پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫ProtonVPN - اندروید

نسخه‌های دیگرِ ProtonVPN

ProtonVPN

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۶۴ نفر
۱۲,۳۷۳

ویژگی‌های ProtonVPN:

  • Secure Core: وی‌پی‌ان‌های معمولی در معرض خطر پایش شدن قرار دارند. شبکه‌ی Secure Core در ProtonVPN در کشورهایی واقع شده که مدافع حریم خصوصی هستند، مانند سوییس، و ProtonVPN با گذراندن کاربر از این شبکه جلوی پایش شدن را می‌گیرد. بنابراین حتی سِروِرِ انتهاییِ وی‌پی‌انی که در معرض خطر یاد شده قرار دارد، نشانی آی‌پیِ شما را بروز نمی‌دهد.

  • پرفکت فوروارد سکرسی (Perfect Forward Secrecy): فیلترشکنِ ProtonVPN به طور انحصاری از رمزهایی استفاده می‌کند که دارای ویژگی Perfect Forward Secrecy هستند، به این معنا که ترافیکِ کدگذاری شده، حتی اگر کلیدِ رمزگشایی در آینده افشا شود، قابل دسترسی و رمزشکنی نیست.

  • مکان: سوییس: دفتر مرکزی این فیلترشکن در سوییس است که صاحب قوانین سفت و سخت برای ایجادِ حریم خصوصی است. سوییس در قلمروِ قضایی اروپا و آمریکا نیز قرار ندارد و جزو شبکه‌ی پایش چهارده چشمی نیست. (این شبکه متشکل از چهارده کشور است که با هم تبادل اطلاعات نظامی و امنیتی می‌کنند.)

  • بدون ثبت: ProtonVPN خدماتی بدون ثبت است. سازندگان آن می‌گویند که هیچ یک از فعالیت‌های شما را در اینترنت ردیابی یا ثبت نمی‌کنند و بنابراین، نمی‌توانند چنین اطلاعاتی را در اختیار طرف سوم قرار دهند.

ProtonVPN با شبکه‌ی ناشناس‌ساز Tor نیز مشترک است. با یک کلیک، می‌توانید مسیرتان را به شبکه‌ی Tor تغییر دهید و به سایت‌های Onion دسترسی یابید.

‫۶۴ نفر

درباره ‫ProtonVPN - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫ProtonVPN - اندروید

نسخه ۲.۱.۵

‫۵.۰ ستاره

زبان فارسی اضافه شده. ابتدا با فیلترشکن تو سایتش یک اکانت Free بسازید چون سایتش فیلتره. اپ ها رو هم از سایت سازنده و گوگل پلی و اپ استور اپل و یوزر پسوردتون رو وارد. 1 هفته Plus هست و بعد از اون Free. اعلان آپگرید یا همون ارتقاء رو هم ببندید. تا ابد رایگانه با 3 کشور ژاپن، هلند، آمریکا + حجم نامحدود. خودکار به هلند متصل میشه. همیشه هم آپدیت و آخرین ورژن باشه. پروتون؛ بهترین فیلترشکن کامپیوتر و موبایل.


نظر درباره ‫ProtonVPN - اندروید

نسخه ۲.۱.۵

‫۵.۰ ستاره

زبان فارسی هم داره 👍👍👍


اطلاعات بیشتر

نسخه

۲.۱.۵

سیستم‌عامل

اندروید

حجم

28.8 MB

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۱۰/۸

وبسایت سازندگان

https://protonvpn.com/

چک‌سام

5b29c08628a5958d92f39fd9b57d6f65017063d11f431b44f27f886bb1cfc9b7

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا