برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫ProtonVPN - اندروید

نسخه‌های دیگرِ ProtonVPN

ProtonVPN

نسخه ۱.۴.۵

(۱۳۲)

۹,۳۱۳

توضیح

ویژگی‌های ProtonVPN:

  • Secure Core: وی‌پی‌ان‌های معمولی در معرض خطر پایش شدن قرار دارند. شبکه‌ی Secure Core در ProtonVPN در کشورهایی واقع شده که مدافع حریم خصوصی هستند، مانند سوییس، و ProtonVPN با گذراندن کاربر از این شبکه جلوی پایش شدن را می‌گیرد. بنابراین حتی سِروِرِ انتهاییِ وی‌پی‌انی که در معرض خطر یاد شده قرار دارد، نشانی آی‌پیِ شما را بروز نمی‌دهد.

  • پرفکت فوروارد سکرسی (Perfect Forward Secrecy): فیلترشکنِ ProtonVPN به طور انحصاری از رمزهایی استفاده می‌کند که دارای ویژگی Perfect Forward Secrecy هستند، به این معنا که ترافیکِ کدگذاری شده، حتی اگر کلیدِ رمزگشایی در آینده افشا شود، قابل دسترسی و رمزشکنی نیست.

  • مکان: سوییس: دفتر مرکزی این فیلترشکن در سوییس است که صاحب قوانین سفت و سخت برای ایجادِ حریم خصوصی است. سوییس در قلمروِ قضایی اروپا و آمریکا نیز قرار ندارد و جزو شبکه‌ی پایش چهارده چشمی نیست. (این شبکه متشکل از چهارده کشور است که با هم تبادل اطلاعات نظامی و امنیتی می‌کنند.)

  • بدون ثبت: ProtonVPN خدماتی بدون ثبت است. سازندگان آن می‌گویند که هیچ یک از فعالیت‌های شما را در اینترنت ردیابی یا ثبت نمی‌کنند و بنابراین، نمی‌توانند چنین اطلاعاتی را در اختیار طرف سوم قرار دهند.

ProtonVPN با شبکه‌ی ناشناس‌ساز Tor نیز مشترک است. با یک کلیک، می‌توانید مسیرتان را به شبکه‌ی Tor تغییر دهید و به سایت‌های Onion دسترسی یابید.

نوشته‌ها

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫ProtonVPN - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫ProtonVPN - اندروید

‫‫۵.۰ ستاره

از بهترین فیلترشکن‌هایی که استفاده کردم. برای استفاده نامحدود لازمه فقط توی سایتش ثبت‌نام کنید(۵دقیقه زمان), وگرنه محدودیت ۷ روزه داره.

نظر درباره‌ی ‫ProtonVPN - اندروید

‫‫۲.۰ ستاره

سرعتش خوبه ولی فقط ۷ روز میشه رایگان ازش استفاده کرد که این قضیه در کانال ذکر نشده

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://protonvpn.com/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۳/۲۰

چک‌سام

998fa9fb41f59ac62032693271cec80efbab7ba25c405700f113cd80673782fc

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا