پس‌کوچه
سیستم‌عامل‌ها
برو به محتوای اصلی

‫ProtonVPN - آی‌اواس

نسخه‌های دیگرِ ProtonVPN

ProtonVPN

فیلترشکن

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۲۶۵ نفر
۱۳,۲۳۶

فیلترشکن ProtonVPN، برای سیستم‌عامل‌های اندروید، ویندوز، مک، آی‌اواس (آیفون و آیپد) و لینوکس در دسترس است.

ویژگی‌های فیلترشکن ProtonVPN:

  • Secure Core: فیلترشکن‌های معمولی در معرض خطر پایش شدن قرار دارند. شبکه‌ی Secure Core در ProtonVPN در کشورهایی واقع شده که مدافع حریم خصوصی هستند، مانند سوییس، و ProtonVPN با گذراندن کاربر از این شبکه جلوی پایش شدن را می‌گیرد. بنابراین حتی سِروِرِ انتهاییِ فیلترشکنی که در معرض خطر یاد شده قرار دارد، نشانی آی‌پیِ شما را بروز نمی‌دهد.

  • پرفکت فوروارد سکرسی (Perfect Forward Secrecy): فیلترشکنِ ProtonVPN به طور انحصاری از رمزهایی استفاده می‌کند که دارای ویژگی Perfect Forward Secrecy هستند، به این معنا که ترافیکِ کدگذاری شده، حتی اگر کلیدِ رمزگشایی در آینده افشا شود، قابل دسترسی و رمزشکنی نیست.

  • مکان: سوییس: دفتر مرکزی این فیلترشکن در سوییس است که صاحب قوانین سفت و سخت برای ایجادِ حریم خصوصی است. سوییس در قلمروِ قضایی اروپا و آمریکا نیز قرار ندارد و جزو شبکه‌ی پایش چهارده چشمی نیست. (این شبکه متشکل از چهارده کشور است که با هم تبادل اطلاعات نظامی و امنیتی می‌کنند.)

  • بدون ثبت: فیلترشکن ProtonVPN خدماتی بدون ثبت است. سازندگان آن می‌گویند که هیچ یک از فعالیت‌های شما را در اینترنت ردیابی یا ثبت نمی‌کنند و بنابراین، نمی‌توانند چنین اطلاعاتی را در اختیار طرف سوم قرار دهند.

ProtonVPN با شبکه‌ی ناشناس‌ساز Tor نیز مشترک است. با یک کلیک، می‌توانید مسیرتان را به شبکه‌ی Tor تغییر دهید و به سایت‌های Onion دسترسی یابید.

‫۲۶۵ نفر

درباره ‫ProtonVPN - آی‌اواس نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره ‫ProtonVPN - آی‌اواس

‫‫۱.۰ ستاره

قبلا وصل ميشد الان ديگه نميشه

نسخه ۱.۴.۲


نظر درباره ‫ProtonVPN - آی‌اواس


نظر درباره ‫ProtonVPN - آی‌اواس


نظر درباره ‫ProtonVPN - آی‌اواس


نظر درباره ‫ProtonVPN - آی‌اواس

‫۲.۰ ستاره

مشکل این فیلترشکن‌ها این است که تصوری از وضعیت ایران ندارند. برای اتصال نیاز به ورود به اکانت هست در حالی که سایت فیلترشکن فیلتر است. یعنی ابتدا باید یک فیلترشکن فعال و متصل کنید تا بتوانید به پروتون وارد و متصل شوید. اگر فیلترشکن قابل اتصال داشتیم دیگر پروتون می‌خواستیم چه کار

نسخه ۱.۴.۲


اطلاعات بیشتر

نسخه

۱.۴.۲

سیستم‌عامل

آی‌اواس

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۴/۴

وبسایت سازندگان

https://protonvpn.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا