با IVPN بسیار بیشتر از یک فکر اولیه است و اولویت اول آن‌هاست.

دفاع از آزادی فضای مجازی شما: سازندگان این فیلترشکن باور دارند که همه حق آزادی بیان و عقیده در فضای مجازی و بدون هیچ گونه دخالتی دارند. به همین دلیل مصمم هستند که از حق کاربران در جهت این آزادی‌ها دفاع کنند. به عنوان یکی از اعضای Electronic Frontier Foundation آن‌ها متعهد به محافظت از حق کاربران برای ارتباطِ آزادانه و امن در فضای مجازی هستند.

IVPN یک شرکت خصوصی ثبت‌شده در Gibraltar و آماده به تغییر محل در صورتی که خطری کاربران آن‌ها را تهدید کنند، است. سِرورهای آن‌ها اطلاعات شخصی قابل ردیابی را نگهداری نمی‌کنند و اگر آن‌ها هم تصاحب شوند، باز شناسایی کاربران ممکن نیست.

سوال‌های متداول

هنگامی که دیگر از خدمات شما استفاده نکنم، چه اطلاعاتی از من (در سیستم شما) ذخیره شده است؟(بیشتر)

هنگامی که اشتراک حساب کاربری وی‌پی‌انی در شبکه‌ی IVPN به هر دلیلی تمام می‌شود، به گفته‌ی سازندگان این وی‌پی‌ان:‌

"همه‌ی اطلاعات مربوط به آن حساب کاربری وی‌پی‌ان، من‌جمله خود آن حساب کاربری از تمام سیستم‌های ما پاک می‌شوند. ما بخش مربوط به حساب کاربری مشتریان‌مان را که شامل ایمیل و رمز عبور حساب کاربری‌شان می‌شود و هنگام ثبت‌نام وارد کرده‌اند، را پاک نمی‌کنیم. اگر چنان که شما خودتان بخواهید که این اطلاعات نیز پاک شود، می‌توانید با ارسال درخواستی به بخش پرداخت، آن را با ما در میان بگذارید."

اگر قوانین IVPN را مجبور به کوتاه آمدن در قبال حریم خصوصی مشتریان خود کنند، چه اتفاقی می‌افتد؟(بیشتر)

به گفته‌ی سازندگان این وی‌پی‌ان:

"IVPN متعهد به آگاه‌سازی مشتریان خود در مقابل تهدیدهای قانون‌گذاری به خدماتش است. اگر قوانین در حوزه‌ی قضایی ما به صورتی تغییر کنند که از مراقبت حریم خصوصی شما جلوگیری به عمل آید، ما همیشه تلاش خواهیم کرد تا مشتریان خود را از آنها آگاه سازیم پیش از اینکه آن قوانین به اجرا برسند. ما همچنین به مشتریان‌مان اجازه می‌دهیم تا اشتراک خود را لغو کنند و هزینه‌های باقی‌مانده از قرارداد اشتراک‌شان را به آنها باز می‌گردانیم."

اگر این شرکت یک اخطار حقوقی مانند DMCA برای نقض کپی‌رایت بخاطر دانلود غیرمجاز دریافت کند چه اتفاقی می‌افتد؟(بیشتر)

سازندگان این وی‌پی‌ان می‌گویند:

" از آنجا که مشتریان ما هنگام استفاده از خدمات ما ناشناس هستند، این اخطارها به IVPN هدایت می‌شود و بخش حقوقی ما پاسخ مناسب را خواهد داد. از آنجایی که ما هیچ اطلاعات ثبت‌شده‌ای را نگهداری نمی‌کنیم، نمی‌توانیم درخواستی را به هویت مشتریان نسبت دهیم حتی اگر به صورت قانونی مجبور به این کار شویم."

آیا IVPN امکان «امن ماندن ارتباطات گذشته» (Perfect Forward Secrecy) را ارائه می‌دهد؟(بیشتر)

بله، سرورهای OpenVPN این شرکت تنظیم شده‌اند تا هر ساعت به صورت خودکار کلیدهای رمزگذاری را ایجاد کنند. اگر یک فرد از خارج سیستم موفق شود تا قفل کلیدها را بشکند، آن‌ها تنها می‌توانند ترافیک آنلاین را تا قبل از آخرین تغییر کلید ببینند.

برای اینکه به شما ایده‌ای از آنچه که برای چنین تهاجم وسیعی مورد نیاز است بدهیم، ۵۰ ابررایانه می‌توانند یک میلیارد میلیارد یا ده به توان هشت کلید AES را در هر ثانیه چک کنند. اگر در تئوری چنین دستگاهی بتواند ساخته شود، ده به توان ۵۱ سال زمان احتیاج دارد تا یک کلید با فضای ۲۵۶ بیتی را به دست آورد.

آیا این شرکت اطلاعات آماری و مصرف اینترنت مربوط به حساب‌های کاربری را ذخیره می‌کند؟(بیشتر)

به گفته‌ی سازندگان این وی‌پی‌ان:

"برعکس بسیاری از تأمین‌کننده‌های این خدمات، IVPN تعمداً هیچ اطلاعاتی مربوط به مصرف اینترنت توسط حساب‌های کاربری ثبت نمی‌کند، به این دلیل که ما خدمات رایگان نامحدود و بدون محدودیت را فراهم می‌کنیم. "

‫۱۱۱ نفر

درباره‌ی ‫IVPN - ویندوز فون نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫IVPN - ویندوز فون


نظر درباره‌ی ‫IVPN - ویندوز فون


نظر درباره‌ی ‫IVPN - ویندوز فون


نظر درباره‌ی ‫IVPN - ویندوز فون


نظر درباره‌ی ‫IVPN - ویندوز فون


اطلاعات بیشتر

Version

نا مشخص

OS

ویندوز فون

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۵/۶/۴

وبسایت سازندگان

https://www.ivpn.net/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا